Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Úterý 15.5. 10:11:35

Světové hry mládeže se blíží a my pro vás máme další důležité informace. V pondělí 21. května od 16:30 hod. proběhne v zasedací místnosti sportovní haly informační schůzka k United World Games 2018.

Schůzky se zúčastní oba hlavní trenéři celých her.

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Elévové a mladší žáci se zúčastnili kvalitně obsazeného Tatran Cupu

Elévové a mladší žáci se zúčastnili kvalitně obsazeného Tatran Cupu

Zveřejněno 31.5.2018 11:39 - TJ Znojmo - Přečteno: 473×

Elévové se vydali letos podruhé do Prahy na mimosezonní turnaj. Tentokrát na Tatran Cup, kterého se v kategorii elévů zúčastnilo 12 týmů.

 

Ve skupině D byli společně se Znojmem Tatran White a Florbal Mladá Boleslav. V prvním utkání podlehli LAUFENI Mladé Boleslavi 6:2, i když výsledek úplně neodpovídal dění na hřišti. Ve druhém utkání ve skupině rozstříleli Znojmáci přípravku Tatranu 19:1 a zařídili si tím postup do čtvrtfinále. V tom se utkali s týmem Florbal Ústí, který byl nad znojemské síly. V zápase plném hrubých chyb nemohli elévci pomýšlet na postup a podlehli svému soupeři 4:8. Druhý den ráno odehráli chlapci zápas s Tatranem Střešovice Black o umístění, i když byli Znojemští jednoznačně lepším týmem, tak doplatili na nespočet neproměněných šancí a podlehli 4:5. Poté se zajeli odreagovat na letiště, což se ukázalo jako velmi dobrý tah, protože v posledním utkání předvedli výborný výkon a po výhře 10:3 nad Black Angels obsadili konečné 7. místo.

 

Komentář trenéra Jakuba Martinka: „Na turnaji jsme nasbírali další cenné zkušenosti, které při tréninku nezískáme. Někteří hráči si vůbec poprvé zkusili ostrý turnaj. Nejvíce jsme dopláceli na hrubé individuální chyby a neproměněné šance, kterých bylo v každém zápase opravdu dost. Druhý den jsme se ale zvedli a s klukama jsem byl spokojený. Oba dny byly jako den a noc. V červnu nás však čeká Hummel Open Game, na který se už všichni těšíme!“

 

 

Mladší žáci nepoznali v základní hrací době přemožitele, i přesto se museli spokojit až s pátým místem.

 

V základní skupině se LAUFENI utkali s výběrem Karlovarského kraje, který i přes vyrovnanou první polovinu nakonec zdolali 6:0. Ve druhém zápase skupiny Znojmáci narazili na zprvu nenápadný Tatran Střešovice, se kterým 57 sekund před koncem vedli 3:2 a měli ve svých rukách vítězství ve skupině. Avšak nepodařený závěr znamenal remízu 3:3 a postup až z druhého místa. Ve čtvrtfinále se Znojemští postavili velmi silným Black Angels 2005, se kterými se na těchto turnajích pravidelně potkávají. Hráči Black Angels většinu zápasu tahali za delší konec provazu a byli lepším týmem. Minutu a půl před koncem ještě LAUFEN prohrával 1:3, avšak hra bez brankáře přinesla své ovoce a 2 vteřiny před sirénou bylo vyrovnáno! Tím pádem se šlo rovnou na samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější Pražané. Pro Znojmo tak zbyly už pouze boje o umístění, kterých se však kluci zhostili s plnou vervou. Mladou Boleslav žáci porazili s přehledem 7:1 a v následném zápase o 5. místo si poradili se Sokolem Pardubice poměrem 10:3.

 

Komentář trenéra Jana Šťastníka: „Chtěl bych hráče pochválit. I když si vezeme pouze 5. místo, tak jsme ani jeden zápas v základní hrací době neprohráli, a to jsme se utkali s velmi silnými soupeři. Bohužel, tak to někdy v turnajovém pavouku chodí. I přesto jsme získali velké množství zkušeností, které se budou hodit do budoucna a to je pro mladé hráče to nejdůležitější.“

 

Tatran Střešovice, se kterým se Znojmáci bili o první místo ve skupině, nakonec celý turnaj s přehledem vyhrál a získal zlatou medaili.

 

Komentáře

Žádný příspěvek.