Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pondělí 18.3. 9:57:21

Výsledek 4. utkání 1. kola Play-Down

TJ Znojmo LAUFEN CZ -TJ Sokol Královské Vinohrady 8:2

Branky (asistence) Znojma: Sláma (Šindelář), Pánek (Šindelář), Čihal (Procházka J.), Čihal (Kladivo), Kucharič (Fridrich), Šindelář, Daberger, Palát (Daberger) 

Neděle 17.3. 11:00:36

DNES (17. 3. 2019) další utkání Play-Down od 17:00 (SH Znojmo)

Video online: https://bit.ly/2JkOrmU

Text online: https://bit.ly/2TJHIrC

Neděle 17.3. 10:56:03

Výsledek 3. utkání 1. kola play-down

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:5

Branky Znojma: Kucharič (Žižka), Kladivo (Procházka J.), Pánek (Fridrich), Čihal (Šindelář)

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým podlehl Ostravě 6:4 a vypadává tak z Poháru České pojišťovny

A-tým podlehl Ostravě 6:4 a vypadává tak z Poháru České pojišťovny

Zveřejněno 15.11.2018 10:40 - TJ Znojmo - Přečteno: 312×

Znojemští florbalisté vyjeli na pohárové utkání do Ostravy. Na severu Moravy nás čekal dobře známý a nepříjemný soupeř FBC Ostrava. Ostravští v posledních zápasech Superligy mají dobrou formu v podobě 1 porážky a 4 výher. FBC nastoupilo do utkání bez největší hvězdy Jiřího Bauera, který se v úterý probojoval do závěrečné nominace pro mistrovství světa 2018 v Praze.

 

FBC Ostrava – TJ Znojmo 6:4

V první třetině se toho moc neudálo, začátek utkaní byl velice vlažný z obou stran. Ostrava kontrolovala míček a znojemští hrozili jen z občasných protiútoků. Do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí, když se prosadil kapitán Jan Daniš, který zůstal osamocený za znojemskou obranou a nekompromisně trestal.

 

Druhá třetina už byla gólově zajímavější. Ostravané vytěžili z individuálních chyb Znojma hned další čtyři branky. FBC vedlo 5:0 a utkání již vypadalo pro znojemské barvy hrozivě. Avšak proti byli Martinové Šindelář a Pánek, kteří do konce druhé periody snížili na 5:2.

 

Ve třetí třetině se konečně LAUFEN vzchopil a srovnal s Ostravou krok. Nejprve se prosadil mladíček Ondřej Liška, který od mantinelu překvapil gólmana střelou na bližší tyč. Stav už vypadal lépe, Jihomoravanům to dodalo dech a začali FBC přehrávat. Na rozdíl jediné branky snížil svým druhým gólem v utkání znojemský šikula Martin Šindelář. Znojmo šáhlo dvě minuty před koncem po timeoutu a zkusilo powerplay. Hráči LAUFENU se tlačili do zakončení, ale ostravský brankář Klobučník svůj tým podržel. Tečku za utkáním udělal Jan Daniš, který se vteřinu před koncem trefil do odkryté brány a upravil tak na konečné skóre 6:4.

 

Branky (asistence) Znojma: Martin Šindelář (David Kučera), Martin Pánek (Tomáš Kucharič), Ondřej Liška (Alan Juříček), Martin Šindelář (David Kučera)

 

Komentář trenéra hostů Jana Štastníka: „1 a 3 třetina slušná, prostřední část velká bída.  Góly, které jsme dostali, snad nemá cenu ani komentovat. Až se naučíme hrát bez těchto excesů, můžeme pomýšlet na body. Díky soupeři za utkání , bylo takové klasické pohárové... bez diváků, bez náboje.“

 

Komentář domácího trenéra pana Karla Ševčíka: „Dnes utrápený výkon, byla znát herní pauza. Zápas jsme nakonec dotáhli do vítězného konce, ale musíme se z takových situací poučit. Soupeři děkuji za zápas a přeji šťastnou cestu domů.“

 

Komentáře

Žádný příspěvek.