Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Úterý 15.5. 10:11:35

Světové hry mládeže se blíží a my pro vás máme další důležité informace. V pondělí 21. května od 16:30 hod. proběhne v zasedací místnosti sportovní haly informační schůzka k United World Games 2018.

Schůzky se zúčastní oba hlavní trenéři celých her.

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUÁLNĚ > Turnaje O pohár senátora se zúčastnilo 13 chlapeckých a 5 dívčích týmů!

Turnaje O pohár senátora se zúčastnilo 13 chlapeckých a 5 dívčích týmů!

Zveřejněno 6.6.2018 13:12 - TJ Znojmo - Přečteno: 533×

Na konci měsíce května proběhl již tradiční florbalový turnaj pro první stupeň základních škol s názvem "O pohár senátora" pod záštitou senátora p. Ing. Pavla Štohla. Turnaje se zúčastnilo celkem 18 družstev. Konkrétně ve čtvrtek 24. května se proti sobě postavily chlapecké týmy, kterých dorazilo hned třináct. Pátek 25. května patřil zase děvčatům, která bojovala o krásný pohár v konkurenci pěti škol.

 

V letošním ročníku se chlapecký turnaj stihl odehrát v jednom dni, jelikož se hrálo současně na třech hřištích. Ještě před samotnými zápasy se ujal slova patron turnaje senátor Ing. Pavel Štohl, který celý turnaj slavnostně zahájil. Po odehraných základních skupinách čekalo na chlapce Play-Off, do kterého se dostala pouze osmička nejlepších. V tom se nejlépe dařilo ZŠ Mládeže, která celý turnaj ovládla a získala tak senátorovu trofej a finanční odměnu pro školu v hodnotě 7.500,- na nákup florbalového vybavení. Na druhém místě se umístila ZŠ Tasovice, která získala krom poháru za 2. místo i finanční odměnu pro školu v hodnotě 5.000,- na nákup florbalového vybavení. V bitvě o bronz se utkaly ZŠ nám. Republiky a ZŠ Slovenská. Po napínavém utkání byli šťastnější chlapci z Republiky, kteří si na svém krku odnesli bronzové medaile. Díky jejich výkonu získala také celá škola odměnu v hodnotě 3.000,- na pořízení florbalového vybavení. Další odměny v hodnotách 2.500,- a 2.000,- na florbalové vybavení získaly ZŠ Slovenská a ZŠ Dobšice, která získala 5. místo v dramatickém rozstřelu samostatných nájezdů.

 

Dívčí týmy se nejprve utkaly každý s každým a následně se šlo na přímé boje o umístění. Ve finále se proti sobě postavily ZŠ Tasovice a ZŠ Mládeže. Tasovice ovládly boj o nejcennější kov a staly se tak mistry celého turnaje. Krom zlatých medailí vybojovaly pro svoji školu odměnu v hodnotě 4.000,- na florbalové vybavení. Děvčata z Mládežky nemusela smutnit, jelikož jim na krku přistály stříbrné medaile a jejich škola získala odměnu v hodnotě 2.000,- na florbalové vybavení. Bronz nakonec braly dívky ze ZŠ nám. Republiky, které zároveň získaly pro svoji školu odměnu v hodnotě 1.000,- na florbalové vybavení.

 

Chlapeckého turnaje se zúčastnily:

ZŠ Šanov, ZŠ Hrušovany n. J., ZŠ Hostěradice, ZŠ Kravsko, ZŠ Břežany, ZŠ Šumná, ZŠ Vrbovec, ZŠ Slovenská, ZŠ Tasovice, ZŠ nám. Republiky, ZŠ Mládeže, ZŠ Mareše, ZŠ Dobšice

 

Dívčího turnaje se zúčastnily:

ZŠ Dobšice, ZŠ Mareše, ZŠ Tasovice, ZŠ Mládeže, ZŠ nám. Republiky

 

Zajímavou odměnou pro první dva celky chlapeckého turnaje je postup do mezinárodního florbalového turnaje, který bude pořádat senátor Ing. Pavel Štohl ve znojemské sportovní hale v roce 2019.

 

Veliké poděkování zaslouží pan senátor Ing. Pavel Štohl, který zaštítil celý turnaj a do turnaje věnoval finanční odměny pro vítězné školy a krásný senátorský pohár. 

Poděkování patří rovněž městu Znojmu, které zajistilo medaile pro jednotlivé hráče, občerstvení a pitný režim na oba hrací dny a poskytlo Městskou sportovní halu na tento turnaj.

 

Komentáře

Žádný příspěvek.