Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Pátek 16.2. 18:20:46

STARŠÍ ŽÁCI (ZNOJMO)

sraz: neděle 8:00 v hale

s sebou: věci na hraní + kartičku pojištěnce + DRES

sestava: Pechura, Lysák - Král, Černý, Štipčák, Krula, Palášek, Blažek, Gerža, Štula, Bajko, Souček, Martinek, Valášek, Frk, Šťáva, Jirgala

V případě, že hráč nemůže jet, pište/volejte na Tel. 777 703 999 (trenér Pánek)

Pátek 16.2. 8:58:35

Nominace přípravky 17. 2. Brno Tuřany: Hamříková, Pokorný - Tržil, Čapoun, Medek, Hrůzová, Klíč, Maňura Daniel, Stegura, Eliášová, Vlček. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. Sraz v sobotu v 6:40 u Pneu Kárník, návrat cca ve 13:00 hodin opět k Pneu Kárník. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel.: 606 916 518 Marek Šabatka. Adresa haly: SH Tuřany, Měšťanská 23, Brno 20, 620 00.

Čtvrtek 1.2. 11:57:29

Jarní prázdniny:

O Jarních prázdninách se ruší tréninky všech kategorií až na jednu výjimku.

Trénovat bude pouze tato kategorie:

Starší žáci + dorost + junioři - pondělí 17:30 -19:00 a středa 19:00 - 20:30.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým podlehl ve výjezdním utkání Tatranu Střešovice 7:6

A-tým podlehl ve výjezdním utkání Tatranu Střešovice 7:6

Zveřejněno 16.1.2018 11:49 - TJ Znojmo - Přečteno: 193×

20. kolo Tipsport Superligy znamenalo pro týmy TJ Znojmo LAUFEN CZ a Tatran Střešovice speciální výjezdní utkání v Hradci Králové. Tatran, jakožto pořadatel tohoto zápasu, vyvezl nejvyšší florbalovou soutěž do Hradce, který je spřáteleným oddílem pražského klubu. Východočeši slaví 20 let florbalu ve svém městě, a tak šance výjezdního utkání se ukázala jako ideální oslava tohoto výročí. Střešovice, i přes stíhací jízdu Znojma, ovládly tento souboj a připsaly si další 3 body do celkové tabulky Tipsport Superligy.

 

Tatran Teka Střešovice – TJ Znojmo LAUFEN CZ   7:6

Fanoušci si nemohli přát lepší vstup do utkání, Tatran vířil pohybem a Jihomoravany jasně přehrával, již v šesté minutě bylo skóre 3:0 a se Znojmem to nevypadalo dobře. Jenže o pouhých 8 sekund později se prosadil přímo z buly Martin Šindelář a hosté se nadechli k lepší hře. Poté následovala další pasáž, ve které Tatran přehrával soupeře, ale nakonec to bylo zase Znojmo, které se radovalo z gólu. Na rozdíl jediné branky snížil Petr Sláma. Bohužel pro Jihomoravany tento gól neznamenal žádnou zápletku, jelikož Střešovice vstřelily do konce třetiny další 3 branky a skóre tak bylo 6:2.

 

Do druhého dějství nastoupilo úplně jiné Znojmo, hráči začali skvěle kombinovat, tlačili se do zakončení a svého soupeře přehrávali. Jenže v čase 26:54 udělali hosté velkou chybu v rozehrávce a pražský celek tak navýšil své vedení na 7:2. Od tohoto času však začala stíhací jízda Znojemských! První lajna se dostala do zápasu a téměř v každém střídání měla brankovou příležitost. Během tří minut se prosadil Tomáš Kucharič, po krásné kombinaci s Janem Novákem, a také Martin Šindelář, který nekompromisně vymetl víko.  Na konci druhého dějství vychytal Skácelík trestné střílení a tak Znojmo stále žilo v naději na vyrovnání.

 

Poslední perioda byla v režii hostů, kteří skvěle bránili a nepouštěli Tatran do gólových šancí. Naopak to byli Znojemští, kteří kombinovali před brankou Kafky a snažili se utkání zdramatizovat.  V polovině třetiny mělo Znojmo opět silnou tříminutovku a opět vstřelilo 2 branky. Své druhé branky v utkání vstřelili SlámaKucharičem a najednou bylo v Třebši drama. Jihomoravané tlačili, vytvořili si šance, ale Kafka byl pozorný a za svá záda už nepropustil ani jeden míček. Utkání tak skončilo za stavu 7:6 pro Tatran a Znojmo musí body sesbírat v následujících utkáních.

 

branky (asistence) Znojma: 05:30 Martin Šindelář (Tomáš Kucharič), 13:15 Petr Sláma (Pavel Palát), 30:36 Tomáš Kucharič (Jan Novák), 32:46 Martin Šindelář (Tomáš Kucharič), 48:33 Tomáš Kucharič (Martin Pánek), 51:45 Petr Sláma (Pavel Palát)

 

Vyjádření trenéra domácích p. Beneše: „Jsem celkem spokojený s prvními cca 25 minutami utkání. Hráli jsme slušně a získali "bezpečný" náskok, který jsme si nakonec málem odpálili. Soupeř nás donutil k maximálnímu úsilí zejména ve třetí třetině a jsem rád za 3 body. Děkujeme skvělým divákům na Třebši a soupeři přejeme klidnou cestu domů.“

Komentář trenéra hostů p. Šťastníka: „Myslím, že divácky atraktivní zápas, ve kterém jsme klidně mohli bodovat. Škoda první třetiny, kdy jsme nebránili dobře a Tatran krutě trestal, Od té druhé jsme pár věcí změnili a byli nebezpečnějším týmem, ovšem nedávali jsme góly. I tak bych rád mužstvo pochválil, teď nás čeká důležité trojutkání, na které se dobře připravíme.“

 

Komentáře

Žádný příspěvek.