Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 14.12. 11:45:27

DNES v pátek 14. prosince proběhně výdej objednávek z Vánočního FAT PIPE DAY pouze od 16 do 17 hodin!

Děkujeme za pochopení.

Pondělí 10.12. 14:03:13

Velká objednávka z VÁNOČNÍHO FATPIPE DAY už dorazila

Tento týden si můžete vyzvednout svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu v tyto časy:

Pondělí 16:15-17:00

Úterý 14:00-15:00

Středa 16:30-17:30

Čtvrtek 9-12

Pátek 9-12, 15-17

Nebo po telefonické domluvě s organizačním pracovníkem oddílu, Jakubem Martinkem (Tel.: 724 752 698).

 

Neděle 18.11. 22:18:13

Výsledek 14. kola Tipsport Superligy:

FBC 4CLEAN Česká Lípa - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:9

Branky Znojma: Kucharič 3x, Šindelář 2x, Pánek, Žižka, Ďuriška, Kladivo

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUÁLNĚ > Elévové a mladší žáci se zúčastnili kvalitně obsazeného Tatran Cupu

Elévové a mladší žáci se zúčastnili kvalitně obsazeného Tatran Cupu

Zveřejněno 31.5.2018 11:39 - TJ Znojmo - Přečteno: 613×

Elévové se vydali letos podruhé do Prahy na mimosezonní turnaj. Tentokrát na Tatran Cup, kterého se v kategorii elévů zúčastnilo 12 týmů.

 

Ve skupině D byli společně se Znojmem Tatran White a Florbal Mladá Boleslav. V prvním utkání podlehli LAUFENI Mladé Boleslavi 6:2, i když výsledek úplně neodpovídal dění na hřišti. Ve druhém utkání ve skupině rozstříleli Znojmáci přípravku Tatranu 19:1 a zařídili si tím postup do čtvrtfinále. V tom se utkali s týmem Florbal Ústí, který byl nad znojemské síly. V zápase plném hrubých chyb nemohli elévci pomýšlet na postup a podlehli svému soupeři 4:8. Druhý den ráno odehráli chlapci zápas s Tatranem Střešovice Black o umístění, i když byli Znojemští jednoznačně lepším týmem, tak doplatili na nespočet neproměněných šancí a podlehli 4:5. Poté se zajeli odreagovat na letiště, což se ukázalo jako velmi dobrý tah, protože v posledním utkání předvedli výborný výkon a po výhře 10:3 nad Black Angels obsadili konečné 7. místo.

 

Komentář trenéra Jakuba Martinka: „Na turnaji jsme nasbírali další cenné zkušenosti, které při tréninku nezískáme. Někteří hráči si vůbec poprvé zkusili ostrý turnaj. Nejvíce jsme dopláceli na hrubé individuální chyby a neproměněné šance, kterých bylo v každém zápase opravdu dost. Druhý den jsme se ale zvedli a s klukama jsem byl spokojený. Oba dny byly jako den a noc. V červnu nás však čeká Hummel Open Game, na který se už všichni těšíme!“

 

 

Mladší žáci nepoznali v základní hrací době přemožitele, i přesto se museli spokojit až s pátým místem.

 

V základní skupině se LAUFENI utkali s výběrem Karlovarského kraje, který i přes vyrovnanou první polovinu nakonec zdolali 6:0. Ve druhém zápase skupiny Znojmáci narazili na zprvu nenápadný Tatran Střešovice, se kterým 57 sekund před koncem vedli 3:2 a měli ve svých rukách vítězství ve skupině. Avšak nepodařený závěr znamenal remízu 3:3 a postup až z druhého místa. Ve čtvrtfinále se Znojemští postavili velmi silným Black Angels 2005, se kterými se na těchto turnajích pravidelně potkávají. Hráči Black Angels většinu zápasu tahali za delší konec provazu a byli lepším týmem. Minutu a půl před koncem ještě LAUFEN prohrával 1:3, avšak hra bez brankáře přinesla své ovoce a 2 vteřiny před sirénou bylo vyrovnáno! Tím pádem se šlo rovnou na samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější Pražané. Pro Znojmo tak zbyly už pouze boje o umístění, kterých se však kluci zhostili s plnou vervou. Mladou Boleslav žáci porazili s přehledem 7:1 a v následném zápase o 5. místo si poradili se Sokolem Pardubice poměrem 10:3.

 

Komentář trenéra Jana Šťastníka: „Chtěl bych hráče pochválit. I když si vezeme pouze 5. místo, tak jsme ani jeden zápas v základní hrací době neprohráli, a to jsme se utkali s velmi silnými soupeři. Bohužel, tak to někdy v turnajovém pavouku chodí. I přesto jsme získali velké množství zkušeností, které se budou hodit do budoucna a to je pro mladé hráče to nejdůležitější.“

 

Tatran Střešovice, se kterým se Znojmáci bili o první místo ve skupině, nakonec celý turnaj s přehledem vyhrál a získal zlatou medaili.

 

Komentáře

Žádný příspěvek.