Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Úterý 15.5. 10:11:35

Světové hry mládeže se blíží a my pro vás máme další důležité informace. V pondělí 21. května od 16:30 hod. proběhne v zasedací místnosti sportovní haly informační schůzka k United World Games 2018.

Schůzky se zúčastní oba hlavní trenéři celých her.

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Informace k objednávání fotek, kartiček a další z celoklubového focení

Informace k objednávání fotek, kartiček a další z celoklubového focení

Zveřejněno 21.11.2017 14:10 - TJ Znojmo - Přečteno: 1132×

V pátek 17. listopadu proběhlo ve sportovní hale celoklubové focení členů TJ Znojmo LAUFEN CZ. Nyní máme pro vás nachystané informace a postupy k objednávání kartiček, fotek a všeho dašího od firmy KartičkyHráčů.cz

 

Vytvořili jsme pro Vás objednávkový systém www.objednejkarticky.cz, který usnadní vše okolo zakázek od vás a to jak vedoucím, trenérům, tak i vám rodičům a hráčům.

 

Protože se jedná o novinku, rád bych napsal pár řádek čeho se vyvarovat, abyste mohli úspěšně objednávku vytvořit a zakázku dostali v pořádku.

 

Kód pro vstup do vaší třídy je prostřednictvím jedinečného kódu, který je pouze pro tuto třídu. Zadávejte KÓD RUČNĚ ne kopírováním. Může se stát, že zkopírovaný kód systém nepřijme.

 

Třída - tým:  MUŽI A               Kód pro vstup:gvjxtA

MUŽI B                                                jpwM4z

ŽENY A DOROSTENKY                    ph544a

JUNIOŘI                                             eqv2wc

DOROSTENCI                                    78MpDM

STARŠÍ ŽÁKYNĚ                                jc9G6t

STARŠÍ ŽÁCI                                       x1YwZ3

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ                               spuuz6

MLADŠÍ ŽÁCI                                     KgDmkv

ELÉVOVÉ - ZŠ MLÁDEŽE                 cZ3fD9

ELÉVOVÉ                                           t39n4t

PŘÍPRAVKA - ZŠ MLÁDEŽE              89A3dw

PŘÍPRAVKA                                       14gWg6

 

OBJEDNÁVKU JE NUTNÉ MÍT UZAVŘENOU. Po odkliknutí  Objednat se Vám objeví na obrazovce , že byla objednávka úspěšně vytvořena a taky Platební údaje. Vše vám přijde i na váš email.

 

Prosím nezapomeňte POUŽÍVAT DIAKRITIKU (HÁČKY A ČÁRKY) ve vyplňování objednávky.

 

Důležitá informace pro vás je, kdy se uzavírají objednávky. Po tomto datu a hodině, již objednáte pouze s dopravou placenou (ČP,zásilkovna,..)

 

UZAVŘENÍ OBJEDNÁVEK PRO VÁŠ CELÝ KLUB:   28.11.2017  23:59  POZOR ZMĚNA: Po dohodě s vedením klubu je prodloužen termín uzavření objednávek s dopravou zdarma a s doručením k vašemu trenérovi do 3. 12. 2017 23:59!

 

Do 5dnů od uzavření se náhledy přenesou na www.kartickyhracu.cz a může objednávat naše produkty nejenom ten, kdo zapomněl objednat.

 

Termín dodání hromadně přes klub je do 15 pracovních dnů od uzavření objednávek.

 

Pokud by bylo něco špatně na náhledech fotek (Jméno, Příjmení) nebo byste měli nějaké přání, připomínku použijte prosím email kocourek@kartickyhracu.cz nebo poznámku přímo v objednávce.

 

Objednávky stejného objednavatele do jednoho balení. Do poznámky napsat „Přiřadit k objednávce např. ID345"

 

Pokud byste přišli na nějaký problém, nebo co by se mohlo zlepšit ve prospěch všech, kdo se podílí na procesu objednání, napište, volejte.

 

Děkuji a přeji hezký den a bezproblémovou práci s naším objednávkovým systémem.

Za tým KartičkyHráčů

Pavel Kocourek

 

Komentáře

Žádný příspěvek.