Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 11.1. 21:11:20

Výsledek 19. kola základní části Tipsport Superligy:

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:4

Branky Znojma: Čihal 2x, Kucharič, Šindelář

Pátek 21.12. 10:43:27

Vánoční dárečky v podobě klubových předmětů z fanshopu dorazily včas! ????

Vyzvedněte si svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu DNES od 14:00 do 16:00.

Další možnost vyzvednutí je ZÍTRA před zápasem A-týmu - tedy od 16:30 do 17:30.

Florbalové Vánoce jsou tady! ????????????

Pondělí 10.12. 14:03:13

Velká objednávka z VÁNOČNÍHO FATPIPE DAY už dorazila

Tento týden si můžete vyzvednout svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu v tyto časy:

Pondělí 16:15-17:00

Úterý 14:00-15:00

Středa 16:30-17:30

Čtvrtek 9-12

Pátek 9-12, 15-17

Nebo po telefonické domluvě s organizačním pracovníkem oddílu, Jakubem Martinkem (Tel.: 724 752 698).

 

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Report mládežnických kategorií

Report mládežnických kategorií

Zveřejněno 14.11.2018 10:41 - TJ Znojmo - Přečteno: 235×

Elévové LAUFEN CZ

Elévové LAUFEN CZ Black a White odehráli v neděli 11. listopadu svůj třetí letošní turnaj ale první v domácí znojemské hale.

 

Tým Black se postupně utkal s týmy TJ Znojmo ZŠ Mládeže, K1 florbal Židenice Black, Sokol Brno EMCOCase GULLIVERS B a FK TROOPERS Moravany Black.

Tým White měl za soupeře týmy FK TROOPERS Moravany @ Tuřany, Sokol Brno EMCOCASE GULLIVERS, FK TROOPERS Moravany White a K1 florbal Židenice Blue.

 

Komentář trenéra Davida Kučery: „Tým Black, který byl složený ze zkušenějších hráčů, především z ročníků 2008, odehrál velice vyrovnaná utkání. Bohužel na klucích byla znát lehká nervozita oproti předešlému turnaji v Brně. Jsem rád, že jsme díky turnaji přišli na prvky, které musíme zlepšit. Hlavně hru ve vyšší rychlosti jak s míčkem, tak bez něj.

Tým White, složený většinou z nových hráčů, v kategorii elévové se zatím na všech turnajích prezentuje urputnou hrou v plném nasazení a v tomto duchu tento tým pokračoval i ve Znojmě. Za toto bych je chtěl pochválit. Tým se pomalu zlepšuje a věřím, že v tom bude dále pokračovat.

Tímto bych chtěl moc poděkovat VŠEM rodičům, kteří mi na turnajích pomáhají s organizací dětí.“

 

 

Elévové ZŠ Mládeže

V neděli se náš tým po turnajích v Brně představil také na znojemské palubovce.

 

Před domácí tribunou jsme se utkali v zápasech proti TJ Znojmo LAUFEN Black, GulliversB, Moravany Black a Židenice Black.

 

Komentář trenéra Jana Vyskota: „Do turnaje jsme vstoupili dobře proti domácímu Znojmu, bohužel nasazení se nám nepodařilo udržet a jasně jsme podlehli týmu z Moravan a také GulliversB, který nám ukázal, jak rychle se dá florbal v elévech hrát. Děti nechtěly poslední zápas před rodiči prohrát. Na Židenice vlétly a jasně je přehrály. Děkujeme všem rodičům za podporu během turnaje a těšíme se na další.“

 

 

Starší žáci

V uplynulém víkendu odehráli své turnaje jak Starší žáci Black, hrající Jihomoravskou ligu starších žáků, tak i White, kteří hrají v Jihomoravském přeboru.

 

Black

Komentář trenéra Jana Šťastníka: „V oslabené sestavě, bez tří opor základní sestavy, jsme podali výborný výkon směrem do obrany. Těžili jsme z rychlých protiútoků a do puntíku dodržovali stanovený herní plán. Byl jsem nadšen z výkonu dětí , kteří již v takto útlém věku dokáží produkovat opravdu velmi pěknou a kreativní hru plnou pěkných akcí. Budeme neustále pracovat na individuální technice a rozvoji herního myšlení.“

TJ Znojmo LAUFEN CZ vs Bulldogs Brno 7:2

TJ Znojmo LAUFEN CZ vs TROOPERS Moravany 8:3

 

White

Komentář trenéra Jana Šťastníka: „Kluci odehráli hned tři zápasy, což byla velká porce. Poprali se s tímto úkolem velmi statečně a dokázali dvakrát zvítězit a remizovat se silnými Bulldogs Brno B. I zde je vidět výkonnostní růst a například chlapci, kteří florbal nehrají ještě ani rok, již jsou schopni odehrát velmi slušný zápas. Trošku nás brzdí pohyb s míčkem a bez míčku, ale budeme na tom pracovat.“

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBŠ Hattrick Brno B 7:5

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Hornets Brno ZŠ Horní 8:3

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno B 3:3

 

Komentáře

Žádný příspěvek.