TJ Znojmo LAUFEN CZ - ACEMA Sparta Praha 4:6

Branky Znojma: Salava, Horák, 2x Ďuriška

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5

Výsledek 3. kola Tipsport Superligy:

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - TJ Znojmo LAUFEN CZ   13:4

Branky Znojma: 2x Žižka, Šindelář, Ďuriška

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým si i přes vyrovnanou první třetinu odvezl z Ostravy debakl 15:4

A-tým si i přes vyrovnanou první třetinu odvezl z Ostravy debakl 15:4

Zveřejněno 16.10.2018 11:15 - TJ Znojmo - Přečteno: 258×

V neděli 14. října odehrál A-tým TJ Znojmo LAUFEN CZ další utkání Tipsport Superligy. Tentokrát se v rámci 9. kola představil v ostravské ČPP Aréně, kde na něj čekalo místní FBC Ostrava. Znojemští vstoupili do utkání dobře a tak také vypadala celá první třetina. Jenže od poloviny zápasu bylo na hřišti jen jedno družstvo, které si připsalo drtivé vítězství 15:4.

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA – TJ Znojmo LAUFEN CZ 15:4

Hosté ze Znojma vstoupili do utkání skvěle, když se hned v čase 1:53 trefil svoji premiérovou brankou v letošní sezoně Tisport Superligy Jakub Procházka. Hra byla dalších deset minut vyrovnaná, Ostrava držela míček na svých holích, ale Znojmo pečlivě bránilo. Poté však přišla rychlá tříminutovka a Ostravané se dostali do vedení 2:1.

Druhá třetina začala jako přes kopírák, Jakub Procházka se dostal k míčku a ze středu hřiště přesnou ranou propálil domácího gólmana – 2:2. Jenže potom to začalo, během pouhých dvou minut nasázelo FBC tři branky a Znojmu se sesypala hra pod rukama. Ostrava se trefila třikrát také ke konci druhé periody a do šaten se tak šlo za jasného stavu 8:2.

Brankostroj se ne a ne zastavit, třetí třetina přinesla přímo gólové hody. Během prvních pěti minut padlo pět branek, hned 4 do sítě Znojma. Za LAUFEN se mezitím prosadil dalekonosnou ranou Martin Pánek. Hosté se trefili ještě jednou a to ze standartní situace, Filip Horák si naběhl před branku, kde ho krásnou přihrávkou našel Šindelář a prvně jmenovanému stačilo jen uklidit míček do poloprázdné brány. Jenže poslední slovo měla jasně domácí Ostrava, která dávala gól za gólem, až se světelná tabule zastavila na konečném skóre 15:4.

branky (asistence) Znojma: 01:53 Jakub Procházka (Martin Šindelář), 22:26 Jakub Procházka, 43:11 Martin Pánek (Martin Šindelář), 47:42 Filip Horák (Martin Šindelář)

Komentář trenéra domácích pana Karla Ševčíka: „Dnes jsme chtěli zahrát velmi zodpovědně do obrany, což se nám úplně nepodařilo, 4 obdržené góly je docela dost a musíme na tom zapracovat. Jinak pozitivně hodnotím přístup celého týmu a jsem rád, že jsme ani minutu v zápase nevypustili. Soupeři děkuji za zápas a přeji bezpečnou cestu domů.“

Komentář trenéra hostí pana Jana Šťastníka: „Hodnotit se dá pouze první třetina, v té byly vidět věci, kterým jsme se v týdnu věnovali. Po góle na 2:2 uděláme nějakou drobnou chybu, přidá se trošku smůly a vznikne z toho tohle. Od stavu 5:2 nemá cenu hodnotit, to už tu bylo pouze jedno mužstvo.“