Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Úterý 15.5. 10:11:35

Světové hry mládeže se blíží a my pro vás máme další důležité informace. V pondělí 21. května od 16:30 hod. proběhne v zasedací místnosti sportovní haly informační schůzka k United World Games 2018.

Schůzky se zúčastní oba hlavní trenéři celých her.

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým vyzve v sobotní bitvě FBC Liberec

A-tým vyzve v sobotní bitvě FBC Liberec

Zveřejněno 26.1.2018 10:52 - TJ Znojmo - Přečteno: 379×

Florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ dále vyhrávají a sahají tak po 10. příčce, zajišťující přímou záchranu nejvyšší soutěže! V posledním domácím utkání si LAUFEN vyšlápl na Florbal Ústí a nadělil mu na cestu domů 10 branek. Tím se znojemští florbalisté posunuli na 11. příčku a v sobotu si to rozdají v přímém souboji o záchranu s Libercem!

 

Očekávané utkání proběhne v sobotu 27. ledna od 18:00 ve Sportovní hale města Znojma v Horním parku.

 

Znojmo odehraje jedno z nejdůležitějších utkání od začátku sezony, tak neváhejte a přijďte svůj klub podpořit přímo do haly!

 

Právě Liberec byl prvním soupeřem pro domácí celek v nové superligové sezoně. Znojmo si vedlo náramně a z města pod Ještědem odvezlo 3 body za výhru 9:4. Od té doby jsou na tom oba celky dosti podobně, nyní je mezi sebou dělí pouhý jeden bod a v očekávání je velice vyrovnaný boj. Severočechy táhne reprezentant Radek Valeš, který má na svém kontě již 47 kanadských bodů za 30 branek a 17 asistencí.

 

LAUFENU se daří, začal střílet branky, hrát kombinačně a soupeře nepouští do vyložených šancí. Podařilo se také najít 2 formace, které si sedly a předvádějí kvalitní výkony. K mladým střelcům se přidalo také zkušené duo Palát-Sláma a kádr se tak může spolehnout na obě své pětky.

 

K očekávanému utkání se vyjádřil také trenér domácích, Jan Šťastník: „Zápas s Libercem je součástí důležitého trojutkání s týmy bojující o záchranu. Jsme si vědomi toho, že pokud se chceme vyhnout playdown, musíme zvítězit za 3 body. Aktuální naše výkonnost nám tuto šanci dává a my se o ni náležitě porveme. Očekávám velmi těžký zápas proti silnému soupeři, kterému jde rovněž o vše.“ 

 

Komentáře

Žádný příspěvek.