Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 11.1. 21:11:20

Výsledek 19. kola základní části Tipsport Superligy:

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:4

Branky Znojma: Čihal 2x, Kucharič, Šindelář

Pátek 21.12. 10:43:27

Vánoční dárečky v podobě klubových předmětů z fanshopu dorazily včas! ????

Vyzvedněte si svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu DNES od 14:00 do 16:00.

Další možnost vyzvednutí je ZÍTRA před zápasem A-týmu - tedy od 16:30 do 17:30.

Florbalové Vánoce jsou tady! ????????????

Pondělí 10.12. 14:03:13

Velká objednávka z VÁNOČNÍHO FATPIPE DAY už dorazila

Tento týden si můžete vyzvednout svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu v tyto časy:

Pondělí 16:15-17:00

Úterý 14:00-15:00

Středa 16:30-17:30

Čtvrtek 9-12

Pátek 9-12, 15-17

Nebo po telefonické domluvě s organizačním pracovníkem oddílu, Jakubem Martinkem (Tel.: 724 752 698).

 

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > TJ ZNOJMO LAUFEN CZ podlehlo vysoko favoritovi z Boleslavi

TJ ZNOJMO LAUFEN CZ podlehlo vysoko favoritovi z Boleslavi

Zveřejněno 20.11.2017 10:59 - TJ Znojmo - Přečteno: 432×

Druhé z trojlístku nesmírně těžkých utkání mají za sebou znojemští florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ. Favoritovi byli ze začátku rovnocenným soupeřem, ale dokázali mu odolávat pouze prvních 13 minut. Mladá Boleslav následně ve Znojmě demonstrovala svoji sílu a došla si pro vysoké vítězství. V jejím středu se divákům v sobotu představil nespočet reprezentantů.

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Florbal MB 1:11

Do branky se po třítýdenní pauze postavil brankář Jirka Skácelík, který měl hned od začátku v bráně plno práce. Znojmo se v úvodu utkání ale prezentovalo rovněž aktivní hrou a dostávalo se do šancí. Jejich snahu však přibrzdil úvodní gól utkání z hole Jana Natova, na který brzy navázal Řehoř a „Bolka“ si vybudovala po první třetině náskok 2:0.

 

Od 2. části už byli florbalisté ze středu Čech jasným pánem na hřišti. Další branku přidal ve 22. minutě Curney, když prošel mezi několika domácími hráči. Následně zůstaly ojedinělé šance Znojma bez odezvy a soupeř udeřil po polovině utkání počtvrté a utkání se zdálo rozhodnuté.

 

Přesto se snažil nováček soutěže něco s utkání v poslední třetině udělat, ale jeho odvážnější herní projev znamenal, že si hostující gigant udělal z utkání svoji střelnici. Až za stavu 0:7 si domácí diváci mohli zakřičet gól po dorážce kapitána Paláta. Bohužel závěr domácím nevyšel a brankář Skácelík musel z branky lovit míček ještě čtyřikrát. Nabitý kádr Mladé Boleslavi si tak ze Znojma odvezl vysokou výhru 11:1 a upevnil si místo na čele superligové tabulky.

 

Komentář trenéra Šťastníka (Znojmo): „Rozhodujícím aspektem dnešního utkání bylo to, že byl soupeř prostě lepší asi o 10 gólů a 10 reprezentantů. Dnes nás hodně srážela hlava, dokud jsme plnili předzápasovou taktiku, tak se na to dalo dívat. Od chvíle, kdy jsme začali jen dohrávat souboje a lamentovat nad výkonem spoluhráčů, tak už to byla jen ostuda. Chtěl bych se omluvit krásné divácké návštěvě a soupeři za to, že jsme nehráli náš florbal.“

 

Komentář trenéra Pazdery (Florbal MB): „S naší předvedenou hrou jsem dnes spokojený, především díky našemu dobrému nasazení. Skóre zápasu mohlo být jiné, zásluhu na tom mají oba dva brankáři.“

 

Komentáře

Žádný příspěvek.