Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 11.1. 21:11:20

Výsledek 19. kola základní části Tipsport Superligy:

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:4

Branky Znojma: Čihal 2x, Kucharič, Šindelář

Pátek 21.12. 10:43:27

Vánoční dárečky v podobě klubových předmětů z fanshopu dorazily včas! ????

Vyzvedněte si svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu DNES od 14:00 do 16:00.

Další možnost vyzvednutí je ZÍTRA před zápasem A-týmu - tedy od 16:30 do 17:30.

Florbalové Vánoce jsou tady! ????????????

Pondělí 10.12. 14:03:13

Velká objednávka z VÁNOČNÍHO FATPIPE DAY už dorazila

Tento týden si můžete vyzvednout svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu v tyto časy:

Pondělí 16:15-17:00

Úterý 14:00-15:00

Středa 16:30-17:30

Čtvrtek 9-12

Pátek 9-12, 15-17

Nebo po telefonické domluvě s organizačním pracovníkem oddílu, Jakubem Martinkem (Tel.: 724 752 698).

 

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Jan Šťastník byl vybrán do prestižní trenérské školy!

Jan Šťastník byl vybrán do prestižní trenérské školy!

Zveřejněno 21.11.2018 15:30 - TJ Znojmo - Přečteno: 487×

Náš trenér Jan Šťastník byl vybrán mezi 3 florbalové trenéry z celé České republiky, kteří mají možnost prestižního 4-měsíčního studia pod vedením světové kapacity v oboru sportovní psychologie KENA WAYE  - sportovní psycholog Leicester City při zisku jejich titulu v Premier League.

 

Kurz ‘Mind Game’ Kena Waye je navržen speciálně pro kouče sportovních her, kterým pomůže pochopit a využívat ty nejlepší nástroje a techniky pro rozvoj mentálních aspektů sportovního výkonu. Techniky a přístupy, které si trenéři osvojí, byly prakticky ověřeny v nejvyšších soutěžích a kombinují vybrané metody ze světa sportovní psychologie, psychoterapie, neurolingvistického programování a dalších oblastí. Jsou snadné k užívání a lze je účinně uzpůsobit různým sportovním odvětvím i úrovni, ať už se jedná o začátečníky, pokročilé či špičkové sportovce.

 

Kurz cíleně využívá různé styly a prvky výuky: vstupy samotných trenérů, ukázky cvičení, diskuzní skupiny i videa. Různorodost stylů zajišťuje, že kurz všestranně osloví různé studijní preference. Trenéři si jednotlivé nástroje a techniky prakticky vyzkouší, aby je mohli po skončení kurzu okamžitě využívat ve vlastní trenérské praxi.

 

Ken Way má více než pětadvacetileté zkušenosti s mentálním tréninkem. Pracoval s mnoha národními i světovými šampiony v mnoha sportovních odvětvích. Spolupracoval dosud s pěti týmy anglické Premier League, kromě jiného ve funkci sportovního psychologa Leicester City při zisku jejich titulu v Premier League. Pracoval také se špičkovými sportovci v řadě dalších sportů, jako jsou kriket, squash, plachtění, ragby, bojová umění a golf.

 

Základní okruhy studia:

·         Základy psychologie výkonu

·         Příprava na výkon: mentální zkouška

·         Budování sebedůvěry a zvládání emocí

·         Psychická houževnatost a odolnost

 

Mezi jednotlivá témata budou patřit: Stanovování cílů sportovce, vnitřní/vnější motivace, důvěra, mentální modely koučování, vizualizace, relaxace, kontrola emocí, zóna optimálního výkonu – flow, zvládání úspěchů i neúspěchů a další…

 

Reakce Jana Šťastníka na vybrání do tohoto prestižního studia: „Jsem velmi rád, že jsem byl vybrán mezi 3 trenéry v ČR, kteří mají možnost tento kurz absolvovat. Vnímám to jako odměnu, že si i v Praze všimli mé trenérské činnosti. Těším se na spoustu nových poznatků a informací, které společně s hlavním trenérem reprezentace juniorů Jiřím Jakoubkem v jedné lavici nasbíráme.:)" 

 

Komentáře

Žádný příspěvek.