Načítání...

BLESKOVKY

Úterý 11.12. 11:45:27

Ve čtvrtek 13. prosince se ruší tréninky všech kategorií z důvodu koncertu Tarjy Turunen, který se koná ve sportovní hale!

Děkujeme za pochopení.

Pondělí 10.12. 14:03:13

Velká objednávka z VÁNOČNÍHO FATPIPE DAY už dorazila

Tento týden si můžete vyzvednout svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu v tyto časy:

Pondělí 16:15-17:00

Úterý 14:00-15:00

Středa 16:30-17:30

Čtvrtek 9-12

Pátek 9-12, 15-17

Nebo po telefonické domluvě s organizačním pracovníkem oddílu, Jakubem Martinkem (Tel.: 724 752 698).

Neděle 18.11. 22:18:13

Výsledek 14. kola Tipsport Superligy:

FBC 4CLEAN Česká Lípa - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:9

Branky Znojma: Kucharič 3x, Šindelář 2x, Pánek, Žižka, Ďuriška, Kladivo

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým dnes může udělat poslední krok k záchraně Tipsport Superligy!

A-tým dnes může udělat poslední krok k záchraně Tipsport Superligy!

Zveřejněno 22.3.2018 12:35 - TJ Znojmo - Přečteno: 488×

Po úterním skvělém utkání získal znojemský A-tým MATCHBALL a chybí mu tak jediné vítězství k udržení Tipsport Superligy. Opět byl k vidění velice vyrovnaný boj, který se rozhodoval až v posledních minutách. LAUFEN opět vedl po druhé třetině 3:1, ale tentokrát zvládl dotáhnout zápas do zdárného konce. K dnešnímu 6. utkání 1. kola Play-Down vyráží Znojmáci opět se svým fanklubem, který požene hráče k vytoužené záchraně!

Dnešní důležité utkání startuje ve 20:00 v brněnské hale Vodova!