Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Úterý 15.5. 10:11:35

Světové hry mládeže se blíží a my pro vás máme další důležité informace. V pondělí 21. května od 16:30 hod. proběhne v zasedací místnosti sportovní haly informační schůzka k United World Games 2018.

Schůzky se zúčastní oba hlavní trenéři celých her.

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým podlehl na domácí palubovce Spartě poměrem 2:6

A-tým podlehl na domácí palubovce Spartě poměrem 2:6

Zveřejněno 5.12.2017 10:37 - TJ Znojmo - Přečteno: 379×

V sobotu 2. prosince přivítali znojemští florbalisté na domácí palubovce pražskou Spartu. Pražané přijeli na jih Moravy v rámci 15. kola základní části Tipsport Superligy. Utkání začalo již tradičně v dobrém tempu a hra byla vyrovnaná, jenže Znojmo také tradičně polevilo na 5 minut a obdrželo hned 4 branky. Toto manko už nedokázalo zvrátit a Sparta tak ovládla sobotní duel poměrem 2:6.

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ - ACEMA Sparta Praha 2:6 (1:4,0:1,1:1)

Diváci mohli opět sledovat vyrovnanou hru vyplívající ze zajištěných obran. Sparta byla přeci jen aktivnější a z každé drobnější chyby byla nebezpečná. Do 12. minuty však Hándl držel svůj tým nad vodou, potom však začala gólová smršť. V čase 12:21 vstřelili hosté svoji první branku utkání a v čase 17:16 již byl stav 0:4. Těsně před koncem první třetiny se trefil kapitán domácích Pavel Palát a vykřesal Znojmu naději na lepší náladu v kabině.

 

Znojemští však nezačali druhou třetinu vůbec dobře, již ve třetí minutě obdrželi další branku a stav byl 1:5. Další gól však ve druhém dějství nepadl a diváci mohli sledovat pouze zmar domácích v zakončení. Beneš držel Pražany, ale znojemští mu práci usnadňovali, když častokrát ve velké šanci ani netrefili branku.

 

Třetí dějství nabídlo aktivní a útočnou hru domácích. Z předvedené hry však vytěžili Jihomoravané pouze jediný gól v podání Tomáše Kuchariče, a to na úspěch nemohlo stačit. Poslední perioda patřila jasně Znojmu, soupeře přestříleli 17:6, ale drama z toho neplynulo. Sparta také ještě jednou rozvlnila síť a konečné skóre utkání tak bylo 2:6

 

LAUFEN celkově přestřílel Spartu 37:23, ale to hostům nemohlo vadit, jelikož si došli pro vítězství s pohodlným náskokem čtyř branek.

 

branky (asistence) Znojma: 19:49 Pavel Palát (Jan Novák), 49:39 Tomáš Kucharič (Martin Pánek)

 

Komentář trenéra Jana Šťastníka: „I přes to, že jsme prohráli, to dnes nebylo až tak špatné. Prvních 10 minut zápasu vyrovnaná partie, potom přišla jedna nevinná chyba a z ní gól a přišlo mi, že některým hráčům v tu chvíli skončil svět. Než jsme se v hlavě vrátili do zápasu, bylo to už 0:4 a od té doby to byl sympatický výkon se spoustou brankových příležitostí, těch jsme měli dnes více než Sparta. Ale na skóre to není vidět. Děkuji divákům za podporu.“

Komentář asistenta trenéra hostů, Skaličky: „Po první třetině jsme si asi mysleli, že se soupeř položí a budeme dávat další branky, nicméně jsme se velmi spletli a Znojmo nás ve druhé třetině zatlačilo do defenzivy. Naštěstí soupeř šance neproměňoval a ve třetí třetině jsme zápas dovedli taktickým výkonem k vítězství. Děkujeme soupeři za utkání.“

 

Komentáře

Žádný příspěvek.