Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pondělí 18.3. 9:57:21

Výsledek 4. utkání 1. kola Play-Down

TJ Znojmo LAUFEN CZ -TJ Sokol Královské Vinohrady 8:2

Branky (asistence) Znojma: Sláma (Šindelář), Pánek (Šindelář), Čihal (Procházka J.), Čihal (Kladivo), Kucharič (Fridrich), Šindelář, Daberger, Palát (Daberger) 

Neděle 17.3. 11:00:36

DNES (17. 3. 2019) další utkání Play-Down od 17:00 (SH Znojmo)

Video online: https://bit.ly/2JkOrmU

Text online: https://bit.ly/2TJHIrC

Neděle 17.3. 10:56:03

Výsledek 3. utkání 1. kola play-down

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:5

Branky Znojma: Kucharič (Žižka), Kladivo (Procházka J.), Pánek (Fridrich), Čihal (Šindelář)

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým vyráží na dalekou cestu do Liberce, kde ho čeká Vánoční utkání v Home Credit Areně!

A-tým vyráží na dalekou cestu do Liberce, kde ho čeká Vánoční utkání v Home Credit Areně!

Zveřejněno 16.12.2018 10:36 - TJ Znojmo - Přečteno: 283×

Dneškem pokračuje Tipsport Superliga, Znojmo vyráží ke svému 16. kolu do dalekého Liberce, kde ho čeká speciální Vánoční utkání v hokejové aréně! Duel domácího FBC proti znojemskému LAUFENU odstartuje v 18 hodin.

 

Liberec si, stejně jako Znojmo, přichystal pro své fanoušky speciální zápas, který se ponese v duchu Vánoc a fanoušci si budou moct odnést domů spousty dárků. Třešničkou na dortu je fakt, že tento duel se odehraje v multifunkční Home Credit Areně, která má kapacitu 7 250 diváků.

 

Severočeši zažívají skvělou sezónu, po polovině základní hrací části mají na svém kontě 27 bodů a patří jim pátá pozice za silnou TOP 4. Liberec se nezalekl ani velkých jmen a dokázal si poradit například s Vítkovicemi nebo Chodovem. Tým z města pod Ještědem táhne první lajna, která se postarala o většinu branek. Letní posila z Mladé Boleslavi Petr Kološ skvěle zapadl do kádru a svými zkušenostmi a herní kvalitou ještě pozvedl své spoluhráče.

 

První vzájemné utkání dopadlo jednoznačně lépe pro Liberec, který vyhrál na znojemské palubovce vysoko 10:5. Avšak LAUFENU se na severu daří! Poslední dvě utkání z posledních dvou sezon vždy ovládli Jihomoravané a to v základní hrací době.

 

Utkání 16. kola základní části Tipsport Superligy: FBC Liberec – TJ Znojmo LAUFEN CZ začíná DNES (16. prosince) od 18 hodin.

 

Utkání můžete sledovat také ONLINE:

 

TEXT: https://bit.ly/2SPS9oI

VIDEO: https://bit.ly/2PFOLe7

 

Komentáře

Žádný příspěvek.