Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Sobota 23.3. 13:00:36

DNES (23. 3. 2019) rozhodující 7. utkání Play-Down od 17:00 (Hala Jedenáctka - Praha)

Video online: https://bit.ly/2WlNXPf

Text online: https://bit.ly/2upo2tT

Pátek 22.3. 11:52:34

Výsledek 6. utkání 1. kola Play-Down

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:4

Branky (asistence) Znojma: Pánek, Kucharič, Šindelář 4x (Pánek, Salava)

Čtvrtek 21.3. 16:18:06

DNES (čtvrtek 21. března - 20:00) 6. utkání 1. kola Play-Down

Video: https://bit.ly/2TTNGq5

Text: https://bit.ly/2und0Fs

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Jan Šťastník byl vybrán do prestižní trenérské školy!

Jan Šťastník byl vybrán do prestižní trenérské školy!

Zveřejněno 21.11.2018 15:30 - TJ Znojmo - Přečteno: 618×

Náš trenér Jan Šťastník byl vybrán mezi 3 florbalové trenéry z celé České republiky, kteří mají možnost prestižního 4-měsíčního studia pod vedením světové kapacity v oboru sportovní psychologie KENA WAYE  - sportovní psycholog Leicester City při zisku jejich titulu v Premier League.

 

Kurz ‘Mind Game’ Kena Waye je navržen speciálně pro kouče sportovních her, kterým pomůže pochopit a využívat ty nejlepší nástroje a techniky pro rozvoj mentálních aspektů sportovního výkonu. Techniky a přístupy, které si trenéři osvojí, byly prakticky ověřeny v nejvyšších soutěžích a kombinují vybrané metody ze světa sportovní psychologie, psychoterapie, neurolingvistického programování a dalších oblastí. Jsou snadné k užívání a lze je účinně uzpůsobit různým sportovním odvětvím i úrovni, ať už se jedná o začátečníky, pokročilé či špičkové sportovce.

 

Kurz cíleně využívá různé styly a prvky výuky: vstupy samotných trenérů, ukázky cvičení, diskuzní skupiny i videa. Různorodost stylů zajišťuje, že kurz všestranně osloví různé studijní preference. Trenéři si jednotlivé nástroje a techniky prakticky vyzkouší, aby je mohli po skončení kurzu okamžitě využívat ve vlastní trenérské praxi.

 

Ken Way má více než pětadvacetileté zkušenosti s mentálním tréninkem. Pracoval s mnoha národními i světovými šampiony v mnoha sportovních odvětvích. Spolupracoval dosud s pěti týmy anglické Premier League, kromě jiného ve funkci sportovního psychologa Leicester City při zisku jejich titulu v Premier League. Pracoval také se špičkovými sportovci v řadě dalších sportů, jako jsou kriket, squash, plachtění, ragby, bojová umění a golf.

 

Základní okruhy studia:

·         Základy psychologie výkonu

·         Příprava na výkon: mentální zkouška

·         Budování sebedůvěry a zvládání emocí

·         Psychická houževnatost a odolnost

 

Mezi jednotlivá témata budou patřit: Stanovování cílů sportovce, vnitřní/vnější motivace, důvěra, mentální modely koučování, vizualizace, relaxace, kontrola emocí, zóna optimálního výkonu – flow, zvládání úspěchů i neúspěchů a další…

 

Reakce Jana Šťastníka na vybrání do tohoto prestižního studia: „Jsem velmi rád, že jsem byl vybrán mezi 3 trenéry v ČR, kteří mají možnost tento kurz absolvovat. Vnímám to jako odměnu, že si i v Praze všimli mé trenérské činnosti. Těším se na spoustu nových poznatků a informací, které společně s hlavním trenérem reprezentace juniorů Jiřím Jakoubkem v jedné lavici nasbíráme.:)" 

 

Komentáře

Žádný příspěvek.