Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Neděle 20.1. 19:39:48

Výsledek 21. kola základní části Tipsport Superligy:

1. SC TEMPISH Vítkovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 10:5

Branky Znojma: Kucharič, Krejčíř, Novák, Procházka, Daberger

Pátek 21.12. 10:43:27

Vánoční dárečky v podobě klubových předmětů z fanshopu dorazily včas! ????

Vyzvedněte si svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu DNES od 14:00 do 16:00.

Další možnost vyzvednutí je ZÍTRA před zápasem A-týmu - tedy od 16:30 do 17:30.

Florbalové Vánoce jsou tady! ????????????

Pondělí 10.12. 14:03:13

Velká objednávka z VÁNOČNÍHO FATPIPE DAY už dorazila

Tento týden si můžete vyzvednout svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu v tyto časy:

Pondělí 16:15-17:00

Úterý 14:00-15:00

Středa 16:30-17:30

Čtvrtek 9-12

Pátek 9-12, 15-17

Nebo po telefonické domluvě s organizačním pracovníkem oddílu, Jakubem Martinkem (Tel.: 724 752 698).

 

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Víkendový report mládežnických kategorií

Víkendový report mládežnických kategorií

Zveřejněno 20.12.2017 10:48 - TJ Znojmo - Přečteno: 547×

Elévové dostali lekci od Buldoků, ale posbírali 3 výhry

Doma se naposledy v roce 2017 představili elévové. Jak tomu letos bývá, čekali je doma velmi silní soupeři. Buldoci nadělili Tygříkům i Lvíkům vysokou porážku. Naopak brněnské Gullivery porazili jak Lvíci, tak Tygříci. Za znojemské elévy nastoupili v předvánočním turnaji všichni hráči a celkem se jich představilo téměř dvacet.

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ Tygříci – TJ Znojmo LAUFEN CZ Lvíci   6:2

TJ Znojmo LAUFEN CZ Tygříci – Hattrick Brno B   2:6

TJ Znojmo LAUFEN CZ Tygříci – itelligence Bulldogs Brno Black 2:9

TJ Znojmo LAUFEN CZ Tygříci – Gullivers Brno O   6:1

TJ Znojmo LAUFEN CZ Lvíci – itelligence Bulldogs Brno Black   1:12

TJ Znojmo LAUFEN CZ Lvíci – Gullivers Brno O   8:4

TJ Znojmo LAUFEN CZ Lvíci – Hattrick Brno B   6:14

 

Komentář trenéra Martinka: „Moje myšlenka byla taková, aby si před Vánocemi zahráli všichni hráči, což se povedlo. Z toho pramenily i vysoké porážky, protože více hráčům stále chybí herní zkušenosti a plnění základních herních principů. Přesto lze najít pozitiva… Honza Ochman se v bráně neustále zlepšuje. Všem rodičům a hráčům přeji klidné a šťastné prožití Vánoc a hodně zdraví do nového roku.“

 

 

Starší žáci

V sobotu 16. prosince zajížděli starší žáci na další ligový turnaj do Brna, kde na ně čekali místní Židenice a Gullivers. První duel proti Židenicím zvládli chlapci na výbornou a zvítězili 10:1. Poté je však čekal jeden z nejsilnějších soupeřů celé soutěže a to brněnští Gulliveři. Utkání probíhalo ve vysokém tempu a byla k vidění spousta osobních soubojů, což není na ligu starších žáků zvykem. Brňané se dostali do dvoubrankového vedení, ale znojemské kluky to nepoložilo, naopak zlepšili svoji hru a brzy vyrovnali. Skóre se překlánělo ze strany na stranu, ale nakonec se radovalo Brno, které ovládlo tento zápas poměrem 6:4.

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ – K1 Florbal Židenice Red 10:1

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:6

 

Komentář trenéra Martina Pánka: „S celým turnajem jsem byl spokojený. Je důležité, že i proti slabším soupeřům nebereme utkání na lehkou váhu a prezentujeme se přesně takovou hrou, jakou chceme. Jsem také rád, že si kluci mohli dát zasloužené góly a že se konečně trefil i Marťa Král :D Škoda druhého utkání, že jsme vyšli bodově naprázdno. Odehráli jsme kvalitní zápas, kde jsme i vedli a byli jsme velice nebezpeční směrem dopředu. Bohužel jsme udělali velké individuální chyby v rozehrávce, které soupeř ihned potrestal a poté už nezbyl čas na nápravu.

Nyní je čas na odpočinek, pohodu a klid. V novém roce se vrátíme ještě silnější a budeme se posouvat dál a dál. Přeji všem veselé Vánoce a šťastný nový rok 2018.

 

 

Dorost

Také dorostence čekal poslední letošní turnaj v Brně a byl velice důležitý. Proti našim chlapcům stál Vsetín a MVIL Ostrava, tedy týmy, které jsou těsně za a před Znojmem. V prvním duelu si Jihomoravané hravě poradili se Vsetínem, který dokázali porazit 10:0. Druhé utkání bylo znatelně těžší a vyrovnanější. Ostrava byla více na míčku, ale Znojmo hrozilo z protiútoků a nebylo jich vůbec málo. MVIL vytvářel v rozehrávce spoustu chyb, ale znojemští chlapci netrestali. Nakonec na výsledkové tabuli svítilo skóre 3:3 a oba týmy se tak dělí o druhou sestupovou příčku.

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Florbal Vsetín   10:0

1. MVIL Ostrava – TJ Znojmo LAUFEN CZ   3:3

 

Komentář trenéra Martina Pánka: „První zápas jsme zvládli, jak jsme potřebovali. Zahráli si všichni hráči a soupeře jsme přehráli ve všech ohledech. Bohužel střelecká pohoda nás opustila na druhé, důležitější utkání. V zápase s Ostravou jsme potřebovali zvítězit a to se bohužel nepodařilo. MVIL sice hrál více na balónku, ale také udělal spoustu chyb a my jsme je nedokázali potrestat, ani když jsme chodili 2 na 1 či do konce 2 na 0. Po remíze nám sice Ostrava neutekla, ale stále jsme ve složité situaci a budeme muset sbírat body s těžšími soupeři než je právě MVIL.“

 

 

Mladší žákyně

Naše mladší žákyně společně s elévkami čekal poměrně náročný víkend, kdy měla děvčata na programu sobotní turnaj ve Znojmě proti klukům a v neděli v Brně Ligu mladších žákyň. I přesto, že náš tým nastoupil proti chlapeckým týmům, se kterými ještě nehrál a s novými hráčkami, nevedly si holky vůbec špatně. Jedna remíza, dvě porážky a jedno vítězství sice vypadají jako neúspěch, ale herně byla naše děvčata ve všech zápasech lepší. Bohužel nestřílejí branky, a tudíž občas dostanou hloupý a náhodný gól, který je srazí psychicky dolů. A pokud ještě nepodrží brankářky, jako v tomto případě, je výsledek jasný. Ale aspoň se ukázaly nedostatky, na kterých je nutno zapracovat. Za to si všechno naše hráčky vynahradily v neděli proti dívčím týmům, kde jednoznačně dominovaly a pouze v jednom utkání remizovaly s důrazně hrajícími Židenicemi. Díky většímu hřišti mohly holky využít své rychlosti a technické převahy a dostatečně si užít zápasy, které vysokými rozdíly vyhrály. Celkový dojem z víkendu je tedy velmi pozitivní, ač je potřeba dost věcí zlepšit.

 

Nahoru

Komentáře

Žádný příspěvek.