Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Pátek 19.1. 18:23:24

Mladší žákyně a elévky, sobota 20. 1., Brno, SH Sokol, Kounicova

Galušková M., Holá K. - Vlčková L., Vlachová Z., Waloszková V., Davidová B., Jordánová V., Bazalová N., Vocilková T., Odstrčilová M., Hýblová K.

Sraz v 12.15 u pneuservisu Kárník. S sebou: oba dresy, štulpny, brýle, gumičku nebo čelenku, svačinu, pití, kapesné, kartičku pojištěnce.

Účast potvrdit nebo se omluvit trenérovi do pátku 21,00 na tel. 603153357.

 
Pátek 19.1. 18:12:14

Mladší žákyně, sobota 20. 1., Brno, SH SportPoint,

Holá K., Galušková M. - Sedláková B., Machalová K., Játiová T., Filáková V., Tkadlecová T., Eliášová B., Krupičková N., Oujezdská L., Maršalíková J.

Sraz 7.30 u haly TJ. S sebou : oba dresy, štulpny, brýle, svačinu, pití, gumičku nebo čelenku, drobné, kartičku pojištěnce.

Účast povrdit nebo se omluvit trenérovi do pátku 21.00 na tel. 603153357

Čtvrtek 18.1. 18:24:46

STARŠÍ ŽÁCI (Hodonín)

sraz: neděle 6:25 u haly, odjezd: 6:30

s sebou: věci na hraní + kartičku pojištěnce + DRES

sestava: Pechura, Dočekal - Černý, Smejkal, Štipčák, Krula, Král, Palášek, Blažek, Držmíšek, Gerža, Bajko, Štula, Souček, Valášek, Frk

V případě, že hráč nemůže jet, pište/volejte na Tel. 777 703 999 (trenér Pánek)

 

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Víkendový report mládežnických kategorií

Víkendový report mládežnických kategorií

Zveřejněno 30.11.2017 11:54 - TJ Znojmo - Přečteno: 478×

Elévové ZŠ Mládeže hráli na Čejkovické

V sobotu vyrazili Elévové ZŠ Mládeže do Brna, kde v hale na Čejkovické odehráli další turnaj letošní sezóny. Postupně nastoupili do zápasů proti týmům K1 Florbal Židenice Black, FK Troopers Moravany White, Bulldogs Brno Orange a GulliversY.

 

Komentář trenéra Vyskota: „Hráči odehráli celkem povedený turnaj. Podařilo se nám porazit Gullivers a Židenice. To se určitě počítá. I v ostatních zápasech jsme sahali po vítězství, bohužel jsme zase nedokázali udržet vedení o dvě branky. Ale jak se říká, chybami se člověk učí. My se z toho poučíme a příště budeme zase o trošku lepší.“

 

 

Elévové TJ Znojmo LAUFEN CZ sbírali úspěchy v Brně

V sobotu 25. listopadu zajížděli elévové do Brna na ZŠ Horní, kde se utkali ve vzájemném zápase Lvíci a Tygříci. Následně pak oba týmy porovnávaly své síly s Blanskem, Hornets Brno a Hattrickem Brno. Ve vzájemném klání vyhráli vysoko Lvíci nad Tygříkama, od tohoto duelu už ale oba celky sbíraly jen úspěchy a nenašly svého přemožitele.

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ Lvíci – TJ Znojmo LAUFEN CZ Tygříci   8:2

TJ Znojmo LAUFEN CZ Lvíci – Atlas Blansko   13:3

TJ Znojmo LAUFEN CZ Lvíci – Hornets Brno   6:6

TJ Znojmo LAUFEN CZ Lvíci – FBŠ Hattrick Brno C   8:0

TJ Znojmo LAUFEN CZ Tygříci – Hornets Brno    8:7

TJ Znojmo LAUFEN CZ Tygříci – FBŠ Hattrick Brno C   8:3

TJ Znojmo LAUFEN CZ Tygříci – Atlas Blansko   12:5

 

Komentář trenéra Jakuba Martinka: „Oproti poslednímu turnaji jsme se zlepšili, hráli jsme kombinační florbal, který musel hráče bavit, z toho plynula i spousta nastřílených branek. Příště už nás budou čekat opět silnější soupeři a doufám, že tento dobrý výkon potvrdíme.“

 

 

Mladší žákyně bojovaly v Brně

Naše mladší děvčata hrála další turnaj JM ligy elévů. Utkala se pouze a jenom s chlapeckými týmy a nevedla si vůbec špatně. V prvním zápase se Židenicemi zvítězila 5:2 po velmi dobrém výkonu. Druhý zápas byl mnohem těžší především po psychické stránce, neboť neoblíbené Moravany hrály opět velmi agresivně a někdy až za hranicí pravidel. Naštěstí na to byly naše hráčky připraveny a po vyrovnaném průběhu rezultoval spravedlivý výsledek 3:3. Proti Buldokům se ale absolutně nedařilo a náš tým prohrál 1:6. Pravdou zůstává, že kluci byli technicky i rychlostně na výši a naše hráčky si s tím nevěděly rady. Poslední zápas proti Gulliverům byl specifický, neboť proti nám nastoupili malí, začínající hráči. Z toho důvodu jsem nechal sedět ty nejlepší a nejzkušenější hráčky, aby se síly částečně vyrovnaly. A bylo to vidět. Sice jsme vyhráli pouze 6:3, ale musely si to vybojovat i ostatní hráčky z týmu. Za toto gesto nám trenér soupeřů poděkoval.

 

Komentáře

Žádný příspěvek.