Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Pátek 16.2. 18:20:46

STARŠÍ ŽÁCI (ZNOJMO)

sraz: neděle 8:00 v hale

s sebou: věci na hraní + kartičku pojištěnce + DRES

sestava: Pechura, Lysák - Král, Černý, Štipčák, Krula, Palášek, Blažek, Gerža, Štula, Bajko, Souček, Martinek, Valášek, Frk, Šťáva, Jirgala

V případě, že hráč nemůže jet, pište/volejte na Tel. 777 703 999 (trenér Pánek)

Pátek 16.2. 8:58:35

Nominace přípravky 17. 2. Brno Tuřany: Hamříková, Pokorný - Tržil, Čapoun, Medek, Hrůzová, Klíč, Maňura Daniel, Stegura, Eliášová, Vlček. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. Sraz v sobotu v 6:40 u Pneu Kárník, návrat cca ve 13:00 hodin opět k Pneu Kárník. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel.: 606 916 518 Marek Šabatka. Adresa haly: SH Tuřany, Měšťanská 23, Brno 20, 620 00.

Čtvrtek 1.2. 11:57:29

Jarní prázdniny:

O Jarních prázdninách se ruší tréninky všech kategorií až na jednu výjimku.

Trénovat bude pouze tato kategorie:

Starší žáci + dorost + junioři - pondělí 17:30 -19:00 a středa 19:00 - 20:30.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým si připisuje další výhru a pokračuje v cestě za přímou záchranou!

A-tým si připisuje další výhru a pokračuje v cestě za přímou záchranou!

Zveřejněno 22.1.2018 14:52 - TJ Znojmo - Přečteno: 218×

V sobotním utkání 21. kola základní části Tipsport Superligy přivítali Znojemští na své palubovce Florbal Ústí. Severočeši se nacházejí na samém chvostu tabulky a víkendový duel to jen potvrdil. Znojmo zahájilo kanonádu ve druhé třetině a nakonec soupeři nadělilo 10 branek na čtyř hodinovou cestu domů. Po této výhře se domácí celek posunul na 11. příčku a je tak stále ve hře o přímou záchranu.

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Florbal Ústí  10:4

Diváci v hale se ani nestačili rozkoukat a hned bylo rušno. Petr Sláma se tlačil do zakončení, jenže byl faulovaný a rozhodčí nařídili již ve druhé minutě utkání trestné střílení. Toho se ujal Tomáš Kucharič, pohrál si s hostujícím brankářem, odkryl si bránu, ale prostor mezi třemi tyčemi netrefil. Následující přesilovka trvala pouze 58 vteřin, jelikož po faulu Martina Šindeláře se hrálo 4 na 4. Právě v tomto počtu hráčů padl úvodní gól sobotního klání. Znojmo jednoduše přehrálo obranu Ústí a Petr Sláma zasunul do prázdné brány po skvělé přihrávce Daniela Krejčíře. První třetina byla velice opatrná a ani jeden z celků nepřevyšoval toho druhého. Ústí srovnalo v čase 10:23 na 1:1 a za tohoto stavu se šlo i do kabin.

 

Kdo čekal vyrovnanou i druhou periodu, ten se mýlil. Znojmáci nastoupili s velkým odhodláním a sebevědomím. Kanonádu odstartoval Martin Šindelář po nahrávce Martina Pánka. Minutu poté se domácí radovali znovu, Petr Čihal dostal míček, nic neřešil a zavěsil, 3:1! Následovala pasáž držení míčku na holích domácích, kteří nikam nespěchali a klidnou rozehrávkou dále trápili obranou hostů. LAUFEN však udeřil znovu a rovnou třemi góly, nejprve si zopakovali spolupráci Sláma s Krejčířem a poté se dvakrát prosadil Tomáš Kucharič. Skvělou třetinu završil již sedmým gólem Znojma Martin Pánek a hala bouřila.

 

Poslední dějství nabídlo spoustu zajímavých situací. Ústí nejdříve snížilo na 2:7, ale minutu poté obdržel Radim Kühnel trest na 5 minut za nedovolené vrážení a Znojmo tak znovu obléhalo branku severočechů. V této početní výhodě se trefil LAUFEN pouze jednou a to po krásné trefě Martina Šindeláře. Ústí však dostalo další ránu hned minutu poté, co hrálo v plném počtu. Znojemský gólman Jiří Skácelík poslal skvělým výhozem do úniku mladíka Jana Nováka a ten přesně zakončil na bližší tyč. Od tohoto momentu začal hostující celek hrát powerplay, která se jim dařila. V početní výhodě vsítili Severočeši 2 branky, ale také jednu obdrželi. Celé utkání zpečetil hattrickem Martin Šindelář a Znojmo bylo na nohou!

 

branky (asistence) Znojma: 03:21 Petr Sláma (Daniel Krejčíř), 23:34 Martin Šindelář (Martin Pánek), 24:53 Petr Čihal (Pavel Palát), 30:54 Petr Sláma (Daniel Krejčíř), 31:22 Tomáš Kucharič (Jiří Salava), 34:44 Tomáš Kucharič (Jiří Salava), 38:08 Martin Pánek (Martin Šindelář), 44:52 Martin Šindelář (Martin Pánek), 50:33 Jan Novák (Jiří Skácelík), 59:33 Martin Šindelář (Jiří Salava)

 

Komentář trenéra domácích Jana Šťastníka: „Především bych chtěl poděkovat celému týmu za zodpovědný výkon a dodržování stanoveného herního plánu, utkání bylo těžké především v hlavě. První třetina byla oboustranná oťukávaná, v té druhé jsme jasně dominovali a třetí byla taková holomajzna plná faulů, vyloučení, přesilovek, her 6 na 5, střel na prázdnou bránu atd. Díky soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu na sever.“

 

Komentář trenéra hostů Marka Vojty: „Výsledek odpovídá našemu reálnému stavu, pokud nic nezměníme, můžeme už teď plánovat pořádání zápasů první ligy. Máme obrovské rozdíly ve výkonnosti i přístupu jednotlivých hráčů, v tom byl hlavní rozdíl oproti soupeři. Gratuluji soupeři k vítězství.“

 

Komentáře

Žádný příspěvek.