Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 28.9. 23:11:20

Výsledek 9. kola Tipsport Superligy:

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - TJ Znojmo LAUFEN CZ 15:4

Branky Znojma: Procházka 2x, Pánek, Horák

Čtvrtek 27.9. 16:56:16

Mladší žáci - turnaj Brno Lesná

sobota 29. září - odjezd v 7:30 od pneuservisu Kárník

s sebou: věci na hraní, oba dresy, kartičku pojištěnce + pití a svačinu

Pondělí 17.9. 15:18:13

Výsledek 5. kola Tipsport Superligy:

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5

Branky Znojma: Kucharič, Krejčíř

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > TJ Znojmo LAUFEN CZ se představí na prestižním turnaji Prague Games!

TJ Znojmo LAUFEN CZ se představí na prestižním turnaji Prague Games!

Zveřejněno 4.7.2018 9:56 - TJ Znojmo - Přečteno: 640×

Po roce se opět znojemská výprava vydává na největší mládežnický florbalový turnaj ve střední Evropě, na Prague Games! V Praze budou Znojmo reprezentovat dva chlapecké týmy, a to v kategoriích B13 a B16. Od středy do soboty čeká na znojemské mladíky porce zajímavých utkání se zahraničními soupeři. Například chlapci B16 poměří své síly se slavným švédským klubem – Storvreta IBK, jejíž A-tým v letošní sezóně vyhrál titul ve švédské Superlize.

 

Důležité informace:

Odjezd: úterý 10. července ve 13:00 od Pneuservisu Kárník

Předpokládaný návrat: sobota 14. července v odpoledních hodinách (bude upřesněno dle výsledků)

Ubytování: ZŠ Táborská – Táborská 421/45 Praha Nusle

Strava: snídaně + večeře ve škole; s sebou je nutné mít kapesné na obědy a svačiny

S sebou: spacák/deka, karimatka/nafukovací postel, polštář, hygienické potřeby, veškeré florbalové vybavení, kartičku pojištěnce, oblečení na 4 dny, plavky, ručník, kapesné

 

Rozpis zápasů:

B13

Středa 8:40 TJ Znojmo LAUFEN CZ – ZUG UNITED red (SUI) (hala Chodov)

Středa 13:00 TJ Znojmo LAUFEN CZ – Florbal Exelsior Havířov (hala Chodov)

Čtvrtek 8:00 TJ Znojmo LAUFEN CZ – Tsunami Bratislava (SVK) (hala Hamr Braník 3)

 

B16

Středa 13:40 TJ Znojmo LAUFEN CZ – TR-Electronic (FIN) (hala Krč)

Středa 20:00 TJ Znojmo LAUFEN CZ – DDM Liberec (hala Krč)

Čtvrtek 8:40 TJ Znojmo LAUFEN CZ – Storvreta IBK (SWE) (hala Oáza)

 

Oběma kategoriím držíme palce!

 

Komentáře

Žádný příspěvek.