Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 28.9. 23:11:20

Výsledek 9. kola Tipsport Superligy:

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - TJ Znojmo LAUFEN CZ 15:4

Branky Znojma: Procházka 2x, Pánek, Horák

Čtvrtek 27.9. 16:56:16

Mladší žáci - turnaj Brno Lesná

sobota 29. září - odjezd v 7:30 od pneuservisu Kárník

s sebou: věci na hraní, oba dresy, kartičku pojištěnce + pití a svačinu

Pondělí 17.9. 15:18:13

Výsledek 5. kola Tipsport Superligy:

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5

Branky Znojma: Kucharič, Krejčíř

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým přivítá ve Vánočním utkání ostravské FBC

A-tým přivítá ve Vánočním utkání ostravské FBC

Zveřejněno 14.12.2017 12:53 - TJ Znojmo - Přečteno: 562×

Florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ se utkají v letošním posledním zápase Tipsport Superligy na domácí palubovce s FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA. Pro své příznivce, kteří vytvářejí vynikající atmosféru na všech domácích zápasech, znojemský florbalový klub nachystal speciální projekt, a to Vánoční utkání se Znojemským pivovarem!

 

Celý večer bude v duchu Vánoc, vedle hrací plochy bude vánoční stromeček, a pod ním samozřejmě dárky. V průběhu obou přestávek se budou losovat vánoční dárky jednak pro děti a jednak pro dospělé. Partnerem utkání je Městský pivovar Znojmo a ten dodá ceny pro malé i velké, společně s oddílem florbalu, který věnuje klubové předměty a zboží od značky FATPIPE.

 

Ostrava neprožívá vůbec dobrou sezonu, před začátkem soutěže pomýšlela na semifinále playoff, ale realita je hodně daleko. FBC se nachází až na 11. příčce tabulky a posbíralo již několik krutých porážek. Jen v posledních dvou utkáních obdrželo 28 branek. LAUFEN však na poslední zápas s Ostravou nevzpomíná v dobrém, jelikož v ČPP Aréně prohrál vysoko 14:4. Páteční utkání je tak ideální příležitostí ke splacení této porážky.

 

Za FBC sbírají body tradiční střelci jako Dominik Eichner či letní posila Jakub Mendrek. Nejproduktivnějším hráčem je však Filip Hrabal s 11 brankami a 9 asistencemi. Na znojemské straně se začíná dostávat do pohody první pětka, která v posledním utkání Tipsport Superligy dokázala vstřelit 5 branek. Na dělenou první pozici kanadského bodování Znojma se dostal Tomáš Kucharič a jen o bod za ním se nachází jeho parťák z útoku Jiří Salava. Nejlepším kanonýrem LAUFENU stále zůstává s 11 góly Petr Čihal.

 

DRŽTE NAŠÍM BORCŮM PĚSTI! WE ARE ZNOJMO!

 

Online přenos: https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-192349.htm

Video přenos: http://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Florbal/Soutez-Tipsport-Superliga/Cast-Zakladni-cast/Pohlavi-Muzi/Sezona-2017-2018/154273-TJ-SAM73-Znojmo-FBC-CPP-Remedicum-Ostrava.htm

 

Komentáře

Žádný příspěvek.