Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Úterý 15.5. 10:11:35

Světové hry mládeže se blíží a my pro vás máme další důležité informace. V pondělí 21. května od 16:30 hod. proběhne v zasedací místnosti sportovní haly informační schůzka k United World Games 2018.

Schůzky se zúčastní oba hlavní trenéři celých her.

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Josef Žižka se vrací do Znojma!

Josef Žižka se vrací do Znojma!

Zveřejněno 11.5.2018 16:51 - TJ Znojmo - Přečteno: 914×

A-tým florbalistů TJ Znojmo LAUFEN CZ hlásí první posilu, tou je znojemský odchovanec a navrátilec PEPA ŽIŽKA! Po několika odchodech přináší vedení klubu parádní zprávu. Tým posílí skvělý univerzál, který vyniká svým přehledem o hře, přesnými nahrávkami a také rychlostí. Pepa se vrací po téměř 4 letech, kdy oblékal dres brněnských buldoků. Nyní už se bude opět bít za své rodné město a moc se na všechny těší.

Hned následující den po potvrzení návratu jsme se ho zeptali na pár otázek...

 

Ahoj Pepo, vítáme tě doma! Co stálo za tvým návratem do rodného města?

Ahoj a děkuji. Abych řekl pravdu tak především kvůli těm plamenům při nástupu :D … ale teď vážně. Touha hrát superligu tam, kde jsem se vším začínal je veliká, proto návrat domů. Sice až po roce, co je Znojmo v nejvyšší soutěži, ale minulý rok touto dobou jsem řešil přesun do nové práce, a byla přede mnou spousta neznámých. Nyní je vše zaběhlé (práce + bydlení v Brně) a myslím, že by se to dalo skloubit, takže nezbývá nic jiného než to zkusit ;-)

 

Na co se konkrétně nejvíc těšíš, při svém návratu do Znojma?

Asi na atmosféru menšího města a to, že v hale to během zápasu vypadá jako v hale, a ne jako v divadle, na to se asi těším nejvíc. No a pak samozřejmě na Saliho :D

 

Myslíš si, že se florbal ve Znojmě změnil od tvého odchodu?

Myslím, že co se týče propagace a fungování klubu jako takového, tak určitě ano. Podle mě je hlavní pokrok v tom, že práce je rozložená do více lidí a nedělá už vše jen jeden člověk. A to určitě nese ovoce.

 

Jak by si zhodnotil letošní sezonu?

Letošní sezóna byla zvláštní. Po turnaji Czech Open, jsem cítil, že jsme jako tým dobře připraveni, něco se vypiluje a budeme bojovat o první čtyřku jako dva roky předtím. To se mi potvrdilo v prvních dvou zápasech, poté ale přišla reprezentační pauza a s ní 3 týdny jen trénování a v této chvíli jako by někdo přišel, zmáčkl čudlík a vše bylo jinak. Od té doby jsme dobře rozehrané zápasy nedokázali udržet, těsné zápasy jsme nebyli schopni převrátit na naši stranu. Nakonec to vše vygradovalo v dlouhou sérii proher. Play down jsme mohli ukončit v 7. zápase prvního kola právě tady, ale to, co se ten večer stalo ve znojemské hale, bylo něco na co budou obě strany dlouho vzpomínat. No a bylo jasné, že jediná záchrana superligy v Brně vede přes druhé kolo play down a následnou baráž. To vše se nakonec podařilo, ale stálo to spoustu sil. Takže letošní sezóna z pohledu Buldoků byla opravdu špatná.

 

Co očekáváš od následující sezony, jak si jako tým povedete?

Co očekávám a jak se nám povede si netroufnu říci, ale rád bych abychom cíl z minulé sezóny, kterým pro Znojmo bylo jednoznačně udržení nejvyšší soutěže, povýšili a pokusili se poprat třeba o postup do play off. Myslím, že tento cíl není nereálný a mohli bychom dokázat něco co se ve Znojmě ještě nikomu nepodařilo, takže pro mě jednoznačná výzva!!!

 

Komentáře

Žádný příspěvek.