Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Neděle 17.2. 19:26:23

Výsledek 25. kola základní části Tipsport Superligy:

Tatran Teka Střešovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 12:0 (2:0, 9:0, 1:0)

Čtvrtek 7.2. 11:09:53

Příští týden odpadají z důvodu JARNÍCH PRÁZDNIN (11. - 17. 2. 2019) tréninky následujících kategorií:

přípravka LAUFEN i ZŠ Mládeže, elévové LAUFEN i ZŠ Mládeže, mladší žáci, mladší žákyně.

Ruší se také brankářský trénink a akademie!

Zbylé kategorie trénují beze změny klasicky dál!

Pondělí 4.2. 13:14:43

V úterý 5. února se ruší tréninky všech mládežnických kategorií z důvodu televizního utkání Tipsport Superligy.

Příprava na TV utkání již bude probíhat od úterních ranních hodin.

Děkujeme za pochopení.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým si připisuje další prohru. Na domácí palubovce nestačil na Liberec.

A-tým si připisuje další prohru. Na domácí palubovce nestačil na Liberec.

Zveřejněno 8.10.2018 10:00 - TJ Znojmo - Přečteno: 435×

V sobotu 6. října odehráli florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ další utkání Tipsport Superligy. V 8. kole základní části vyzvali na domácí palubovce dobře hrající Liberec a utkání nedopadlo pro domácí vůbec dobře. Po druhé třetině bylo téměř hotovo, nakonec utkání skončilo poměrem 5:10.

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC Liberec 5:10

Nové utkání, nová krev do žil Jihomoravanů. Znojmáci začali aktivně a vytvořili si střelecké pozice, jenže brankář hostů byl pozorný. Hándl nejprve vytáhl v 6. minutě skvělý zákrok proti mladíčkovi Lhotovi, jenže potom už se štěstí odvrátilo. První branka utkání padla téměř z poloviny hřiště, kdy natáhl hostující Veselý a propálil skrumáž před domácí brankou. O dvě minuty později již bylo skóre 0:2, když se trefil od mantinelu Kološ. Brankostroj se jen tak nezastavil a v čase 11:00 zvyšoval na 0:3 Kopecký. Tomáš Kucharič stačil tři minuty před koncem první třetiny snížit, ale poslední slovo měli opět hosté – další protiútok, další gól – 1:4.

 

Ve druhé periodě se čekalo na branku až do 30. minuty, jenže poté přišly hned dvě a opět do sítě domácích. Za znojemské se prosadil pouze Šindelář, který využil přesilovou hru. Liberečtí se trefili ještě dvakrát a skóre bylo po druhé třetině zdrcující – 2:8.

 

Znojemští se nechtěli vzdát a dokázali vyhrát alespoň poslední třetinu, i když dvě branky vstřelili až v poslední minutě utkání. Ve hře 4 na 4 se prosadil svoji premiérovou brankou v letošní sezoně obránce Filip Horák, který využil nabídku Tomáše Kuchariče. Liberec se poté trefil dvakrát – nejprve využil powerplay domácích a poté vlastní přesilovku. LAUFEN udělal svým fanouškům radost alespoň v samém závěru, když se trefili mladíci ĎuriškaNovákem a upravili na konečných 5:10.

 

branky (asistence) Znojma: 17:40 Tomáš Kucharič (Martin Pánek), 37:11 Martin Šindelář (Martin Pánek), 50:50 Filip Horák (Tomáš Kucharič), 59:25 Martin Ďuriška (Martin Pánek), 59:42 Jan Novák (Filip Horák)

 

Komentář trenéra hostů Filipa Hanžla: „Vrátili jsme se po minulém utkání k lepší defenzivě a velmi rychle jsme si vytvořili vyšší vedení. Jsme rádi, že se výsledkem nenecháme rozhodit a hrajeme 60 minut naplno. Díky za klasickou skvělou znojemskou atmosféru, mám to tu hodně rád a jdu si nechat podepsat místního hlasatele.“

Komentář trenéra domácích Jana Šťastníka: „Asi už bych se opakoval, není to z naší strany dobré a je nejvyšší čas přijít s nějakou změnou. Liberec podal průměrný superligový výkon a i tak to na nás hravě stačilo. Děkuji divákům, že vydrželi až do konce.“

 

Komentáře

Žádný příspěvek.