Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Úterý 19.3. 22:56:03

Výsledek 5. utkání 1. kola play-down

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:10

Branky Znojma: Fridrich, Žižka (Šindelář), Pánek (Kucharič), Šindelář (Kucharič)

Pondělí 18.3. 9:57:21

Výsledek 4. utkání 1. kola Play-Down

TJ Znojmo LAUFEN CZ -TJ Sokol Královské Vinohrady 8:2

Branky (asistence) Znojma: Sláma (Šindelář), Pánek (Šindelář), Čihal (Procházka J.), Čihal (Kladivo), Kucharič (Fridrich), Šindelář, Daberger, Palát (Daberger) 

Neděle 17.3. 11:00:36

DNES (17. 3. 2019) další utkání Play-Down od 17:00 (SH Znojmo)

Video online: https://bit.ly/2JkOrmU

Text online: https://bit.ly/2TJHIrC

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým čeká po Vítkovicích další gigant – Florbal Chodov

A-tým čeká po Vítkovicích další gigant – Florbal Chodov

Zveřejněno 13.9.2018 16:35 - TJ Znojmo - Přečteno: 464×

Znojemský A-tým nečeká v pátek na vinobraní nic lehkého, odcestuje do Prahy, kde se utká s dvojnásobným mistrem České republiky – Chodovem. Po nepovedeném startu na Vinohradech přišel domácí úspěch v podobě vyrovnaného utkání s Vítkovicemi a zisku cenného bodu. Nyní za sebou nebudou mít znojemští zástup svých fanoušků, ale zápas musí zvládnout sami. Utkání 3. kola základní části Tipsport Superligy startuje v 19:30.

 

Chodov je jediným týmem nejvyšší soutěže, který za 2 utkání neztratil ani bod. V úvodním duelu přetlačil v ČPP Areně ostravské FBC poměrem 8:6 a ve druhém kole zničil Bulldogs Brno 12:2. Po dvou venkovních utkáních se Pražané představí poprvé před svými fanoušky tento pátek, právě proti Znojmu. Daří se celému týmu a daří se také jednotlivcům, hned 4 hráči Chodova jsou v TOP 10 kanadského bodování. Nejvýše je tradičně Tom Ondrušek, který stihl za 2 zápasy nasbírat 8 bodů za 5 branek a 3 asistence.

 

Ve Znojmě se zatím daří první lajně, Tomáš Kucharič je aktuálně se 6 brankami nejlepším střelcem celé soutěže. V nejlepší desítce bodování mu dělají společnost také spoluhráči z útoku – Šindelář s Pánkem. LAUFEN však potřebuje podporu od dalších hráčů, aby dokázal zvládat důležitá utkání. Nyní je před nimi těžký úkol, a to sehrát vyrovnanou partii s Chodovem, který je zásobárnou reprezentantů.

 

3. kolo základní části Tipsport Superligy: FAT PIPE FLORBAL CHODOV – TJ Znojmo LAUFEN CZ (14. 9. 2018 – 19:30 hod.)

 

ONLINE Text: https://bit.ly/2xbFjrx

 

Držte naším borcům pěsti!

 

Komentáře

Žádný příspěvek.