Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Pátek 19.1. 18:23:24

Mladší žákyně a elévky, sobota 20. 1., Brno, SH Sokol, Kounicova

Galušková M., Holá K. - Vlčková L., Vlachová Z., Waloszková V., Davidová B., Jordánová V., Bazalová N., Vocilková T., Odstrčilová M., Hýblová K.

Sraz v 12.15 u pneuservisu Kárník. S sebou: oba dresy, štulpny, brýle, gumičku nebo čelenku, svačinu, pití, kapesné, kartičku pojištěnce.

Účast potvrdit nebo se omluvit trenérovi do pátku 21,00 na tel. 603153357.

 
Pátek 19.1. 18:12:14

Mladší žákyně, sobota 20. 1., Brno, SH SportPoint,

Holá K., Galušková M. - Sedláková B., Machalová K., Játiová T., Filáková V., Tkadlecová T., Eliášová B., Krupičková N., Oujezdská L., Maršalíková J.

Sraz 7.30 u haly TJ. S sebou : oba dresy, štulpny, brýle, svačinu, pití, gumičku nebo čelenku, drobné, kartičku pojištěnce.

Účast povrdit nebo se omluvit trenérovi do pátku 21.00 na tel. 603153357

Čtvrtek 18.1. 18:24:46

STARŠÍ ŽÁCI (Hodonín)

sraz: neděle 6:25 u haly, odjezd: 6:30

s sebou: věci na hraní + kartičku pojištěnce + DRES

sestava: Pechura, Dočekal - Černý, Smejkal, Štipčák, Krula, Král, Palášek, Blažek, Držmíšek, Gerža, Bajko, Štula, Souček, Valášek, Frk

V případě, že hráč nemůže jet, pište/volejte na Tel. 777 703 999 (trenér Pánek)

 

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým vyráží na utkání proti mistrům z CHODOVA

A-tým vyráží na utkání proti mistrům z CHODOVA

Zveřejněno 19.11.2017 11:13 - TJ Znojmo - Přečteno: 343×

V dnešním zápase se utká A-tým s aktuálním mistrem České republiky, CHODOVEM. Po Vítkovicích a Mladé Boleslavi čeká znojemské florbalisty poslední ze tří nejsilnějších soupeřů v řadě. S pražským celkem se střetne TJ Znojmo LAUFEN CZ v rámci 13. kola základní části Tipsport Superligy.

 

Chodov před letošní sezonou prošel hned několika změnami. Největší změnou byl určitě odchod největší ikony a také nejproduktivnějšího hráče celé Tipsport Superligy, Patrika Dóži, který odešel do švýcarského Könizu. Namísto něj však přišlo hned několik posil a ne ledajakých. Vrátili se reprezentanti Ondřej Mikeš, Michal Podhráský a Tom Ondrušek, další velice slibnou posilou je exvítkovický kapitán Marek Matejčík. Pražský celek se aktuálně nachází na třetí pozici nejvyšší soutěže. O body je dokázaly připravit pouze tři celky, a to brněnští Buldoci, Mladá Boleslav a Tatran Střešovice. Statistiky svého týmu ovládá střelec Tom Ondrušek, který dokázal posbírat již 24 bodů za 19 branek a 5 asistencí. Hned za ním na dalších pozicích jsou Marek Vávra, Ondřej Mikeš a také Marek Matejčík.

 

Znojmo se představí na venkovním hřišti po více než měsíci. Naposledy se znojemští utkali s Ústím na Slunetě, dnes je však čeká soupeř z jiného výkonnostního koše. S Vítkovicemi se Jihomoravané drželi po celé utkání, Boleslav však byla nad jejich síly. Jak si poradí s aktuálním mistrem, se dozvíme již dnes od 17 hodin.

 

Pro Vojtu Procházku znamená utkání s Chodovem něco víc, právě z mistrovského klubu přestoupil zpátky do rodného Znojma. Obránce první pětky se k tomuto zápasu vyjádřil následovně: „Je to dneska poněkud zvláštní pocit. Nejvíc se asi těším, až bude po zápase. Věřím, že to bude férovej zápas plnej hezkejch florbalovejch momentů, kterej bude bavit jak nás hráče na obou stranách, tak i všechny lidi na tribuně.“

 

DRŽTE NAŠÍM BORCŮM PĚSTI! WE ARE ZNOJMO!

 

Online přenos: https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-192326.htm

Video přenos: http://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Florbal/Soutez-Tipsport-Superliga/Cast-Zakladni-cast/Pohlavi-Muzi/Sezona-2017-2018/154299-TJ-JM-CHODOV-TJ-SAM73-Znojmo.htm

 

Komentáře

Žádný příspěvek.