TJ Znojmo LAUFEN CZ - ACEMA Sparta Praha 4:6

Branky Znojma: Salava, Horák, 2x Ďuriška

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5

Výsledek 3. kola Tipsport Superligy:

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - TJ Znojmo LAUFEN CZ   13:4

Branky Znojma: 2x Žižka, Šindelář, Ďuriška

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým na domácí palubovce porazil Bohemku v prodloužení. V neděli však nezvládl derby s Brnem.

Zveřejněno 30.10.2018 12:15 - TJ Znojmo - Přečteno: 108×

Znojemský A-tým odehrál během tří dnů dva rozdílné zápasy. Nejprve vyzval v pátek na domácí palubovce FbŠ Bohemians, kterou dokázal porazit 4:3 po prodloužení. Hned v neděli se Znojmáci vydali do Brna, kde odehráli derby proti Buldokům. Za LAUFENEM stála skvělá kulisa, jelikož ze Znojma se vypravil plný autobus fanoušků. Utkání však Znojemským nevyšlo dle představ a po nezvládnuté třetí třetině bylo skóre 8:2 pro Brno.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FbŠ Bohemians 4:3 po prodloužení

Utkání začalo ve vysokém tempu, šance byly k vidění na obou stranách. Ovšem Bohemce to netrvalo dlouho a hned se dostala do vedení, dokonce do dvoubrankového. Znojmáci však nehráli špatně a po polovině první třetiny snížil na 1:2 Tomáš Kucharič. Znojmo poté dostalo obrovskou šanci v podobě 5 minutové přesilové hry, avšak LAUFEN nevstřelil ani jednu branku.

Druhá třetina pokračovala ve vysokém tempu a fanoušci hnali Znojmo kupředu. V čase 32:31 přišlo vyrovnání z hole Martina Šindeláře. Radost však netrvala dlouho, hned o minutu později se trefil hostující Cabejšek a Bohemka znovu vedla.

V poslední periodě padl jen jeden gól a to do sítě Pražanů! Opět téměř v polovině třetiny se prosadil obránce LAUFENU Filip Horák. Další šance zůstaly nevyužity a šlo se tak do prodloužení.

To netrvalo dlouho, po 40 vteřinách našel Martin Pánek volného Martina Šindeláře před bránou hostí a ten se nemýlil – Znojmo tak pocítilo radost z vítězství po 5 porážkách v řadě.

branky (asistence) Znojma: 14:03 Tomáš Kucharič (Martin Pánek), 32:31 Martin Šindelář (Jiří Salava), 51:46 Filip Horák (Pavel Palát), 60:41 Martin Šindelář (Martin Pánek)

Komentář trenéra hostů Michala Jedličky: „Dobrý nástup do utkání, možná našich nejlepších 10 minut v sezóně, bohužel od 2. třetiny jsme se postupně zhoršovali a soupeř zaslouženě bere 2 body. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.“

Komentář trenéra domácích Jana Šťastníka: „Potřebný odrazový můstek do dalších zápasů. Hodně věcí jsme během posledních 14 dní změnili a zhruba tak 80% z nich bylo dnes v naší hře vidět. Musíme zregenerovat a připravit se na třaskavé derby. Děkuji divákům za podporu a soupeři za utkání.“

Bulldogs Brno – TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:2

Utkání s Buldoky bylo zcela odlišné od toho pátečního. Mladý tým Brna se prezentuje zataženou obranou a tak míček kontrolovali po většinu času hosté ze Znojma. Avšak Znojmo si dvakrát nepohlídalo hráče a bylo zle. Nejprve se prosadili Buldoci po standartce a poté dorážkou z malého brankoviště. Mezitím udělal radost fanouškům LAUFENU Martin Šindelář, který doklepl za záda brankáře střelu Salavy. Více se toho v první třetině nestalo.

Začátek druhé třetiny začal špatně pro Znojmo, hned ve druhé minutě inkasovalo a prohrávalo už o 2 branky. Držení míčku na holích Znojma pokračovalo, ale nevedlo k výraznějším šancím. Nakonec brněnská obrana udělala první minelu a okamžitě ji potrestal Tomáš Kucharič. O tři minuty později však bylo skóre opět příznivější pro Buldoky.

Znojemským se zranil nejproduktivnější hráč Martin Šindelář a tak přišly změny v sestavě. Bohužel se LAUFEN nedokázal v první desetiminutovce prosadit a tak šáhl ke hře bez brankáře. Znojmo kombinovalo, ale nedařilo se mu prostřelit hráz Brňanů. Třetina nakonec skončila 4:0 pro domácí a celkové skóre tak bylo 8:2.

branky (asistence) Znojma: 09:02 Martin Šindelář (Jiří Salava), 30:37 Tomáš Kucharič (Jiří Salava)

Vyjádření trenéra hostí Jana Šťastníka: „Z naší strany neodvážný výkon, byli jsme často na míčku a věděli jsme i co chceme hrát, ale nebylo to ono. Soupeř dobře bránil, proto bere zaslouženě tři body. Musíme především odrazit od kvalitní práce na tréninku, na které nás chodí tragicky málo. Děkuji našim divákům za podporu.“

Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: „Herně jsme navázali na druhou a třetí třetinu se Spartou. Byli jsme po většinu zápasu koncentrovaní a to bylo důležité. Znojmo jsme do žádného většího ani konstantního tlaku nepustili. Děkuji hráčům za tři body.“