Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Úterý 15.5. 10:11:35

Světové hry mládeže se blíží a my pro vás máme další důležité informace. V pondělí 21. května od 16:30 hod. proběhne v zasedací místnosti sportovní haly informační schůzka k United World Games 2018.

Schůzky se zúčastní oba hlavní trenéři celých her.

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUÁLNĚ > A-tým zahájil letní přípravu

A-tým zahájil letní přípravu

Zveřejněno 22.5.2018 13:58 - TJ Znojmo - Přečteno: 835×

V pondělí 14. května zahájil A-tým florbalistů TJ Znojmo LAUFEN CZ letní přípravu na další superligovou sezonu. Nejdříve se všichni hráči sešli na úvodním meetingu, kde bylo realizačním týmem představeno nastavení nové sezony. Zároveň se do přípravy zapojila i zbrusu nová akvizice hráčského kádru, kterou je obránce Miroslav Kladivo z brněnských buldoků, o jehož příchodu vedení klubu intenzivně jedná.

 

Áčko bude trénovat systémem 4-3-4, kdy se každý týden pravidelně mění počet tréninků. Jednotlivé tréninky se konají na ovále městského stadionu, na gránickém kopci a převážně v GLADORK GYM. Hlavním kondičním trenérem se stal David Burian, který s naším oddílem již spolupracoval v loňské sezoně. Dalším kondičním trenérem a také konzultantem je Jakub Šigut.

 

K zahájení letní přípravy se vyjádřil manažer oddílu a hlavní trenér A-týmu Jan Šťastník: „Snažíme se každoročně posouvat letní přípravné období o trochu výš. Po zkušenostech z minulých let se letos více zaměříme na práci v posilovně. V Gladorku se budeme připravovat pod vedením zkušených trenérů z Fitness Clinic Znojmo (David Burian, Jakub Šigut, pozn. red.). Běžeckou baterii tréninků absolvujeme klasicky na atletickém ovále a mezi hráči populárním “Smrťákem“. Zpestřením pro hráče budou rovněž brzké kondiční bloky v hale s hokejkou, kde se budeme zaměřovat především na kondici formou her s menším počtem hráčů. Po udržení nejvyšší soutěže náš kádr potkalo hned šest odchodů, s čímž nebylo úplně jednoduché se vyrovnat. Právě proto jsem rád, že se nám podařilo tým doplnit o dva hráče se zkušenostmi z Tipsport Superligy. (Josef Žižka, Miroslav Kladivo, pozn. red.). Hráči na sobě neustále pracují a dělají pokroky, a proto si nemůžeme dávat menší cíle než je vyhnutí se bojům o záchranu. Základním cílem sezony je umístění do 10. místa, nadstavbovým přáním, v případě že bude vše fungovat jak má, je boj o historicky první superligové Play-Off pro znojemský florbal.“

 

První pocity Josefa Žižky po svém návratu do Znojma: „Abych řekl pravdu, sám pořádně nevím. Zatím to fyzicky zvládám, ale trochu se peru s hlavou. Neměl jsem pořádně žádnou pauzu, na to abych se doma nudil a už se chtěl zase naplno hýbat. Takže taková ta radost z toho, že už jdete zase na trénink a jde se něco dělat, tak ta letos trochu chybí. Uvidíme, co semnou udělají kopce a ovál. Snad neodpadnu a nebudu si tu pauzu prostě opravdu nějak udělat. Jinak návrat je fajn, jsem tam kde to znám, s těmi co znám a ty co neznám tak snad brzy poznám.“

 

Komentáře

Žádný příspěvek.