Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Úterý 15.5. 10:11:35

Světové hry mládeže se blíží a my pro vás máme další důležité informace. V pondělí 21. května od 16:30 hod. proběhne v zasedací místnosti sportovní haly informační schůzka k United World Games 2018.

Schůzky se zúčastní oba hlavní trenéři celých her.

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým ovládl poslední utkání Tipsport Superligy v roce 2017

A-tým ovládl poslední utkání Tipsport Superligy v roce 2017

Zveřejněno 19.12.2017 9:39 - TJ Znojmo - Přečteno: 502×

A-tým TJ Znojmo LAUFEN CZ se vydal na poslední utkání v tomto kalendářním roce do Otrokovic. Místní PANTHERS hrají povedenou sezonu a patřila jim 4. příčka tabulky. Naopak Znojemští, kteří jako nováček Tipsport Superligy tvrdě bojují o každý cenný bod, vyjížděli na tento duel jako outsideři. Tentokrát se ale sázkové kanceláře mýlily. Znojmo hrálo v naprosté pohodě, z protiútoků rozebralo obranu šelem a odvezlo si zasloužené vítězství!

 

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE – TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:9

Hned na začátku utkání Jihomoravané ukázali, že jsou připraveni trestat každou chybu v rozehrávce Panterů, když přečíslení 2 na 1 vyřešil přesnou střelou Martin Šindelář. Vedení Znojma však trvalo přesně 21 vteřin, jelikož na druhé straně bleskově vyrovnal Lukáš Pešat. Otrokovice dostaly v polovině třetiny výhodu přesilové hry, a tu s přehledem proměnily a otočily skóre ve svůj prospěch. Poté mohli diváci v hale vidět jednu z nejlepších akcí celého zápasu. protiútok 3 na 2 vyřešilo Znojmo skvěle, Šindelář posunul na střed na Salavu, Salava za zády prodloužil na Kuchariče a ten už jen zasunul do prázdné brány, NÁDHERA! Do šaten se tak šlo za stavu 2:2.

 

Druhá třetina patřila jasně hostům. Hned v první minutě se dostal do úniku Martin Pánek a svoji premiérovou brankou v nejvyšší soutěži zvýšil na 2:3. V čase 26:27 přidal LAUFEN další branku, tentokrát ze standartní situace našel Šindelář volného Kuchariče a ten se nemýlil. V druhé polovině druhé periody přišla další standartka a další gól, Horák naběhl před branku, Čihal přihrával a bylo to 2:5. Panteři se takřka nedostávali k bráně Znojma a hosté byli na koni.

 

Začátek poslední části znamenal opět trest pro domácí obranu, hattrickem trestal Tomáš Kucharič! Během necelých tří minut však šelmy vsítili 2 branky a schylovalo se k dramatu. Jenže slovo si vzal Martin Šindelář a během dvou minut sám vstřelil 2 góly a tím položil Pantery na lopatky. Tečku za utkáním udělal nejlepší hráč hostů Jirka Salava, když tečí upravil na konečných 5:9 pro Znojmo.

 

Komentář trenéra domácích, pana Karla Ševčíka: „Soupeře jsme podcenili, přestože jsme to před zápasem v kabině dlouze rozebírali. Bohužel jsme zápas prohráli i v hlavách, nedokázali jsme přepnout na nejvyšší stupeň. Čím více jsme se snažili tlačit na pilu, otevíralo se nám to vzadu a soupeř nás nekompromisně trestal. Vyrobili jsme dnes obrovské množství chyb, spoustu herních situací šlo do křeče, chyběla zejména zpočátku zápasu trpělivost. Velká část obdržených gólů byla bohužel laciná. Máme na mnohem víc, máme o čem přemýšlet a na čem pracovat.“

 

Komentář trenéra hostů, pana Jana Štastníka: „Hráči v dnešním zápase skvěle plnili pokyny, které před utkáním dostali, proto byl výsledek takový, jaký byl. Zahráli jsme nejlepší utkání v této sezoně, děkujeme soupeři za férový zápas.“

 

Komentáře

Žádný příspěvek.