Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Úterý 15.5. 10:11:35

Světové hry mládeže se blíží a my pro vás máme další důležité informace. V pondělí 21. května od 16:30 hod. proběhne v zasedací místnosti sportovní haly informační schůzka k United World Games 2018.

Schůzky se zúčastní oba hlavní trenéři celých her.

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Máme pro vás novinku! Na konci dubna proběhne Florbalový workshop pro rodiče

Máme pro vás novinku! Na konci dubna proběhne Florbalový workshop pro rodiče

Zveřejněno 3.4.2018 14:09 - TJ Znojmo - Přečteno: 662×

Dobrý den milí rodičové, rozhodli jsme se pro Vás uspořádat několik workshopů a akcí, ve kterých můžete hlouběji nahlédnout do fungování našeho klubu a do světa florbalu. První akcí je Florbalový workshop pro rodiče, který se bude skládat ze tří hlavních částí: Prezentace trenérů oddílu, přednáška fitness trenéra (Strava a zdraví životní styl vašich dětí), praktická ukázka na hrací ploše

 

Čeho chceme docílit?

Poznejte florbal také z pozice hráče, trenéra či rozhodčího! Chceme všem rodičům poskytnout možnost vyzkoušet si florbal naplno, jak teoreticky tak prakticky. Hlavní myšlenkou je předání a pochopení celoklubového nastavení trénování a vývoje mládeže. Budeme se také zaobírat zajímavým vztahem hráč – fanoušek (rodič). V neposlední řadě se zaměříme na pravidla florbalu a jeho vývoj.

Možná témata přednášek: historie florbalu a jeho pravidla, florbal očima hráče/dítěte, jaký je cíl trénování mládeže, Znojmo vs zahraničí a další

 

Speciální host – Jakub Šigut

Strava a zdraví životní styl vašich dětí

Tato část je určena jak pro rodiče tak i samotné hráče. Snažíme se naše členy rozvíjet ve všech směrech. Základem sportovce je fyzická příprava, mentální schopnosti, ale také dobrá strava a zdraví životní styl.

Fitness trenér a specialista na výživu Jakub Šigut povede přednášku o každodenní stravě, pitném režimu a speciální stravě v turnajovém dni. Trenér Fitness Clinic Znojmo také bude mluvit o zdravém životním stylu vašich dětí, který se týká, mimo jiné, protahování, cvičení s vlastní vahou, běhu, ale také nastavení správného denního režimu.

 

K workshopům a nápadu organizovat akce pro rodiče se vyjádřil manažer oddílu florbalu pan Jan Šťastník: „Po vzoru zahraničních klubů mne napadla myšlenka, přiblížit náš sport i rodičům. Rodiče by díky tomuto projektu měli lépe poznat sport, který dělá jejich dítě. Budeme se snažit přiblížit pravidla, skladbu tréninkového procesu, naše vize a také vnímání okolí z pohledu hráče. Zaměříme se i na regeneraci, stravování a další důležité věci spojené s vývojem sportovce. Poslední oblastí bude rovněž praktická ukázka florbalového tréninkového procesu. Moc se na tento nový projekt těším a jsem zvědav, s jakou odezvou se setká u florbalových rodičů.“

 

Těšíme se na vzájemnou spolupráci a cestu, po které můžeme posunout florbal ve Znojmě na další úroveň!

 

Datum: 28. dubna 2018

Cena celého workshopu: 290 Kč (pronájem haly a zasedací místnosti, oběd, přednášející)

Cena pro hráče na přednášku Jakuba Šiguta: 30 Kč

 

Přibližný program celého workshopu:

8:45 Prezentace

9:00 Přednáška trenéra Šťastníka

10:15 Coffee break

10:25 Přednášky trenérů Šťastníka a Martinka

11:30 Oběd

12:00 Přednáška: Strava, regenerace, zdraví životní styl (Jakub Šigut)

13:15 Coffee break

13:30 “Prakticky na hřišti“ (Martinek, Šťastník)

14:30 Ukončení workshopu

 

Na Florbalový workshop pro rodiče se můžete hlásit u manažera oddílu pana Jana Šťastníka (Tel.: 777 759 661, e-mail: manazer@florbalznojmo.cz)

 

Komentáře

Žádný příspěvek.