Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Neděle 17.2. 19:26:23

Výsledek 25. kola základní části Tipsport Superligy:

Tatran Teka Střešovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 12:0 (2:0, 9:0, 1:0)

Čtvrtek 7.2. 11:09:53

Příští týden odpadají z důvodu JARNÍCH PRÁZDNIN (11. - 17. 2. 2019) tréninky následujících kategorií:

přípravka LAUFEN i ZŠ Mládeže, elévové LAUFEN i ZŠ Mládeže, mladší žáci, mladší žákyně.

Ruší se také brankářský trénink a akademie!

Zbylé kategorie trénují beze změny klasicky dál!

Pondělí 4.2. 13:14:43

V úterý 5. února se ruší tréninky všech mládežnických kategorií z důvodu televizního utkání Tipsport Superligy.

Příprava na TV utkání již bude probíhat od úterních ranních hodin.

Děkujeme za pochopení.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > 66 florbalových nadějí se zúčastnilo 4. Letního florbalového kempu!

66 florbalových nadějí se zúčastnilo 4. Letního florbalového kempu!

Zveřejněno 16.8.2018 15:56 - TJ Znojmo - Přečteno: 594×

V prvním srpnovém týdnu proběhl již 4. ročník Letního florbalového kempu TJ Znojmo LAUFEN CZ. Pod vedením trenérů oddílu florbalu Jana Šťastníka, Jakuba Martinka a Martina Pánka se připravovali hráči a hráčky ve věku od 6 do 15 let v náročném letním počasí na novou florbalovou sezónu. Trenérský tým byl ještě posílen o Pavlínu Novákovou, Zdeňka Franka mladšího a Dominika Dvořáka a v rámci celého týdne mělo všech 66 nadějných florbalistů vícefázový trénink v Městské sportovní hale a jejím okolí. Účastníci kempu byli rozděleni do tří věkových skupin, ve kterých spolupracovali od pondělí až do soboty.

 

Kromě florbalu byl připraven bohatý program i spousta jiných zajímavých aktivit. Účastníci měli možnost zahrát si bowling, vyrazit na radnici či do Znojemského podzemí nebo taky třeba do areálu Spáleného mlýna, kde je čekal fotbálek v písku. Největší ohlas však zřejmě vzbudila návštěva obchodního domu Dyje, kde se všichni účastníci proti sobě střetli při populárním Lasergamu, před nímž následovala cesta vláčkem, který florbalové naděje povozil Znojmem. V pátek měli účastníci kempu možnost zhlédnout přípravné utkání dvou superligových celků Znojma a Ostravy. Po něm zůstalo 66 účastníků v hale, v níž přespali.

 

V průběhu kempu děti navštívili borci zastupující značku Fat Pipe, a to Tom Ondrušek, který hrál ve švédské Superlize a Martin Pražan – jeden z nejlepších obránců české Superligy. Oba si s dětmi zatrénovali, ale hlavně jim představili florbalové hole a jiné vybavení značky Fat Pipe v rámci akce Fatpipe Day, která se konala po celé středeční odpoledne.

 

Během týdenního kempu si florbalové naděje zahráli i mnoho zajímavých teambuildingových her, kde se učili poznávat své spoluhráče i mimo florbalové mantinely, součástí byly také dovednostní a vědomostní sportovní soutěže, které měly za cíl všeobecný rozvoj malých sportovců.

 

Celý týden pak završil sobotní florbalový turnaj, který se hrál ve všech třech věkových kategoriích.

 

Všem účastníkům děkujeme a budeme se na Vás těšit opět za rok!

Komentáře

Žádný příspěvek.