Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Pátek 19.1. 18:23:24

Mladší žákyně a elévky, sobota 20. 1., Brno, SH Sokol, Kounicova

Galušková M., Holá K. - Vlčková L., Vlachová Z., Waloszková V., Davidová B., Jordánová V., Bazalová N., Vocilková T., Odstrčilová M., Hýblová K.

Sraz v 12.15 u pneuservisu Kárník. S sebou: oba dresy, štulpny, brýle, gumičku nebo čelenku, svačinu, pití, kapesné, kartičku pojištěnce.

Účast potvrdit nebo se omluvit trenérovi do pátku 21,00 na tel. 603153357.

 
Pátek 19.1. 18:12:14

Mladší žákyně, sobota 20. 1., Brno, SH SportPoint,

Holá K., Galušková M. - Sedláková B., Machalová K., Játiová T., Filáková V., Tkadlecová T., Eliášová B., Krupičková N., Oujezdská L., Maršalíková J.

Sraz 7.30 u haly TJ. S sebou : oba dresy, štulpny, brýle, svačinu, pití, gumičku nebo čelenku, drobné, kartičku pojištěnce.

Účast povrdit nebo se omluvit trenérovi do pátku 21.00 na tel. 603153357

Čtvrtek 18.1. 18:24:46

STARŠÍ ŽÁCI (Hodonín)

sraz: neděle 6:25 u haly, odjezd: 6:30

s sebou: věci na hraní + kartičku pojištěnce + DRES

sestava: Pechura, Dočekal - Černý, Smejkal, Štipčák, Krula, Král, Palášek, Blažek, Držmíšek, Gerža, Bajko, Štula, Souček, Valášek, Frk

V případě, že hráč nemůže jet, pište/volejte na Tel. 777 703 999 (trenér Pánek)

 

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Florbalová akademie TJ Znojmo LAUFEN CZ již zná své první členy!

Florbalová akademie TJ Znojmo LAUFEN CZ již zná své první členy!

Zveřejněno 5.12.2017 12:13 - TJ Znojmo - Přečteno: 998×

V pondělí 4. 12. 2017 proběhla v prostorách haly schůze sportovní komise, která vybrala celkem 27 hráčů a 4 brankáře do připravované akademie.

 

Akademie startuje od nového roku, konkrétně první tréninková jednotka proběhne 8. 1. 2017 od 6:30 hodin.

 

Do akademie byli vybráni tito hráči:

Sobek Kryštof

Smejkal Martin

Bednařík Vilém

Málek Daniel

Málek Ondřej

Bajko Václav

Sysel Jakub

Nezveda Petr

Kružík Jan

Blažek František

Blažek Štěpán

Jelínek Damian

Čech Jakub

Baldreichová Lucie

Bajgar Filip

Tkadlecová Tereza

Plánková Natálie

Makovičková Samantha

Palášek Milan

Pokorná Tereza

Sedláková Barbora

Žižka Jakub

Hoch Tadeáš

Navrátil Michal

Krupičková Nikola

Procházka Tobiáš

Mareš Mikuláš

Sedláček David

Němcová Ema

Cihlářová Daniela

Endlová Ella

 

Gratulujeme všem vybraným hráčům! Informace o startu akademie a rozdělení tréninkových skupin se dozvíte v dalším článku, týkajícím se Florbalové akademie TJ Znojmo LAUFEN CZ.

 

Jedinci, kteří neprošli prvním výběrovým kolem, však nemusí smutnit. Během několika následujících dnů kontaktujeme všechny rodiče přihlášených zájemců o akademii a bude jim nabídnuta třetí, placená tréninková jednotka.

 

Komentáře

Žádný příspěvek.