Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Pátek 19.1. 18:23:24

Mladší žákyně a elévky, sobota 20. 1., Brno, SH Sokol, Kounicova

Galušková M., Holá K. - Vlčková L., Vlachová Z., Waloszková V., Davidová B., Jordánová V., Bazalová N., Vocilková T., Odstrčilová M., Hýblová K.

Sraz v 12.15 u pneuservisu Kárník. S sebou: oba dresy, štulpny, brýle, gumičku nebo čelenku, svačinu, pití, kapesné, kartičku pojištěnce.

Účast potvrdit nebo se omluvit trenérovi do pátku 21,00 na tel. 603153357.

 
Pátek 19.1. 18:12:14

Mladší žákyně, sobota 20. 1., Brno, SH SportPoint,

Holá K., Galušková M. - Sedláková B., Machalová K., Játiová T., Filáková V., Tkadlecová T., Eliášová B., Krupičková N., Oujezdská L., Maršalíková J.

Sraz 7.30 u haly TJ. S sebou : oba dresy, štulpny, brýle, svačinu, pití, gumičku nebo čelenku, drobné, kartičku pojištěnce.

Účast povrdit nebo se omluvit trenérovi do pátku 21.00 na tel. 603153357

Čtvrtek 18.1. 18:24:46

STARŠÍ ŽÁCI (Hodonín)

sraz: neděle 6:25 u haly, odjezd: 6:30

s sebou: věci na hraní + kartičku pojištěnce + DRES

sestava: Pechura, Dočekal - Černý, Smejkal, Štipčák, Krula, Král, Palášek, Blažek, Držmíšek, Gerža, Bajko, Štula, Souček, Valášek, Frk

V případě, že hráč nemůže jet, pište/volejte na Tel. 777 703 999 (trenér Pánek)

 

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Vánoční utkání se Znojemským pivovarem

Vánoční utkání se Znojemským pivovarem

Zveřejněno 11.12.2017 9:40 - TJ Znojmo - Přečteno: 475×

Florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ se utkají v letošním posledním zápase Tipsport Superligy na domácí palubovce s FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA. Pro své příznivce, kteří vytvářejí vynikající atmosféru na všech domácích zápasech znojemský florbalový klub nachystal speciální projekt, a to Vánoční utkání pro děti i dospělé!

 

Celý večer bude v duchu Vánoc, vedle hrací plochy bude vánoční stromeček, a pod ním samozřejmě dárky. V průběhu obou přestávek se budou losovat vánoční dárky jednak pro děti a jednak pro dospělé. Partnerem utkání je Znojemský městský pivovar a ten dodá ceny pro malé i velké, společně s oddílem florbalu, který věnuje klubové předměty a zboží od značky FATPIPE. První přestávka bude patřit dětem a losování jejich dárků, partner večera pro ně připravil skvělé domácí limonády SENZU. Naopak druhá přestávka bude pro rodiče a dospělé, kteří si také přijdou na své. Jednou z hlavních cen nebude nic jiného než soudek Znojemského piva!

 

Netradiční utkání se odehraje v pátek 15. prosince v 19:00 ve Sportovní hale města Znojma v Horním parku

 

„Všichni jste srdečně zváni na Vánoční utkání se Znojemským pivovarem, které pořádáme pro naše skvělé fanoušky a také pro členy klubu. Těšíme se na vás! Sejdeme se u stromečku.“ Vyjádřil se ke speciálnímu utkání marketingový pracovník klubu, Bc. Martin Pánek.

 

Komentáře

Žádný příspěvek.