Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 28.9. 23:11:20

Výsledek 9. kola Tipsport Superligy:

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - TJ Znojmo LAUFEN CZ 15:4

Branky Znojma: Procházka 2x, Pánek, Horák

Čtvrtek 27.9. 16:56:16

Mladší žáci - turnaj Brno Lesná

sobota 29. září - odjezd v 7:30 od pneuservisu Kárník

s sebou: věci na hraní, oba dresy, kartičku pojištěnce + pití a svačinu

Pondělí 17.9. 15:18:13

Výsledek 5. kola Tipsport Superligy:

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5

Branky Znojma: Kucharič, Krejčíř

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUÁLNĚ > A-tým zajíždí na horkou půdu do České Lípy

A-tým zajíždí na horkou půdu do České Lípy

Zveřejněno 8.2.2018 13:23 - TJ Znojmo - Přečteno: 529×

Po týdenní pauze se opět rozjíždí nejvyšší florbalová soutěž ČR. Do konce základní části již zbývají pouhé 4 zápasy. V rámci 23. kola se A-tým LAUFENU vydá do daleké České Lípy, se kterou svede tuhý boj o 10/11. příčku Tipsport Superligy.

 

Souboj o přímou záchranu ještě není ztracený, ale už ho Znojmáci nemají ve svých rukách. Aby Znojmo skončilo na pozici, která zajišťuje přímou záchranu, musí porazit Lípu a také spoléhat na to, že Liberec už do konce základní části nevyhraje. Po souboji nováčků nejvyšší soutěže čeká LAUFEN přetěžký souboj s triumvirátem Tipsport Superligy, který představuje Chodov, Mladá Boleslav a rozjeté Vítkovice.

 

V prvním vzájemném duelu se radovali Jihomoravané, kteří přetlačili Severočechy v prodloužení. Utkání připomínalo spíše boje v první lize, kdy se hrálo nahoru dolu a oba týmy dělaly spoustu chyb. Nyní se dá očekávat opět vyrovnaný zápas od prvních minut až do konce. Lípa má před Znojmem náskok 1 bod a dělá si zálusk na přímou záchranu. Oproti LAUFENU mají však Českolipští výhodu losu, jelikož poté je čeká další klání proti týmu z jihu Moravy, ve kterém se utkají s brněnskými Buldoky.

 

K velkému boji se vyjádřil nejproduktivnější hráč Znojma, Tomáš Kucharič: „Utkání v České Lípě pro nás bude velice důležité. Po domácí prohře v prodloužení s Libercem musíme v České Lípě bezpodmínečně naplno bodovat, abychom si ještě udrželi šanci na umístění na 10. místě, které zaručuje účast v Tipsport Superlize pro příští ročník. I když se nám podaří v Lípě zvítězit, bude ještě nutné ve zbývajících třech utkáních základní části bodovat. Protože tato utkání budeme hrát s prvními třemi týmy tabulky (Vítkovice, Chodov, Mladá Boleslav) bude zisk bodů velice složitý, i když ne nemožný. Každé utkání začíná od stavu 0 : 0. Zisk bodů v Lípě může případně napomoci k lepšímu postavení našeho týmu pro play down.“

 

DRŽTE NAŠÍM BORCŮM PĚSTI! WE ARE ZNOJMO!

 

Online přenos: https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-192389.htm

Video přenos: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Florbal/Soutez-Tipsport-Superliga/Cast-Zakladni-cast/Pohlavi-Muzi/Sezona-2017-2018/154235-FBC-BRZDY.CZ-Ceska-Lipa-TJ-SAM73-Znojmo.htm

 

Komentáře

Žádný příspěvek.