Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Úterý 15.5. 10:11:35

Světové hry mládeže se blíží a my pro vás máme další důležité informace. V pondělí 21. května od 16:30 hod. proběhne v zasedací místnosti sportovní haly informační schůzka k United World Games 2018.

Schůzky se zúčastní oba hlavní trenéři celých her.

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUÁLNĚ > A-tým hlásí další posilu, přichází Miroslav Kladivo!

A-tým hlásí další posilu, přichází Miroslav Kladivo!

Zveřejněno 8.6.2018 10:40 - TJ Znojmo - Přečteno: 935×

Již na začátku letní přípravy jsme avizovali, že se Miroslav Kladivo připojil do tréninkového procesu znojemského A-týmu. Nyní můžeme oficiálně potvrdit, že brněnský odchovanec přichází do Znojma na roční hostování. Mira Kladivo je jednadvacetiletý obránce, který rád podporuje útok. Také v loňském Play-Down, i přes zranění, vstřelil hned několik branek. 

 

Také naše druhá posila prošla úvodním rozhovorem. Přečtěte si, jak Mira na jednotlivé otázky odpověděl.

 

Ahoj Miro, vítáme tě u nás! Co prvního tě napadne, když slyšíš ZNOJMO?

Ahoj, díky! Jako první mě asi napadne dobrá parta kluků, které už nějakou dobu znám. Dále pak určitě víno a okurky (smích).

 

Proč právě Znojmo? Co pro tebe bylo největším lákadlem?

Znojmo jsem si vybral z důvodu, že to není zas tak daleko od Brna, ale hlavně skrz florbal, který se tu každým rokem zvedá. Hraje se tu fakt dobrý florbal s týmovým duchem, což je přesně pro mě. Zaujali mě také fanoušci, kteří tu vždycky vytvořili pekelnou atmosféru a na hřišti nebylo slyšet vlastního slova, o čemž jsem se přesvědčil na vlastní kůži v rámci play down.

 

Jak ses cítil na prvních trénincích, když jsi ještě nedávno bojoval proti znojemským barvám v přímých bojích o záchranu Tipsport Superligy?

Cítil jsem se překvapivě dobře, i když jsem neměl skoro žádnou pauzu, protože se boje o záchranu v Brně dost protáhly. Samozřejmě jsem si vyslechl nějaké vtípky a narážky, ale to k tomu patří. Ale jak jsem již zmínil, parta je tu skvělá, tak doufám, že si to všechno sedne jak má.

 

Zaznamenal jsi už teď nějaký rozdíl mezi naším klubem a Bulldogs Brno, co se týče tréninkového procesu?

Na porovnávání rozdílů je podle mě zatím brzo, to se ukáže až za pár měsíců. Ale z čeho jsem nadšený tak z přístupu k tréninkům, který tu panuje.

 

Co očekáváš od svého působení ve Znojmě a jaké cíle si dáváš do příští sezony?

Chci být pro tým platným hráčem jak v obraně, tak i v útoku. Rád bych se se Znojmem umístil co nejlépe a třeba si i zahrál tolik vytoužené play off. Myslím, že to není nereálné, Superliga se v poslední době dost vyrovnává a rozdíly mezi týmy už nejsou tak markantní jako dřív.

 

Navštívil jsi naše krásné město již někdy dříve? Máš dřívější zkušenosti se znojemským florbalem?

Znojmo jsem navštívil už několikrát, ale převážně skrz florbal. Určitě se najde čas i na prohlídku města jako takového.  Se znojemským florbalem zkušenosti mám. V mládežnických kategoriích jsem si za Znojmo zahrál na mezinárodním turnaji Prague Games a o pár let později jsme jeli do Švédska na Gothia Innebandy Cup s týmem složeným z hráčů Znojma a Brna a tam jsme udělali 3. místo, což byla paráda. Jinak jsem si zahrál v rámci střídavého hostování, tuším před dvěma roky, za znojemskou juniorku v G2 lize, ale to byl pouze jeden zápas. Místí hala mi sedí a musím říct, že se mi tu vždy hrálo dobře a doufám, že to tak bude pokračovat.

 

Děkujeme za rozhovor a přejeme ti hodně štěstí a úspěchů do nadcházející sezony!

Díky moc.

 

Komentáře

Žádný příspěvek.