Načítání...

BLESKOVKY

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

Pondělí 9.4. 14:18:27

Objednávka GYMBAGŮ již dorazila!

"Pytle" jsou připraveny k vyzvednutí v kanceláři oddílu florbalu.

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > TJ ZNOJMO LAUFEN CZ podlehlo vysoko favoritovi z Boleslavi

TJ ZNOJMO LAUFEN CZ podlehlo vysoko favoritovi z Boleslavi

Zveřejněno 20.11.2017 10:59 - TJ Znojmo - Přečteno: 352×

Druhé z trojlístku nesmírně těžkých utkání mají za sebou znojemští florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ. Favoritovi byli ze začátku rovnocenným soupeřem, ale dokázali mu odolávat pouze prvních 13 minut. Mladá Boleslav následně ve Znojmě demonstrovala svoji sílu a došla si pro vysoké vítězství. V jejím středu se divákům v sobotu představil nespočet reprezentantů.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Florbal MB 1:11

Do branky se po třítýdenní pauze postavil brankář Jirka Skácelík, který měl hned od začátku v bráně plno práce. Znojmo se v úvodu utkání ale prezentovalo rovněž aktivní hrou a dostávalo se do šancí. Jejich snahu však přibrzdil úvodní gól utkání z hole Jana Natova, na který brzy navázal Řehoř a „Bolka“ si vybudovala po první třetině náskok 2:0.

Od 2. části už byli florbalisté ze středu Čech jasným pánem na hřišti. Další branku přidal ve 22. minutě Curney, když prošel mezi několika domácími hráči. Následně zůstaly ojedinělé šance Znojma bez odezvy a soupeř udeřil po polovině utkání počtvrté a utkání se zdálo rozhodnuté.

Přesto se snažil nováček soutěže něco s utkání v poslední třetině udělat, ale jeho odvážnější herní projev znamenal, že si hostující gigant udělal z utkání svoji střelnici. Až za stavu 0:7 si domácí diváci mohli zakřičet gól po dorážce kapitána Paláta. Bohužel závěr domácím nevyšel a brankář Skácelík musel z branky lovit míček ještě čtyřikrát. Nabitý kádr Mladé Boleslavi si tak ze Znojma odvezl vysokou výhru 11:1 a upevnil si místo na čele superligové tabulky.

Komentář trenéra Šťastníka (Znojmo): „Rozhodujícím aspektem dnešního utkání bylo to, že byl soupeř prostě lepší asi o 10 gólů a 10 reprezentantů. Dnes nás hodně srážela hlava, dokud jsme plnili předzápasovou taktiku, tak se na to dalo dívat. Od chvíle, kdy jsme začali jen dohrávat souboje a lamentovat nad výkonem spoluhráčů, tak už to byla jen ostuda. Chtěl bych se omluvit krásné divácké návštěvě a soupeři za to, že jsme nehráli náš florbal.“

Komentář trenéra Pazdery (Florbal MB): „S naší předvedenou hrou jsem dnes spokojený, především díky našemu dobrému nasazení. Skóre zápasu mohlo být jiné, zásluhu na tom mají oba dva brankáři.“