Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Neděle 17.2. 19:26:23

Výsledek 25. kola základní části Tipsport Superligy:

Tatran Teka Střešovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 12:0 (2:0, 9:0, 1:0)

Čtvrtek 7.2. 11:09:53

Příští týden odpadají z důvodu JARNÍCH PRÁZDNIN (11. - 17. 2. 2019) tréninky následujících kategorií:

přípravka LAUFEN i ZŠ Mládeže, elévové LAUFEN i ZŠ Mládeže, mladší žáci, mladší žákyně.

Ruší se také brankářský trénink a akademie!

Zbylé kategorie trénují beze změny klasicky dál!

Pondělí 4.2. 13:14:43

V úterý 5. února se ruší tréninky všech mládežnických kategorií z důvodu televizního utkání Tipsport Superligy.

Příprava na TV utkání již bude probíhat od úterních ranních hodin.

Děkujeme za pochopení.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým po nepovedené první třetině prohrál na domácí palubovce s Českou Lípou

A-tým po nepovedené první třetině prohrál na domácí palubovce s Českou Lípou

Zveřejněno 24.9.2018 10:46 - TJ Znojmo - Přečteno: 407×

Znojmáci prospali první třetinu, která je stála všechny body. Znojmo mělo míček na svých holích poměrnou část utkání, ale vytvořený tlak nedokázalo přetavit v brankové příležitosti. Po špatné úvodní třetině (0:3) LAUFEN jasně přestřílel svého soupeře poměrem 27:14, ale ke zdramatizování utkání to nevedlo. Lípa si tak připsala vůbec první body do letošní tabulky Tipsport Superligy.

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří hýřili pohybem a dokázali si vypracovat hned několik šancí. Jenže znojemští střelci ztroskotali na skvěle chytajícím Ponomarevovi nebo na své nepřesnosti. Bohužel hned z první povedené střely se mohli radovat hosté, když se přesně trefil Petr Novotný. Hra plynula dál, přišla rána z poloviny hřiště od Štěpána Slaného a Lípa se mohla znovu radovat – 0:2. Třetí zásah hostů přidal Radek Krajcigr při přesilové hře, který doklepl odražený míček za Hándlova záda. Znojmo tak šlo do šaten za nepříznivého stavu 0:3.

 

Od druhé třetiny to byli domácí, kteří diktovali tempo hry a drželi míček na svých holích. Jenže Severočeši přesně plnili svoji práci a nepouštěli Znojmo to výraznějších šancí. LAUFEN trefoval pouze bloky a dobýval nepropustnou obranu Českolipských.

 

Poslední část utkání začala pro domácí černě, Krajcigr naservíroval míček na střed volnému Novotnému a ten přidal svůj druhý gól v tomto utkání. Dvě minuty na to se konečně trefili i domácí, kteří zakombinovali na útočné polovině. Střelcem znojemské branky byl Tomáš Kucharič. Poté během deseti minut dostal LAUFEN příležitost v podobě dvou přesilových her, tu první nevyužil, ale druhou ano. Daniel Krejčíř se s tím nemazal, přeběhl si ze středu hřiště k mantinelu a nekompromisní ranou do šibenice snížil na 2:4. Domácí zkoušeli hru v šesti, střelecké pokusy však končily u Ponomareva. Poslední slovo měla opět Lípa, Štěpán Slaný lobem od své brány našel Krajcigra a ten uklidil míček do prázdné branky, konečné skóre utkání tak bylo 2:5.

 

Branky (asistence) Znojma: 44:55 Tomáš Kucharič (Josef Žižka), 56:51 Daniel Krejčíř (Martin Pánek)

 

Komentář trenérky hostů Lenky Bartošové: „Vydřené vítězství, které jsme si už zasloužili a doufám, že jsme se tímto odrazili od dna. Znojmo se nám podařilo vymazat v jejich koncovce, což byl náš cíl.“

Komentář trenéra domácích Jana Šťastníka: „Do utkání jsme vstoupili dobře. Do 10. minuty jsme mohli vést 3:0, ale gólových příležitostí si vůbec nevážíme a proto přišel krutý, ale zasloužený trest. Po zbytek zápasu jsme bušili do zavřených vrat, za kterými stál výborný Ponomarev. Omluva divákům, máme na čem pracovat.“

 

Komentáře

Žádný příspěvek.