Neděle 17.2. 19:26:23

Výsledek 25. kola základní části Tipsport Superligy:

Tatran Teka Střešovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 12:0 (2:0, 9:0, 1:0)

Čtvrtek 7.2. 11:09:53

Příští týden odpadají z důvodu JARNÍCH PRÁZDNIN (11. - 17. 2. 2019) tréninky následujících kategorií:

přípravka LAUFEN i ZŠ Mládeže, elévové LAUFEN i ZŠ Mládeže, mladší žáci, mladší žákyně.

Ruší se také brankářský trénink a akademie!

Zbylé kategorie trénují beze změny klasicky dál!

Pondělí 4.2. 13:14:43

V úterý 5. února se ruší tréninky všech mládežnických kategorií z důvodu televizního utkání Tipsport Superligy.

Příprava na TV utkání již bude probíhat od úterních ranních hodin.

Děkujeme za pochopení.

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým utržil proti Spartě nejvyšší porážku letošní sezony

A-tým utržil proti Spartě nejvyšší porážku letošní sezony

Zveřejněno 28.1.2019 18:47 - TJ Znojmo - Přečteno: 140×

V neděli 27. ledna vyjížděl znojemský A-tým k dalšímu utkání Tipsport Superligy do hlavního města, kde se utkal s aktuálně druhým celkem tabulky – pražskou Spartou. Pražané potvrdili, že v letošní sezoně hrají opravdu skvěle a rozstříleli Znojmo 15:2. Jihomoravané si tak připsali nejdrtivější porážku za dvě sezony v nejvyšší florbalové soutěži.

ACEMA Sparta Praha – TJ Znojmo LAUFEN CZ 15:2

Konečný výsledek vypadá na jasný debakl od prvních minut, ale tak to nebylo. Sparta se trefila jako první v 8. minutě úvodní třetiny. Další gól zapadl za Hándlova záda v čase 12:43. Za znojemské se trefil nejproduktivnější hráč týmu Martin Šindelář, který snižoval na 3:1 z pohledu Pražanů. Problém se začal rodit v samém konci první periody, kdy LAUFEN inkasoval hned dvakrát v posledních 30 sekundách.

Druhá půlka, stejně jako zbytek utkání patřila pouze domácím. Sparta přidala další 4 branky a už po 40 minutách to bylo 9:1. Poslední dějství znamenalo jen navýšení už tak hrozivého stavu. Za Znojmo pouze poupravil skóre Petr Čihal, kterého vyslal do úniku Honza Novák. Sparta nadělila Znojmu nejvyšší porážku také díky 4 vstřeleným brankám v posledních pěti minutách. Znojmo tak odjelo domů s debaklem 15:2.

Branky (asistence) Znojma: Martin Šindelář (Krejčíř), Petr Čihal (Novák)

Komentář trenéra domácích pana Skaličky: „Jsme rádi za vysoké vítězství, i za to, že jsme našim fanouškům předvedli několik pěkných kombinací. Odráží se nám v zápasech pomálu věcí, na kterých pracujeme v tréninku, nicméně práce je pořád dost. Díky soupeři za utkání.“

Komentář trenéra hostů pana Chocholy: „Na týmy jako Sparta nám nestačí plnit taktické pokyny 7 minut. Naše hra byla zmar a Spartě jsme našim výkonem udělali pěkné nedělní odpoledne.“