Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Úterý 19.3. 22:56:03

Výsledek 5. utkání 1. kola play-down

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:10

Branky Znojma: Fridrich, Žižka (Šindelář), Pánek (Kucharič), Šindelář (Kucharič)

Pondělí 18.3. 9:57:21

Výsledek 4. utkání 1. kola Play-Down

TJ Znojmo LAUFEN CZ -TJ Sokol Královské Vinohrady 8:2

Branky (asistence) Znojma: Sláma (Šindelář), Pánek (Šindelář), Čihal (Procházka J.), Čihal (Kladivo), Kucharič (Fridrich), Šindelář, Daberger, Palát (Daberger) 

Neděle 17.3. 11:00:36

DNES (17. 3. 2019) další utkání Play-Down od 17:00 (SH Znojmo)

Video online: https://bit.ly/2JkOrmU

Text online: https://bit.ly/2TJHIrC

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým se utká v pondělí s Pardubicemi v ČSOB Pojišťovna ARENĚ

A-tým se utká v pondělí s Pardubicemi v ČSOB Pojišťovna ARENĚ

Zveřejněno 16.9.2018 15:41 - TJ Znojmo - Přečteno: 615×

Znojemský A-tým si poprvé v historii zahraje tzv. School Match, který je pořádaný pro děti základních a středních škol. Pardubice se chtějí pokusit o divácký rekord, který drží z roku 2016 Bulldogs Brno, když na jejich Vánoční utkání s Tatranem Střešovice zavítalo 2 315 diváků. School Match by měla být sázka na jistotu, jelikož už před samotným utkáním má vedení klubu zajištěno a potvrzeno několik desítek škol, které se chystají v ČSOB Pojišťovna ARENĚ fandit. Uvidíme, na jakém čísle se počet diváků zastaví, utkání startuje v 10:00 hod.

 

Pardubice mají za sebou velice krušný vstup do nového ročníku Tipsport Superligy, hned první dvě utkání museli odložit. Těsně před začátkem soutěže nastala pro Sokol nepříjemná situace, v jeho kádru se postupně rozšířily střevní problémy, které zasáhly téměř každého hráče. Východočeši tak začali s ostrým tréninkem na první utkání až tento týden. Zvládni se však připravit kvalitně, jelikož dokázali porazit nepříjemnou Českou Lípu. Utkání s Lípou se odehrálo také v multifunkční aréně a návštěvnost byla parádní – 2018 diváků. Pardubice vedli po celou dobu zápasu a nakonec zvítězili poměrem 5:3.

 

Znojemští zatím předvádějí výkony jako na horské dráze. Prohra s Vinohrady, skvělé utkání s Vítkovicemi a naposled příděl 13 branek od Chodova. Znojmo se opírá o první lajnu, ale zatím nemůže najít tu správnou jistotu ve svojí hře. Utkání v aréně si LAUFEN vyzkoušel již minulý rok a nebylo to zrovna povedené vystoupení. Díky pětiminutové přesilovce vstřelili Pardubice 3 branky a po druhé třetině bylo téměř po zápase. Naopak na domácí palubovce to byli Znojmáci, kteří svého soupeře přehráli a zvítězili 9:4.

 

Utkání 4. kola základní části: Sokol Pardubice - TJ Znojmo LAUFEN CZ se odehraje v pondělí 17. září od 10:00 hod.

 

Držte naším borcům pěsti!

 

Komentáře

Žádný příspěvek.