Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Úterý 15.5. 10:11:35

Světové hry mládeže se blíží a my pro vás máme další důležité informace. V pondělí 21. května od 16:30 hod. proběhne v zasedací místnosti sportovní haly informační schůzka k United World Games 2018.

Schůzky se zúčastní oba hlavní trenéři celých her.

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým zajíždí na horkou půdu do České Lípy

A-tým zajíždí na horkou půdu do České Lípy

Zveřejněno 8.2.2018 13:23 - TJ Znojmo - Přečteno: 493×

Po týdenní pauze se opět rozjíždí nejvyšší florbalová soutěž ČR. Do konce základní části již zbývají pouhé 4 zápasy. V rámci 23. kola se A-tým LAUFENU vydá do daleké České Lípy, se kterou svede tuhý boj o 10/11. příčku Tipsport Superligy.

 

Souboj o přímou záchranu ještě není ztracený, ale už ho Znojmáci nemají ve svých rukách. Aby Znojmo skončilo na pozici, která zajišťuje přímou záchranu, musí porazit Lípu a také spoléhat na to, že Liberec už do konce základní části nevyhraje. Po souboji nováčků nejvyšší soutěže čeká LAUFEN přetěžký souboj s triumvirátem Tipsport Superligy, který představuje Chodov, Mladá Boleslav a rozjeté Vítkovice.

 

V prvním vzájemném duelu se radovali Jihomoravané, kteří přetlačili Severočechy v prodloužení. Utkání připomínalo spíše boje v první lize, kdy se hrálo nahoru dolu a oba týmy dělaly spoustu chyb. Nyní se dá očekávat opět vyrovnaný zápas od prvních minut až do konce. Lípa má před Znojmem náskok 1 bod a dělá si zálusk na přímou záchranu. Oproti LAUFENU mají však Českolipští výhodu losu, jelikož poté je čeká další klání proti týmu z jihu Moravy, ve kterém se utkají s brněnskými Buldoky.

 

K velkému boji se vyjádřil nejproduktivnější hráč Znojma, Tomáš Kucharič: „Utkání v České Lípě pro nás bude velice důležité. Po domácí prohře v prodloužení s Libercem musíme v České Lípě bezpodmínečně naplno bodovat, abychom si ještě udrželi šanci na umístění na 10. místě, které zaručuje účast v Tipsport Superlize pro příští ročník. I když se nám podaří v Lípě zvítězit, bude ještě nutné ve zbývajících třech utkáních základní části bodovat. Protože tato utkání budeme hrát s prvními třemi týmy tabulky (Vítkovice, Chodov, Mladá Boleslav) bude zisk bodů velice složitý, i když ne nemožný. Každé utkání začíná od stavu 0 : 0. Zisk bodů v Lípě může případně napomoci k lepšímu postavení našeho týmu pro play down.“

 

DRŽTE NAŠÍM BORCŮM PĚSTI! WE ARE ZNOJMO!

 

Online přenos: https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-192389.htm

Video přenos: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Florbal/Soutez-Tipsport-Superliga/Cast-Zakladni-cast/Pohlavi-Muzi/Sezona-2017-2018/154235-FBC-BRZDY.CZ-Ceska-Lipa-TJ-SAM73-Znojmo.htm

 

Komentáře

Žádný příspěvek.