Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pondělí 19.11. 9:28:55

DNES 19. listopadu od 14 do 18 hodin proběhne v hale Vánoční FAT PIPE DAY!

V rámci této akce si můžete objednat veškeré produkty značky Fat Pipe s 50% slevou!

V hale si také můžete rovnou vyzkoušet spoustu produktů této finské značky!

Tak doražte a vyberte si skvělé dárky na Vánoce!

 

Neděle 18.11. 22:18:13

Výsledek 14. kola Tipsport Superligy:

FBC 4CLEAN Česká Lípa - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:9

Branky Znojma: Kucharič 3x, Šindelář 2x, Pánek, Žižka, Ďuriška, Kladivo

Čtvrtek 15.11. 16:43:44

Mladší žáci - KUŘIM

- nedělě 18. listopadu

- sraz v 7:05 u Pneuservisu Kárník

- odjezd v 7:15

- přibližný návrat v 15:30

- s sebou: veškeré věci na hraní (oba dresy) + kartičku pojištěnce + svačinu + pití + malé kapesné + míček!

- v případě omluvy pište/volejte: 777 703 999 - trenér Pánek

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým vyzve v 1. kole Poháru České pojišťovny Florbal Exelsior Havířov

A-tým vyzve v 1. kole Poháru České pojišťovny Florbal Exelsior Havířov

Zveřejněno 15.8.2018 14:08 - TJ Znojmo - Přečteno: 438×

Ve čtvrtek 16. srpna startuje skupinová fáze elitních týmů Poháru České pojišťovny. Domácí TJ Znojmo LAUFEN CZ vyzve na své palubovce prvoligový Florbal Exelsior Havířov. Utkání startuje od 19:00 v Městské sportovní hale ve Znojmě. Jedná se o poslední domácí utkání před startem Tipsport Superligy, která se rozehraje ve čtvrtek 6. září.

 

LAUFEN se kromě utkání s Havířovem představí v rámci skupinové fáze dvakrát v Brně, konkrétně na hřišti Hattricku a Bulldogs. Pohár České pojišťovny se letos poprvé odehraje před startem Tipsport Superligy a to z toho důvodu, aby elitní celky měly zajištěná kvalitní přípravná utkání na ligu a také se vyhnuly zápasům s týmy o několik soutěží níže. Ze čtyřčlenné skupiny postupují dva nejlepší celky do osmifinále.

 

Znojmáci zatím odehráli 6 přípravných utkání, jedno přátelské s FBC Ostrava na domácí palubovce a zbylých pět na turnaji Czech Open 2018. Letní vrcholová část Poháru České pojišťovny tak poskytne našemu A-týmu ideální dávku ostrých utkání před důležitým vstupem do Tipsport Superligy, ve kterém vyzveme již 6. září nováčka Sokol Královské Vinohrady.

 

Havířov si v loňské sezoně vedl skvěle, ovládl základní část 1. ligy mužů a probojoval se až do baráže o Tipsport Superligu. V Play-Off postupně vyřadili Petrovice a MVIL Ostrava, ve finále se Exelsior utkal S Královskými Vinohrady a těm podlehl 2:3 na zápasy. Boj o postup však touto prohrou neskončil, jelikož na Havířov čekali v baráži Bulldogs Brno. Náš soupeř z 1. kola Play-Down svoji situaci zvládl a udržel nejvyšší soutěž, když ovládl sérii poměrem 3:1.

 

Utkání startuje ve čtvrtek 16. srpna od 19:00 v Městské sportovní hale ve Znojmě!

 

Pár slov manažera klubu a hlavního trenéra A-týmu pana Jana Šťastníka k letní vrcholové části Poháru České pojišťovny: „Projekt letní pohárové ligy nás zaujal. Je to pro nás příležitost odehrát hned několik přípravných zápasů s týmy z Tipsport Superligy a 1. ligy mužů. Vzhledem k tomu, že se hraje o postup do osmifinále Poháru České pojišťovny, tak tyto utkání mají i daleko větší kvalitu než kdybychom hráli jen tak nesoutěžní přátelské utkání. Primárním cílem pro tyto tři utkání nejsou výsledky, ale optimalizace herního projevu. Prostor dostanou všichni hráči tréninkové skupiny, ale i přesto samozřejmě pro postup uděláme maximum.“

 

Komentáře

Žádný příspěvek.