Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Úterý 15.5. 10:11:35

Světové hry mládeže se blíží a my pro vás máme další důležité informace. V pondělí 21. května od 16:30 hod. proběhne v zasedací místnosti sportovní haly informační schůzka k United World Games 2018.

Schůzky se zúčastní oba hlavní trenéři celých her.

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Vánoční utkání se Znojemským pivovarem

Vánoční utkání se Znojemským pivovarem

Zveřejněno 11.12.2017 9:40 - TJ Znojmo - Přečteno: 651×

Florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ se utkají v letošním posledním zápase Tipsport Superligy na domácí palubovce s FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA. Pro své příznivce, kteří vytvářejí vynikající atmosféru na všech domácích zápasech znojemský florbalový klub nachystal speciální projekt, a to Vánoční utkání pro děti i dospělé!

 

Celý večer bude v duchu Vánoc, vedle hrací plochy bude vánoční stromeček, a pod ním samozřejmě dárky. V průběhu obou přestávek se budou losovat vánoční dárky jednak pro děti a jednak pro dospělé. Partnerem utkání je Znojemský městský pivovar a ten dodá ceny pro malé i velké, společně s oddílem florbalu, který věnuje klubové předměty a zboží od značky FATPIPE. První přestávka bude patřit dětem a losování jejich dárků, partner večera pro ně připravil skvělé domácí limonády SENZU. Naopak druhá přestávka bude pro rodiče a dospělé, kteří si také přijdou na své. Jednou z hlavních cen nebude nic jiného než soudek Znojemského piva!

 

Netradiční utkání se odehraje v pátek 15. prosince v 19:00 ve Sportovní hale města Znojma v Horním parku

 

„Všichni jste srdečně zváni na Vánoční utkání se Znojemským pivovarem, které pořádáme pro naše skvělé fanoušky a také pro členy klubu. Těšíme se na vás! Sejdeme se u stromečku.“ Vyjádřil se ke speciálnímu utkání marketingový pracovník klubu, Bc. Martin Pánek.

 

Komentáře

Žádný příspěvek.