Výsledek 19. kola základní části Tipsport Superligy:

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:4

Branky Znojma: Čihal 2x, Kucharič, Šindelář

Pátek 21.12. 10:43:27

Vánoční dárečky v podobě klubových předmětů z fanshopu dorazily včas! ????

Vyzvedněte si svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu DNES od 14:00 do 16:00.

Další možnost vyzvednutí je ZÍTRA před zápasem A-týmu - tedy od 16:30 do 17:30.

Florbalové Vánoce jsou tady! ????????????

Pondělí 10.12. 14:03:13

Velká objednávka z VÁNOČNÍHO FATPIPE DAY už dorazila

Tento týden si můžete vyzvednout svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu v tyto časy:

Pondělí 16:15-17:00

Úterý 14:00-15:00

Středa 16:30-17:30

Čtvrtek 9-12

Pátek 9-12, 15-17

Nebo po telefonické domluvě s organizačním pracovníkem oddílu, Jakubem Martinkem (Tel.: 724 752 698).

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým podlehl Ostravě 6:4 a vypadává tak z Poháru České pojišťovny

A-tým podlehl Ostravě 6:4 a vypadává tak z Poháru České pojišťovny

Zveřejněno 15.11.2018 10:40 - TJ Znojmo - Přečteno: 222×

Znojemští florbalisté vyjeli na pohárové utkání do Ostravy. Na severu Moravy nás čekal dobře známý a nepříjemný soupeř FBC Ostrava. Ostravští v posledních zápasech Superligy mají dobrou formu v podobě 1 porážky a 4 výher. FBC nastoupilo do utkání bez největší hvězdy Jiřího Bauera, který se v úterý probojoval do závěrečné nominace pro mistrovství světa 2018 v Praze.

FBC Ostrava – TJ Znojmo 6:4

V první třetině se toho moc neudálo, začátek utkaní byl velice vlažný z obou stran. Ostrava kontrolovala míček a znojemští hrozili jen z občasných protiútoků. Do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí, když se prosadil kapitán Jan Daniš, který zůstal osamocený za znojemskou obranou a nekompromisně trestal.

Druhá třetina už byla gólově zajímavější. Ostravané vytěžili z individuálních chyb Znojma hned další čtyři branky. FBC vedlo 5:0 a utkání již vypadalo pro znojemské barvy hrozivě. Avšak proti byli Martinové Šindelář a Pánek, kteří do konce druhé periody snížili na 5:2.

Ve třetí třetině se konečně LAUFEN vzchopil a srovnal s Ostravou krok. Nejprve se prosadil mladíček Ondřej Liška, který od mantinelu překvapil gólmana střelou na bližší tyč. Stav už vypadal lépe, Jihomoravanům to dodalo dech a začali FBC přehrávat. Na rozdíl jediné branky snížil svým druhým gólem v utkání znojemský šikula Martin Šindelář. Znojmo šáhlo dvě minuty před koncem po timeoutu a zkusilo powerplay. Hráči LAUFENU se tlačili do zakončení, ale ostravský brankář Klobučník svůj tým podržel. Tečku za utkáním udělal Jan Daniš, který se vteřinu před koncem trefil do odkryté brány a upravil tak na konečné skóre 6:4.

Branky (asistence) Znojma: Martin Šindelář (David Kučera), Martin Pánek (Tomáš Kucharič), Ondřej Liška (Alan Juříček), Martin Šindelář (David Kučera)

Komentář trenéra hostů Jana Štastníka: „1 a 3 třetina slušná, prostřední část velká bída.  Góly, které jsme dostali, snad nemá cenu ani komentovat. Až se naučíme hrát bez těchto excesů, můžeme pomýšlet na body. Díky soupeři za utkání , bylo takové klasické pohárové... bez diváků, bez náboje.“

Komentář domácího trenéra pana Karla Ševčíka: „Dnes utrápený výkon, byla znát herní pauza. Zápas jsme nakonec dotáhli do vítězného konce, ale musíme se z takových situací poučit. Soupeři děkuji za zápas a přeji šťastnou cestu domů.“