TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - TJ Znojmo LAUFEN CZ   13:4

Branky Znojma: 2x Žižka, Šindelář, Ďuriška

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým na pražský Chodov nestačil

A-tým na pražský Chodov nestačil

Zveřejněno 16.9.2018 9:43 - TJ Znojmo - Přečteno: 305×

Znojemský LAUFEN se představil v rámci 3. kola základní části Tipsport Superligy na půdě dvojnásobného mistra – Chodova. Pražský celek jako jediný neztratil před tímto zápasem ani jeden bod a stejně je to i po jeho odehrání. Domácí jasně ovládli první dvě třetiny a pohodlně brali 3 body. Po vyrovnané třetí třetině skončilo utkání poměrem 13:4.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV – TJ Znojmo LAUFEN CZ 13:4

Chodov začal v obrovském tempu a chutí tlačit se do zakončení. I přes postupný útok byly jeho rychlé přihrávky smrtící. Ve 4. minutě již bylo skóre 2:0 a se Znojmem to nevypadalo dobře. Chodov poctivě bránil a ve hře na tři formace měl spoustu sil. V první třetině padly ještě další tři branky a do šaten se tak šlo za stavu 5:0.

Znojmo ve druhé periodě mírně změnilo své rozestavení, ale Chodov stále diktoval tempo hry. LAUFEN se tentokrát dostal do brankových příležitostí, ale nedokázal je využít. Naopak domácí střelci byli neomylní a nastříleli do znojemské sítě další čtyři branky.

Za stavu 9:0 se šlo do poslední části tohoto utkání a cíl Znojmáků byl jasný – vstřelit branku! To se naštěstí povedlo a hned několikrát. LAUFEN se trefil celkem čtyřikrát a hned tři góly byly z přesilové hry. Dvakrát zakončoval Žižka po skvělých nahrávkách Krejčíře a jednou Šindelář. Chodov nezůstal pozadu a také se trefil čtyřikrát. Tečku za utkáním udělal Martin Ďuriška, který v čase 59:41 vstřelil svoji premiérovou branku v Tipsport Superlize!

Branky a asistence Znojma: 41:18 Josef Žižka (Daniel Krejčíř), 42:11 Josef Žižka (Daniel Krejčíř), 56:16 Martin Šindelář (Josef Žižka), 59:41 Martin Ďuriška (Daniel Krejčíř)

Komentář k utkání trenéra hostů Jana Šťastníka: „Těžko se to dneska hodnotí. Připadal jsem si jako by na nás šlápla godzilla. Soupeř byl o dvě třídy lepší a my jsme působili dost bezradně. Díky soupeři za utkání a divákům za velmi sympatickou atmosféru, bohužel z našeho florbalového umu jsme nic moc neukázali, spíš nic než moc.“

Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: „Opět nám pomohl výborný začátek, který dal zápasu řád. Jsem rád, že jsme skvělým divákům předvedli dobrý florbal a dali hodně gólů. Teď musíme přepnout na neděli, protože to bude úplně jiný zápas!“