Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Úterý 15.5. 10:11:35

Světové hry mládeže se blíží a my pro vás máme další důležité informace. V pondělí 21. května od 16:30 hod. proběhne v zasedací místnosti sportovní haly informační schůzka k United World Games 2018.

Schůzky se zúčastní oba hlavní trenéři celých her.

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A tým opět bodoval, s Libercem však prohrál v prodloužení

A tým opět bodoval, s Libercem však prohrál v prodloužení

Zveřejněno 29.1.2018 13:48 - TJ Znojmo - Přečteno: 378×

Na TJ Znojmo LAUFEN CZ čekalo druhé utkání na domácí palubovce v řadě a stejně jako minulý víkend šlo o veledůležité utkání směrem k záchraně v Tipsport Superlize. Na jih Moravy zavítal nepříjemný soupeř z Liberce, který byl v tabulce jen o jednu příčku před domácím týmem a úkol zněl jasně – svého soka v tabulce předskočit.

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC Liberec 5:6 po prodl.

Utkání začali lépe domácí florbalisté, kteří šli v 6. minutě do vedení zásluhou kanonýra Petra Slámy. To jakoby domácí uspokojilo a hosté převzali na dlouhou dobu otěže zápasu. V 11. minutě se dočkali vyrovnání z hole Strobacha a do konce první části ještě vstřelili díky Böhmovi a Hůzovi dvě branky. Do kabin se tak šlo za stavu 1:3 pro hosty.

 

Druhá část utkání bohužel začala stejně tak, jako skončila ta první. Domácí nemohli zachytit tempo hry a Liberec trestal. Po gólech z 21. a 27. minuty to bylo už 1:5. Poté domácí trenér Šťastník zamíchal se sestavou, a to neslo své ovoce. Gól Martina Pánka na 2:5 z 29. minuty poslal domácí opět na koně a začal svého soupeře mačkat. O necelou minutu později to gólově vyjádřil Petr Sláma a utkání dostalo ten správný náboj – 3:5. Do konce třetiny už zůstal stav nezměněn.

 

Vstup do poslední části se tentokrát vydařil Znojmu, když Kucharič snížil ve 41. minutě na rozdíl jediné branky. Následně se hostující hráč Balatka nechal zbytečně vyloučit na 5 minut a domácí dostali velkou šanci na zvrat v zápase. Ten se sice nevydařil, ale znamenal alespoň vyrovnání z hole domácí hvězdy Kuchariče – 5:5! Ke třem bodům měli na konci blíže znojemští, ale další Kucharičova bomba skončila na tyči.

 

Utkání tak dospělo až do prodloužení a v něm vyhráli úvodní buly liberečtí, kteří ihned odvolali svého brankáře a ve hře čtyř proti třem ukončili duel díky povedené střele Ferdana. Liberec si tak díky tomuto důležitému zápasu udržel 10. příčku znamenající přímou záchranu. Do konce soutěže však ještě zbývají čtyři kola.

 

Branky a asistence: 6. Petr Sláma (Krejčíř), 29. Martin Pánek (Šindelář), 30. Petr Sláma (Čihal), 41. Tomáš Kucharič (Pánek), 44. Tomáš Kucharič (Šindelář) - 11. Jiří Strobach (Ferdan), 16. David Böhm (Hůza), 18. Pavel Hůza (Veselý), 21. Prokop Ferdan (Strobach), 27. Prokop Ferdan (Salát), 61. Prokop Ferdan (Valeš).

Komentář trenéra hostů Matěje Klucha: „Komu čest, tomu čest. Myslím teď hlavně Znojmo a jejich protiútoky. Bohužel jsme jim nabídli až moc takových situací. Obě půlky zápasu byly jako den a noc, jsme velmi rádi, že jsme na této horké půdě vybojovali 2 body. Velký dík divákům za atmosféru v utkání."

Komentář trenéra domácích Jana Šťastníka: „Od stavu 1:5 jsme byli lepším týmem, ale na víc než na bod to dnes nestačilo. Liberec hrál velmi dobře. Bohužel jsme totálně proflákli první polovinu zápasu a to nás dnes stálo vítězství. Sezóna jde dál a my se musíme kvalitně připravit na Play-down. Děkuji divákům za fantastickou atmosféru."

Komentáře

Žádný příspěvek.