sobota 29. září - odjezd v 7:30 od pneuservisu Kárník

s sebou: věci na hraní, oba dresy, kartičku pojištěnce + pití a svačinu

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým podlehl ve Vánočním utkání Ostravě

A-tým podlehl ve Vánočním utkání Ostravě

Zveřejněno 18.12.2017 10:18 - TJ Znojmo - Přečteno: 436×

V pátek 15. prosince se utkali znojemští florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ s FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA v rámci 17. kola základní části Tipsport Superligy. Byl to nevšední florbalový večer, jelikož znojemský klub si pro své fanoušky připravil speciální Vánoční utkání. Partnerem toho zápasu byl Znojemský městský pivovar. Celý večer probíhal v duchu Vánoc, vedle hrací plochy byl vánoční stromeček, dárky pro děti i dospělé a také Santa Claus. Nakonec dorazilo do znojemské sportovní haly 348 diváků a rozdalo se 24 dárků od znojemského pivovaru a florbalového klubu. Jediné co se nepovedlo, byl výsledek. Domácí prohráli s ostravským FBC 2:3.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 2:3

Celý zápas byl velice vyrovnaný, šance si vytvářely oba celky, ale na první branku si diváci museli počkat až do druhé třetiny. Bohužel to byli Ostravští, kteří otevřeli brankový účet. Během 27 vteřin se dostali do dvoubrankového vedení a s psychikou domácích to nevypadalo vůbec dobře. Znojmo vrátil do utkání svoji brankou Filip Horák, ale minutu před koncem druhého dějství udeřila opět Ostrava. LAUFEN nastoupil do poslední periody s pozměněnou sestavou a chutí s utkáním něco udělat. Znojemští zvýšili tempo a tlačili se do brány, v čase 51:28 se trefil Petr Čihal a čekalo se velké drama. FBC ale poslední desetiminutovku zvládlo na výbornou a jednobrankovou výhru si pohlídalo.

Komentář trenéra hostů: „Dnes jsme podali kolektivní a týmový výkon, který podtrhnul perfektně chytající Laja. Bereme 3 body. Soupeři dekujeme za utkání.“

Komentář trenéra domácích: „Velmi opatrné utkaní, na kterém se projevilo, že oběma týmům šlo o hodně. Rozhodli maličkosti, udělali jsme chyby, které soupeř uměl potrestat. Bohužel jsme také hodně faulovali a byli často pod nevýhodou. Díky divákům za podporu.“