Načítání...

BLESKOVKY

Úterý 15.5. 10:11:35

Světové hry mládeže se blíží a my pro vás máme další důležité informace. V pondělí 21. května od 16:30 hod. proběhne v zasedací místnosti sportovní haly informační schůzka k United World Games 2018.

Schůzky se zúčastní oba hlavní trenéři celých her.

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým ovládl úvodní utkání nového roku proti Pardubicím!

A-tým ovládl úvodní utkání nového roku proti Pardubicím!

Zveřejněno 9.1.2018 10:23 - TJ Znojmo - Přečteno: 413×

V sobotu 6. ledna se na domácí palubovce představil A-tým florbalistů TJ Znojmo LAUFEN CZ, který v 19. kole základní části Tipsport Superligy vyzval Sokol Pardubice. Znojemští se rozloučili s rokem 2017 skvělou výhrou v Otrokovicích a nyní na ně čekal soupeř stejné kvality. Znojmo odehrálo stejně kvalitní utkání jako proti Panterům, vstřelilo opět 9 branek a zaslouženě vyhrálo!

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Sokol Pardubice 9:4

Od první minuty byla vidět zlepšená hra domácích oproti dřívějším utkáním, LAUFEN hrál v klidu na rozehrávce a přesně kombinoval. Také Pardubice předváděly sebevědomou hru a byli to právě oni, kdo otevřel brankový účet zápasu. Jenže netrvalo dlouho a Jihomoravané vyrovnali, Kucharič sebral odražený míček v útočném rohu hřiště, prokličkoval se až před branku a zasunul ho pod brankáře Levínského. O 5 minut později zafungovala opět krásná spolupráce Kucharič-Pánek a rázem byl stav 2:1 pro domácí.

Druhé dějství začali opět lépe hosté, již ve čtvrté minutě bylo srovnáno. Zápas se hrál opravdu ve vysokém tempu a oba dva celky byli velice jistí na míčku. V čase 27:51 rozjásal tribunu David Kučera, který dokázal využít krásnou krosovou přihrávku Šindeláře. Jenže nadšení netrvalo ani dvě minuty a měli jsme opět plichtu. Rozmezí 34. - 36. minuty patřilo kanonýrům z druhé znojemské formace, nejdříve se trefil kapitán Palát po přihrávce Slámy a o jedinou minutu později si tito borci své role prohodili. Domácí se tak bleskově dostali do dvoubrankového vedení a v hale bylo pořádně dusno. Bohužel LAUFEN si nepohlídal konec druhé periody a jen čtyři sekundy před koncem inkasoval.

Drama se však nekonalo, Znojmáci jasně ovládli poslední třetinu a zaslouženě zvítězili! V čase 46:00 fanoušky opět potěšili vstřelenou brankou Pánek s Kucharičem a domácí se tak dostali do velké pohody. Do 2 minut byl faulovaný nejlepší hráč Znojma Tomáš Kucharič a bylo nařízeno trestné střílení. Sám postižený se ujal nájezdu a s chladnou hlavou zkompletoval hattrick. Pardubice zkoušeli powerplay, ale ta se jim vůbec nepovedla, druhou branku v utkání vstřelil nejprve Pavel Palát a celkovou výhru zpečetil nejproduktivnější hráč Tomáš Kucharič.....9:4!

Komentář trenéra domácích Šťastníka: „Upřímně jsem se tohoto utkání bál, přípravu na zápas jsme honili na poslední chvíli, ale nakonec to stačilo. Poslední 4 zápasy jsme změnili určité věci v přípravném procesu a nese to své ovoce, Budu jen doufat, že hlava hráčů nebude zase někde v oblacích a že budeme nadále poctivě pracovat na naší hře. Pardubice nehrály špatně, podaly podobný výkon jako v předchozím vzájemném duelu, my jsme svou hru zlepšili. Díky soupeři za férové utkání.“

Komentář trenéra hosti Koubka: „Když si necháme dát 6 nebo 7 gólů z brejků, tak nemůžeme v žádném případě pomýšlet na zisk bodu. Znojmu gratuluju k výhře.“