Načítání...

 

 

BLESKOVKY

Pondělí 13.8. 15:22:29

Výsledky A-týmu na CZECH OPEN 2018

TJZN vs. Zug United 5:1

TJZN vs. Florbal Chodov 8:2

TJZN vs. Pixbo Wallenstam IBF 2:5

TJZN vs. IBK Hollviken 4:3

TJZN vs. Slovakia U19 1:4

Sobota 4.8. 12:50:58

A-tým v prvním přípravném utkání porazil FBC Ostrava 5:4 po samostatných nájezdech.

Branky Znojma: Ďuriška, Dvořák, Šindelář, Žižka

Čtvrtek 2.8. 7:46:10

Tento pátek 3. srpna odehraje A-tým první přípravné utkání na novou sezonu!

V 19:00 vyzve na domácí palubovce FBC Ostrava.

Vstupné ZDARMA, nové permanentky však slouží jako místenky.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým vyzve v sobotní bitvě FBC Liberec

A-tým vyzve v sobotní bitvě FBC Liberec

Zveřejněno 26.1.2018 10:52 - TJ Znojmo - Přečteno: 420×

Florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ dále vyhrávají a sahají tak po 10. příčce, zajišťující přímou záchranu nejvyšší soutěže! V posledním domácím utkání si LAUFEN vyšlápl na Florbal Ústí a nadělil mu na cestu domů 10 branek. Tím se znojemští florbalisté posunuli na 11. příčku a v sobotu si to rozdají v přímém souboji o záchranu s Libercem!

 

Očekávané utkání proběhne v sobotu 27. ledna od 18:00 ve Sportovní hale města Znojma v Horním parku.

 

Znojmo odehraje jedno z nejdůležitějších utkání od začátku sezony, tak neváhejte a přijďte svůj klub podpořit přímo do haly!

 

Právě Liberec byl prvním soupeřem pro domácí celek v nové superligové sezoně. Znojmo si vedlo náramně a z města pod Ještědem odvezlo 3 body za výhru 9:4. Od té doby jsou na tom oba celky dosti podobně, nyní je mezi sebou dělí pouhý jeden bod a v očekávání je velice vyrovnaný boj. Severočechy táhne reprezentant Radek Valeš, který má na svém kontě již 47 kanadských bodů za 30 branek a 17 asistencí.

 

LAUFENU se daří, začal střílet branky, hrát kombinačně a soupeře nepouští do vyložených šancí. Podařilo se také najít 2 formace, které si sedly a předvádějí kvalitní výkony. K mladým střelcům se přidalo také zkušené duo Palát-Sláma a kádr se tak může spolehnout na obě své pětky.

 

K očekávanému utkání se vyjádřil také trenér domácích, Jan Šťastník: „Zápas s Libercem je součástí důležitého trojutkání s týmy bojující o záchranu. Jsme si vědomi toho, že pokud se chceme vyhnout playdown, musíme zvítězit za 3 body. Aktuální naše výkonnost nám tuto šanci dává a my se o ni náležitě porveme. Očekávám velmi těžký zápas proti silnému soupeři, kterému jde rovněž o vše.“ 

 

Komentáře

Žádný příspěvek.