Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Úterý 15.5. 10:11:35

Světové hry mládeže se blíží a my pro vás máme další důležité informace. V pondělí 21. května od 16:30 hod. proběhne v zasedací místnosti sportovní haly informační schůzka k United World Games 2018.

Schůzky se zúčastní oba hlavní trenéři celých her.

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A tým udolal reprezentaci Německa 6:5 po nájezdech

A tým udolal reprezentaci Německa 6:5 po nájezdech

Zveřejněno 31.1.2018 17:55 - TJ Znojmo - Přečteno: 478×

TJ Znojmo LAUFEN CZ  - Německo 6:5 po samostatných nájezdech

 

Necelých 24 hodin po ligové porážce od Liberce přivítal A tým netradičního soupeře – reprezentaci Německa. Jak jsme již psali, pro soupeře se jednalo o test před nadcházející kvalifikací o MS. Trenér Znojma Jan Šťastník dal naopak šanci hráčům širšího kádru.

 

Výborný vstup do utkání předvedli domácí, kteří již ve 3. minutě vedli zásluhou Šindeláře a Slámy 2:0. Postupem času však začali vystrkovat růžky i Němci a odměnou jim byla první branka v utkání na konci 1. třetiny.

 

Ve druhé části náš německý soupeř hru postupem času vyrovnával, i když kvalita hry s míčkem byla na straně domácích. Němci však dvěma góly strhli vedení na svoji stranu. Následnou odpověď si pro hosty připravil opět poslední týdny ve výborné formě hrající Petr Sláma. Po 40. minutách tak byl stav vyrovnaný 3:3.

 

Nejlepší pasáž předvedl soupeř zkraje poslední části, v níž se dostal do dvoubrankového vedení. Znojmo následně stáhlo hru na dvě pětice a kdo jiný než Petr Sláma nasměroval domácí k vyrovnání, které dokonal Jiří Salava.

 

Po dohodě obou trenérů měly o osudu utkání rozhodnout samostatné nájezdy. Už už to vypadalo, že vítězně z utkání odejde německá reprezentace, která proměnila oba své první nájezdy. Následně už ale brankář Čižmar za svá záda nepustil jediný míček a za domácí jako první skóroval Petr Sláma. Ve 4. sérii vyrovnal Jakub Martinek a v poslední sérii dokonal obrat Filip Horák.

 

Nezbývá než poděkovat našemu soupeři a popřát mu mnoho zdaru v blížící se kvalifikaci o Mistrovství světa.

Komentáře

Žádný příspěvek.