Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 28.9. 23:11:20

Výsledek 9. kola Tipsport Superligy:

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - TJ Znojmo LAUFEN CZ 15:4

Branky Znojma: Procházka 2x, Pánek, Horák

Čtvrtek 27.9. 16:56:16

Mladší žáci - turnaj Brno Lesná

sobota 29. září - odjezd v 7:30 od pneuservisu Kárník

s sebou: věci na hraní, oba dresy, kartičku pojištěnce + pití a svačinu

Pondělí 17.9. 15:18:13

Výsledek 5. kola Tipsport Superligy:

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5

Branky Znojma: Kucharič, Krejčíř

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > 66 florbalových nadějí se zúčastnilo 4. Letního florbalového kempu!

66 florbalových nadějí se zúčastnilo 4. Letního florbalového kempu!

Zveřejněno 16.8.2018 15:56 - TJ Znojmo - Přečteno: 505×

V prvním srpnovém týdnu proběhl již 4. ročník Letního florbalového kempu TJ Znojmo LAUFEN CZ. Pod vedením trenérů oddílu florbalu Jana Šťastníka, Jakuba Martinka a Martina Pánka se připravovali hráči a hráčky ve věku od 6 do 15 let v náročném letním počasí na novou florbalovou sezónu. Trenérský tým byl ještě posílen o Pavlínu Novákovou, Zdeňka Franka mladšího a Dominika Dvořáka a v rámci celého týdne mělo všech 66 nadějných florbalistů vícefázový trénink v Městské sportovní hale a jejím okolí. Účastníci kempu byli rozděleni do tří věkových skupin, ve kterých spolupracovali od pondělí až do soboty.

 

Kromě florbalu byl připraven bohatý program i spousta jiných zajímavých aktivit. Účastníci měli možnost zahrát si bowling, vyrazit na radnici či do Znojemského podzemí nebo taky třeba do areálu Spáleného mlýna, kde je čekal fotbálek v písku. Největší ohlas však zřejmě vzbudila návštěva obchodního domu Dyje, kde se všichni účastníci proti sobě střetli při populárním Lasergamu, před nímž následovala cesta vláčkem, který florbalové naděje povozil Znojmem. V pátek měli účastníci kempu možnost zhlédnout přípravné utkání dvou superligových celků Znojma a Ostravy. Po něm zůstalo 66 účastníků v hale, v níž přespali.

 

V průběhu kempu děti navštívili borci zastupující značku Fat Pipe, a to Tom Ondrušek, který hrál ve švédské Superlize a Martin Pražan – jeden z nejlepších obránců české Superligy. Oba si s dětmi zatrénovali, ale hlavně jim představili florbalové hole a jiné vybavení značky Fat Pipe v rámci akce Fatpipe Day, která se konala po celé středeční odpoledne.

 

Během týdenního kempu si florbalové naděje zahráli i mnoho zajímavých teambuildingových her, kde se učili poznávat své spoluhráče i mimo florbalové mantinely, součástí byly také dovednostní a vědomostní sportovní soutěže, které měly za cíl všeobecný rozvoj malých sportovců.

 

Celý týden pak završil sobotní florbalový turnaj, který se hrál ve všech třech věkových kategoriích.

 

Všem účastníkům děkujeme a budeme se na Vás těšit opět za rok!

Komentáře

Žádný příspěvek.