Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pondělí 18.3. 9:57:21

Výsledek 4. utkání 1. kola Play-Down

TJ Znojmo LAUFEN CZ -TJ Sokol Královské Vinohrady 8:2

Branky (asistence) Znojma: Sláma (Šindelář), Pánek (Šindelář), Čihal (Procházka J.), Čihal (Kladivo), Kucharič (Fridrich), Šindelář, Daberger, Palát (Daberger) 

Neděle 17.3. 11:00:36

DNES (17. 3. 2019) další utkání Play-Down od 17:00 (SH Znojmo)

Video online: https://bit.ly/2JkOrmU

Text online: https://bit.ly/2TJHIrC

Neděle 17.3. 10:56:03

Výsledek 3. utkání 1. kola play-down

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:5

Branky Znojma: Kucharič (Žižka), Kladivo (Procházka J.), Pánek (Fridrich), Čihal (Šindelář)

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Minulý týden se odehrál také Prague Floorball Cup - znojemská děvčata vybojovala 2 medaile!

Minulý týden se odehrál také Prague Floorball Cup - znojemská děvčata vybojovala 2 medaile!

Zveřejněno 9.1.2019 13:20 - TJ Znojmo - Přečteno: 439×

Ve dnech 4. – 6. ledna se v Praze uskutečnil druhý ročník Prague Floorball Cupu, který se hrál souběžně s největším turnajem na světě Gothia Cupem. Na PFC do Prahy vyslalo Znojmo tři své týmy – elévy, starší žákyně a dorostenky. Této výpravě se nakonec podařilo dovést dvě medaile a všechny tři týmy zde skončily s kladnou bilancí výher a proher.

 

Elévové

Elévy čekal ostrý start do turnaje, když narazili na Hattrick Brno. Přesto, že v utkání měli více ze hry znojemští, radoval se z první výhry na turnaji Hattrick (5:3). Ještě v páteční večer si pak elévci spravili chuť vítězstvím 7:4 nad Mohelnicí. V sobotu turnaj pokračoval a elévové si to rozdali s Mladou Boleslaví o postup do Play-Off A, bohužel však utkání skončilo remízou 1:1, což vyhovovalo Mladé Boleslavi a naši mladíci museli do Play-Off B. Tam je čekalo utkání se Slávií Plzeň, které zvládli poměrem 5:1 a postoupili v pavouku dále. V semifinále Play-Off B však cesta turnajem skončila na týmu z Kladna, které nás vyřadilo výsledkem 3:2 po samostatných nájezdech.

 

Starší žákyně

Starší žákyně byly nasazeny do skupiny A, kde je čekaly 4 utkání. Do turnaje vstoupily výborně, když si poradily 3:2 s Buldočkami a 2:1 s Benešovem. Ve druhém dni pak ale narazily na zvučnějšího soupeře Olomouc, které podlehly 0:2 a FBŠ Bohemians pak 1:3. Tyto dvě porážky znamenaly, že i starší žákyně musely do Play-Off B. Z toho se ale holky parádně oklepaly a porazily opět Benešov 4:1 a ve finále Play-Off B také vynikající Chodov po výsledku 1:0! Za vítězství ve finále Play-Off B obdržely medaile a skončily tak na 4. místě z celkových 10 týmů.

 

 

Dorostenky

Dorostenky jely do Prahy obhajovat loňský bronz, což se jim nakonec povedlo, nutno však podotknout, že letošního turnaje Girls 03 se zúčastnilo pouze 5 týmů. Bohužel hned na úvod podlehly dorostenky po nekoncentrovaném výkonu 1:3 týmu Prague Cats. Druhý den to ale už opět byly ony, které na hřišti hýřily aktivitou a postupně si poradily 4:0 s norským Östensjö a 7:1 s pražskou Spartou. V neděli ráno pak přišel klíčový zápas o postup do finále s pražským Chodovem. Bohužel dívky z hlavního města ukázaly své schopnosti a hned v úvodu se dostaly do vysokého vedení 5:1. Ve druhém poločase naše dorostenky sice vyrovnaly opticky hru, ale chyběly góly, takže se do finále probojoval Chodov. V zápase o 3. místo si alespoň dorostenky po výhře 7:2 nad Spartou Praha spravily chuť a vybojovaly pro znojemskou výpravu další medaili.

 

Komentáře

Žádný příspěvek.