Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Sobota 23.3. 13:00:36

DNES (23. 3. 2019) rozhodující 7. utkání Play-Down od 17:00 (Hala Jedenáctka - Praha)

Video online: https://bit.ly/2WlNXPf

Text online: https://bit.ly/2upo2tT

Pátek 22.3. 11:52:34

Výsledek 6. utkání 1. kola Play-Down

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:4

Branky (asistence) Znojma: Pánek, Kucharič, Šindelář 4x (Pánek, Salava)

Čtvrtek 21.3. 16:18:06

DNES (čtvrtek 21. března - 20:00) 6. utkání 1. kola Play-Down

Video: https://bit.ly/2TTNGq5

Text: https://bit.ly/2und0Fs

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Víkendový report mládežnických kategorií

Víkendový report mládežnických kategorií

Zveřejněno 29.3.2018 14:11 - TJ Znojmo - Přečteno: 813×

Elévové absolvovali poslední turnaj sezóny v Brně

K poslednímu ligovému turnaji se vydali do Brna na „Kouničku“ elévové LAUFENU. Tým Lvíků i Tygříků byl opět rozdělen na mladší a starší. Oba týmy podaly bojovné výkony a vyválčily celkem dvě výhry, dvě remízy a ze čtyř utkání odešly naše naděje poraženy. Soupeřem jim byli Hornets Brno, Židenice, Gullivers, Telnice a Moravany.

 

Komentář asistenta trenéra Veleby: „Oba týmy podaly tradiční bojovné výkony, a i když z některých zápasů odešli kluci poraženi, tak nedali svoji kůži lacino a vesměs všechny zápasy byly jak herně, tak výsledkově vyrovnané. Kluci zaslouží pochvalu. Teď se musí kvalitně připravit na posezónní turnaje Tatran Cup a Hummel Open Game Kids.“

 

 

Dorost nezvládl bodově poslední turnaj sezony

Dorostenci vyrazili na nedělní turnaj již v sobotu odpoledne, aby se mohli na nejdůležitější zápas sezony pořádně připravit. Vše vyšlo na stoprocent a kluci se v 10:00 postavili proti Torpedu Havířov, se kterým bojovali o záchranu nejvyšší soutěžě. Bohužel po dobrém výkonu Znojmáci prohráli 4:3 a čeká je tak sestup do druhé ligy dorostenců. Ve druhém utkání již bylo znát na LAUFENU zklamání z úvodní prohry a výkon nebyl takový. I přesto naši dorostenci dokázali zabrat a proti Panterům z Otrokovic vybojovali bod za remízu 3:3.

 

Komentář trenéra Pánka: „Je to škoda, je to veliká škoda. Bohužel vlak nám ujel na začátku sezony a ve druhé polovině jsme již ztrátu nedokázali dostatečně stáhnout. Budu se opakovat, ale největší radost mám z naší předvedené hry, jelikož postupem času jsme se výrazně zlepšili a dokázali jsme hrát vyrovnané utkání i s prvními celky tabulky. Už teď se těším na premiérovou letní přípravu, ve které budeme makat naplno, abychom se po roční pauze vrátili mezi elitu!“

 

 

Dorostenky odehráli také svůj poslední turnaj

O minulém víkendu odehrály dorostenky na domácím hřišti poslední dva zápasy. Děvčatům  se zápasy vydařily a do tabulky si připsaly další důležité body, které je za určitých okolností můžou posunout na MČR. První, se kterým se utkaly, byl tým, který vede soutěž dorostenek a to FbC Aligators ZŠ Pozořice. Znojemské hráčky odvedly soustředěný výkon a soupeřkám nedovolily za celé utkání vstřelit jedinou brankou a výbornou hrou v útoku dokázaly vstřelit čtyři góly a tak naše hráčky zaslouženě vyhrály 4:0.

 

Ve druhém utkání se projevila herní pohoda z prvního utkání a své soupeřky ze Zlína jednoznačně přehrály a zaslouženě vyhrály 10:2. V tomto utkání se jednoznačně ukázala herní převaha, která vedla k zasloužené výhře.

 

Komentář trenéra Pechury: "Jelikož holky odehrály svá poslední utkání, chtěl bych děvčatům poděkovat za celou sezónu, kde předvedly dobrou hru značné zlepšení během úspěšné sezóny. Občas byly zápasy, které se holkám nepovedly, ale to k sportu patří. Velký dík patří kapitánce týmu Evě Nečasové, která jako správná kapitánka svůj tým vedla a v rozhodujících chvílích podržela. Rád bych touto cestou poděkoval hráčkám starších žákyň, které se v kategorii dorostenek neztratily a velice nám pomohly."

 

Komentáře

Žádný příspěvek.