Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 11.1. 21:11:20

Výsledek 19. kola základní části Tipsport Superligy:

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:4

Branky Znojma: Čihal 2x, Kucharič, Šindelář

Pátek 21.12. 10:43:27

Vánoční dárečky v podobě klubových předmětů z fanshopu dorazily včas! ????

Vyzvedněte si svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu DNES od 14:00 do 16:00.

Další možnost vyzvednutí je ZÍTRA před zápasem A-týmu - tedy od 16:30 do 17:30.

Florbalové Vánoce jsou tady! ????????????

Pondělí 10.12. 14:03:13

Velká objednávka z VÁNOČNÍHO FATPIPE DAY už dorazila

Tento týden si můžete vyzvednout svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu v tyto časy:

Pondělí 16:15-17:00

Úterý 14:00-15:00

Středa 16:30-17:30

Čtvrtek 9-12

Pátek 9-12, 15-17

Nebo po telefonické domluvě s organizačním pracovníkem oddílu, Jakubem Martinkem (Tel.: 724 752 698).

 

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Rozhovor s momentálně zraněným brankářem A-týmu Janem Hándlem

Rozhovor s momentálně zraněným brankářem A-týmu Janem Hándlem

Zveřejněno 4.1.2018 14:20 - TJ Znojmo - Přečteno: 1687×

Ahoj Honzo, vrátíme se ještě do roku 2017. V posledním utkání jste porazili favorizované Otrokovice na jejich půdě, jak tento zápas vypadal z brány?

Ahoj, takové utkání je radost chytat. Plnili jsme vše, co jsme si před zápasem řekli a hráli opravdu dobře. Kluci chodili obětavě do bloků a velmi mi usnadňovali mojí práci. Pak se chytá s větším klidem.

 

Po skvělé výhře přišla zasloužená odměna v podobě vánoční přestávky, jak sis svátky užil?

Vánoční svátky jsou moje nejoblíbenější. Vánoce mám opravdu rád ať už tu pohodu nebo válení se u pohádek a ládování se cukrovím :D. O svátcích také navštěvujeme rodinu, což mám také velmi rád. Svátky trávíme ale také společně s klukama z kabiny. Ať už to jsou různé turnájky nebo se prostě domluvíme a trávíme čas jinak. Bohužel jeden takový turnaj se mi letos stal osudným.

 

Bohužel ses během jednoho turnaje zranil, co se ti přesně stalo a jak moc je to zranění vážné?

Ano. Naneštěstí jsem se zranil. Byla to taková zvláštní situace, kdy při dobržďování pohybu jsem si prošlápl koleno dovnitř. Jak moc zranění je vážné zatím nemůžu určit, protože 10. ledna jdu na podrobnější vyšetření, kde se teprve určí, jak moc vážné to je.

 

V lednu vás čekají nesmírně důležitá utkání proti celkům ze spodku tabulky, navíc na domácí palubovce, cítíte větší tlak?

Ačkoli nemohu zasáhnout tak na utkání se velmi těším a nervozitu cítím trošku také. Věřím, že kluci tato utkání zvládnou a nechají tam vše.  Nicméně my se musíme na tato utkání co nejlépe připravit a dělat vše co je v našich silách. Potom můžeme být úspěšní.

 

Ještě předtím se vypravíte do Hradce Králové na výjezdní utkání proti Tatranu Střešovice, znamená to pro vás něco víc? A konkrétně k tobě, pojedeš se na kluky alespoň podívat, když nemůžeš přímo zasáhnout do utkání?

Myslím, že to je skvělá akce. Je dobré, že týmy ze Superligy vyváží svá utkání také do měst, kde třeba florbal není na tak vysoké úrovni. Přiláká to také dost lidí a pak se hraje před velmi dobrou kulisou. Na toto speciální utkání bych se určitě rád jel podívat. Uvidíme, jestli na mě zbude místo v Bobikovi :). V každém případě ale budu utkání kdyžtak sledovat z domu u onlinu a budu klukům držet palce.

 

Od začátku sezony máš v brankovišti nového kolegu Jirku Skácelíka, jak jste si sedli? Je pro tebe Jirka spíše učitelem nebo rovnocenným sokem o post jedničky?

S Jirkou jsme si sedli velmi dobře si myslím. Znali jsme se už z nějakých tréninků, které jsme spolu absolvovali v Brně. Nyní ale byl čas se poznat více a zapadlo vše do správných kolejí. Důležité je, že Jirka zapadl i do kabiny a kluci si s ním velmi rozumí, i když je z vesnice :). Od Jirky se samozřejmě spoustu věcí i učím, přeci už jen není nejmladší a má toho za sebou spoustu ;). Také se spolu ale neustále hecujeme a dá se říct, že bojujeme o post jedničky ale jen v dobrém :).

 

V kabině již s vámi není Milan Fridrich, jak tato skutečnost dopadla na tým a kdo se po něm ujal pozice vůdce?

Ačkoliv je pro nás Milan velká ztráta ať už na hřišti nebo v kabině tak si myslím, že to tým nějak nepohoršilo. Ba naopak, každý teď maká ještě víc. Dříve jsme spoléhali na to, že když se nedaří, tak máme Fríďu a on to tam nějak dá. Nyní to chce vzít každý po něm a prosazuje se tak více hráčů. Mimo jiné jsme s Milanem stále v kontaktu a udržujeme s ním dále velmi dobrý vztah. Dokonce s námi trávil i Silvestr.

 

Nakonec rozhovoru řekni fanouškům, jak trávíš volný čas, když teď nemůžeš chodit ani do práce ani na tréninky.

Volného času mám teď spoustu. Nejvíce času trávím asi hraním playstationu nebo s přítelkyní. Chodím se také dívat, jak kluci trénují a tvrdě makají. Hodně se také koukám na seriály, kterými si krátím tyto dlouhé chvíle, kdy musím jen ležet, ale můj oblíbený Modrý kód má zrovna pauzu. Takže už se nemohu dočkat, až se mi zase rozběhne :D. 

 

Komentáře

Žádný příspěvek.