Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Neděle 17.2. 19:26:23

Výsledek 25. kola základní části Tipsport Superligy:

Tatran Teka Střešovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 12:0 (2:0, 9:0, 1:0)

Čtvrtek 7.2. 11:09:53

Příští týden odpadají z důvodu JARNÍCH PRÁZDNIN (11. - 17. 2. 2019) tréninky následujících kategorií:

přípravka LAUFEN i ZŠ Mládeže, elévové LAUFEN i ZŠ Mládeže, mladší žáci, mladší žákyně.

Ruší se také brankářský trénink a akademie!

Zbylé kategorie trénují beze změny klasicky dál!

Pondělí 4.2. 13:14:43

V úterý 5. února se ruší tréninky všech mládežnických kategorií z důvodu televizního utkání Tipsport Superligy.

Příprava na TV utkání již bude probíhat od úterních ranních hodin.

Děkujeme za pochopení.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > TJ Znojmo LAUFEN CZ se představí na prestižním turnaji Prague Games!

TJ Znojmo LAUFEN CZ se představí na prestižním turnaji Prague Games!

Zveřejněno 4.7.2018 9:56 - TJ Znojmo - Přečteno: 720×

Po roce se opět znojemská výprava vydává na největší mládežnický florbalový turnaj ve střední Evropě, na Prague Games! V Praze budou Znojmo reprezentovat dva chlapecké týmy, a to v kategoriích B13 a B16. Od středy do soboty čeká na znojemské mladíky porce zajímavých utkání se zahraničními soupeři. Například chlapci B16 poměří své síly se slavným švédským klubem – Storvreta IBK, jejíž A-tým v letošní sezóně vyhrál titul ve švédské Superlize.

 

Důležité informace:

Odjezd: úterý 10. července ve 13:00 od Pneuservisu Kárník

Předpokládaný návrat: sobota 14. července v odpoledních hodinách (bude upřesněno dle výsledků)

Ubytování: ZŠ Táborská – Táborská 421/45 Praha Nusle

Strava: snídaně + večeře ve škole; s sebou je nutné mít kapesné na obědy a svačiny

S sebou: spacák/deka, karimatka/nafukovací postel, polštář, hygienické potřeby, veškeré florbalové vybavení, kartičku pojištěnce, oblečení na 4 dny, plavky, ručník, kapesné

 

Rozpis zápasů:

B13

Středa 8:40 TJ Znojmo LAUFEN CZ – ZUG UNITED red (SUI) (hala Chodov)

Středa 13:00 TJ Znojmo LAUFEN CZ – Florbal Exelsior Havířov (hala Chodov)

Čtvrtek 8:00 TJ Znojmo LAUFEN CZ – Tsunami Bratislava (SVK) (hala Hamr Braník 3)

 

B16

Středa 13:40 TJ Znojmo LAUFEN CZ – TR-Electronic (FIN) (hala Krč)

Středa 20:00 TJ Znojmo LAUFEN CZ – DDM Liberec (hala Krč)

Čtvrtek 8:40 TJ Znojmo LAUFEN CZ – Storvreta IBK (SWE) (hala Oáza)

 

Oběma kategoriím držíme palce!

 

Komentáře

Žádný příspěvek.