Výsledek 19. kola základní části Tipsport Superligy:

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:4

Branky Znojma: Čihal 2x, Kucharič, Šindelář

Pátek 21.12. 10:43:27

Vánoční dárečky v podobě klubových předmětů z fanshopu dorazily včas! ????

Vyzvedněte si svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu DNES od 14:00 do 16:00.

Další možnost vyzvednutí je ZÍTRA před zápasem A-týmu - tedy od 16:30 do 17:30.

Florbalové Vánoce jsou tady! ????????????

Pondělí 10.12. 14:03:13

Velká objednávka z VÁNOČNÍHO FATPIPE DAY už dorazila

Tento týden si můžete vyzvednout svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu v tyto časy:

Pondělí 16:15-17:00

Úterý 14:00-15:00

Středa 16:30-17:30

Čtvrtek 9-12

Pátek 9-12, 15-17

Nebo po telefonické domluvě s organizačním pracovníkem oddílu, Jakubem Martinkem (Tel.: 724 752 698).

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > B-týmu se podařilo postoupit na 1. místo tabulky

B-týmu se podařilo postoupit na 1. místo tabulky

Zveřejněno 27.12.2018 15:07 - TJ Znojmo - Přečteno: 480×

B-tým v neděli odehrál další dvě utkání Jihomoravské ligy mužů a navázal na předchozích 8 výher v řadě dalšíma dvěma. Tato vítězství společně se zaváháním dosavadního lídra tabulky zajistily 1. místo v tabulce pro TJ Znojmo LAUFEN CZ B.

K1 Florbal Židenice – TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:9

K prvnímu utkání proti K1 Florbal Židenice jsme nastoupili v sestavě Josef Fišer, Marek Hlávka, David Jedlička, Michal Koch, Marek Krpoun, Patrik Mašek, Gabriel Miklík, Radek Pechura, Vojtěch Procházka a Igor Stašek. Celý zápas se nesl v duchu dobývání zatažené obrany soupeře a bránění brejků, kterých ovšem mnoho nebylo, o čemž svědčí i výsledky jednotlivých částí 0:2, 0:4, 1:3. Po klidném utkání bez vyloučení na obou stranách svítilo na výsledkové tabuli skóre 9:1 pro Znojmo.

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Čechie Zastávka 7:4

Druhé utkání už tak hladký průběh nemělo. Soupeř, posílený vítězstvím nad dosavadním lídrem tabulky, zvolil od samého začátku soustředěnou obranu s tvrdou hrou, kterou rozhodčí akceptovali. Výsledkem bylo přiostřování soubojů a stav 1:1 po první části. Ještě prvních 5 minut 2. třetiny se hrál florbal. Poté nastalo 15 minut temna. Během této doby došlo ke dvěma vyloučením na straně soupeře a ke 4 vyloučením na straně naší, plus udělení osobního trestu pro Gabriela Miklíka a červené karty pro Vojtu Procházku. Při takovém přídělu trestů se našly i okamžiky, kdy jsme mohli využít pouze 7 hráčů, protože zbytek byl na lavici trestů nebo ve sprše. Stav po druhé části se zastavil na 2:4 pro soupeře. Od 5. minuty 3. třetiny, kdy největší bouřliváci chladili hlavy v rámci svých trestů, začal zbytek týmu pracovat na obratu utkání. A to se povedlo. Během necelých 7 minut se podařilo vstřelit 4 góly a na výsledkové tabuli svítilo skóre 7:4. Jelikož jsme soupeři už nic dalšího nedovolili, výsledek třetiny byl 5:0. Z toho plyne, že i těchto soustředěných 7 minut naší hry by vlastně stačilo k poražení soupeře, který vstřelil 4 branky. Zbytek zápasu se dá považovat tak nějak za „ztrátu“ pro všechny zúčastněné.