Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 28.9. 23:11:20

Výsledek 9. kola Tipsport Superligy:

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - TJ Znojmo LAUFEN CZ 15:4

Branky Znojma: Procházka 2x, Pánek, Horák

Čtvrtek 27.9. 16:56:16

Mladší žáci - turnaj Brno Lesná

sobota 29. září - odjezd v 7:30 od pneuservisu Kárník

s sebou: věci na hraní, oba dresy, kartičku pojištěnce + pití a svačinu

Pondělí 17.9. 15:18:13

Výsledek 5. kola Tipsport Superligy:

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5

Branky Znojma: Kucharič, Krejčíř

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Víkendový report mládežnických kategorií

Víkendový report mládežnických kategorií

Zveřejněno 30.11.2017 11:54 - TJ Znojmo - Přečteno: 626×

Elévové ZŠ Mládeže hráli na Čejkovické

V sobotu vyrazili Elévové ZŠ Mládeže do Brna, kde v hale na Čejkovické odehráli další turnaj letošní sezóny. Postupně nastoupili do zápasů proti týmům K1 Florbal Židenice Black, FK Troopers Moravany White, Bulldogs Brno Orange a GulliversY.

 

Komentář trenéra Vyskota: „Hráči odehráli celkem povedený turnaj. Podařilo se nám porazit Gullivers a Židenice. To se určitě počítá. I v ostatních zápasech jsme sahali po vítězství, bohužel jsme zase nedokázali udržet vedení o dvě branky. Ale jak se říká, chybami se člověk učí. My se z toho poučíme a příště budeme zase o trošku lepší.“

 

 

Elévové TJ Znojmo LAUFEN CZ sbírali úspěchy v Brně

V sobotu 25. listopadu zajížděli elévové do Brna na ZŠ Horní, kde se utkali ve vzájemném zápase Lvíci a Tygříci. Následně pak oba týmy porovnávaly své síly s Blanskem, Hornets Brno a Hattrickem Brno. Ve vzájemném klání vyhráli vysoko Lvíci nad Tygříkama, od tohoto duelu už ale oba celky sbíraly jen úspěchy a nenašly svého přemožitele.

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ Lvíci – TJ Znojmo LAUFEN CZ Tygříci   8:2

TJ Znojmo LAUFEN CZ Lvíci – Atlas Blansko   13:3

TJ Znojmo LAUFEN CZ Lvíci – Hornets Brno   6:6

TJ Znojmo LAUFEN CZ Lvíci – FBŠ Hattrick Brno C   8:0

TJ Znojmo LAUFEN CZ Tygříci – Hornets Brno    8:7

TJ Znojmo LAUFEN CZ Tygříci – FBŠ Hattrick Brno C   8:3

TJ Znojmo LAUFEN CZ Tygříci – Atlas Blansko   12:5

 

Komentář trenéra Jakuba Martinka: „Oproti poslednímu turnaji jsme se zlepšili, hráli jsme kombinační florbal, který musel hráče bavit, z toho plynula i spousta nastřílených branek. Příště už nás budou čekat opět silnější soupeři a doufám, že tento dobrý výkon potvrdíme.“

 

 

Mladší žákyně bojovaly v Brně

Naše mladší děvčata hrála další turnaj JM ligy elévů. Utkala se pouze a jenom s chlapeckými týmy a nevedla si vůbec špatně. V prvním zápase se Židenicemi zvítězila 5:2 po velmi dobrém výkonu. Druhý zápas byl mnohem těžší především po psychické stránce, neboť neoblíbené Moravany hrály opět velmi agresivně a někdy až za hranicí pravidel. Naštěstí na to byly naše hráčky připraveny a po vyrovnaném průběhu rezultoval spravedlivý výsledek 3:3. Proti Buldokům se ale absolutně nedařilo a náš tým prohrál 1:6. Pravdou zůstává, že kluci byli technicky i rychlostně na výši a naše hráčky si s tím nevěděly rady. Poslední zápas proti Gulliverům byl specifický, neboť proti nám nastoupili malí, začínající hráči. Z toho důvodu jsem nechal sedět ty nejlepší a nejzkušenější hráčky, aby se síly částečně vyrovnaly. A bylo to vidět. Sice jsme vyhráli pouze 6:3, ale musely si to vybojovat i ostatní hráčky z týmu. Za toto gesto nám trenér soupeřů poděkoval.

 

Komentáře

Žádný příspěvek.